Skoči na vsebino

Mazda 6 2.2 D 2016 Sky active motor staljen senzor


Priporočeno sporočilo

Pri kontrolnem pregledu pod plastično zaščito na motorju sem opazil staljen senzor?

Trenutno motor oz. elektronika ne javi napake vendar pričakujem?

 

Ali je mogoče že kdo od vas to opazil, oz. je že imel težave?

Bral sem malo po tujih forumih in zasledil da je težava pri CX5 sicer nisem siguren če gre za isti senzor. (EXHAUST CMP Senzor)

Naj bi pa za to napako vedeli in jo opravili v 10 letnem garancijskem obdobju( je pa kar nekaj sprenevedanja). (ne vem ali link dela- drugače kopiraj v iskalnik)

 

2013~2016 - Code P2262 question | Mazdas247

 

Če ima kdo kakšen info prosim za pomoč. Ter tudi da preventivno preverite na svojih motorjih.

 

V vsakem primeru pa obiščem servis.

 

IMG_7847.JPG

IMG_7848.JPG

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod št.2 kot si označil so mi že menjali na servisu. ( avto ni dobil obratov in v prostem teku zelo nemirne obrate od 1000 do 25000 obr/min). Menda že 3-ja generacija teh senzorjev. Zamnjali na servisu za 15 min bp.

 

Pod št.1 kot si označil so mi že menjali na servisu. ( avto ni dobil obratov in v prostem teku zelo nemirne obrate od 1000 do 25000 obr/min). Menda že 3-ja generacija teh senzorjev. Zamenjali na servisu za 15 min bp. Sem iz Savinjske.

 

Popravljeno od sebastjan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je sebastjan napisal:

Do sedaj vse kot smo se dogovorili. Korektno. Edino ura je pa draga kot žafran.

Drugače je pa tu tema o napaki in ne servisu. Če te kaj zanima piši na ZS.

Hvala, nisem vedel..... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.