Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 23 minutami je Janez007 napisal:

@Alex, to pa je samozavest. 👍 😂 Kar se Alexovih komentarjev tiče, se mi zdijo koristni zgolj tisti glede nege avtomobilskega laka. 😉

Hvala. Pri tvojih komentarjih sam ne najdem nič kaj uporabnega za svoj avto. Edino to, da se nekako ne moreš sprijaznitibs tem, da si prodal dizel power in kupil benzinarja. In si sedaj malo nesrečen. 😊

  • Haha 3

 

 

Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je Alex napisal:

Hvala. Pri tvojih komentarjih sam ne najdem nič kaj uporabnega za svoj avto. Edino to, da se nekako ne moreš sprijaznitibs tem, da si prodal dizel power in kupil benzinarja. In si sedaj malo nesrečen. 😊

Alex, če tebe ne bi bilo tukaj gor, bi bilo pa že preveč dolgočasno. V tem smislu sem zadovoljen, da skrbiš za dinamiko. 🙂 In vesel sem, da je tvoja CD150 še zdrava. In s tvojim stališčem glede menjave olja na 10.000 km, se tudi strinjam, ko gre za Mazda dizle.😁

Glede nalepk - meni je avto najlepši kar brez - tovarniški, brez takih in drugačnih "lepotnih" dodatkov. Če pa že, bi morale biti res te nalepke minimalistične.

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
Napisano
pred 7 minutami je Janez007 napisal:

Alex, če tebe ne bi bilo tukaj gor, bi bilo pa že preveč dolgočasno. V tem smislu sem zadovoljen, da skrbiš za dinamiko. 🙂 In vesel sem, da je tvoja CD150 še zdrava. In s tvojim stališčem glede menjave olja na 10.000 km, se tudi strinjam, ko gre za Mazda dizle.😁

Glede nalepk - meni je avto najlepši kar brez - tovarniški, brez takih in drugačnih "lepotnih" dodatkov. Če pa že, bi morale biti res te nalepke minimalistične.

 

Tukaj se strinjam, da bi morale bit nalepke minimalistične.Ne smejo prevladati nad lepoto avta. 😉

  • Všeč 5
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 35 minutami je Gelipter napisal:

Lp...meni res bolj všeč črna ali bela . ..res se lahko še naredi Mazda klub ..kot prej 👍😉😉😁zoom zoom 

 

Kolikor je meni znano, Mazda klub ne obstaja več...

  • Všeč 3

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Se pridružujem temu stališču glede grafične podobe. Mazdo vozimo tudi zato, ker ima dober oblikovni stil. Mogoče bi tu lahko pomagal @Boss?

In zakaj "drivers" in ne slovensko  "vozniki"?

Že sam logotip foruma bi bil zame lepša nalepka, še posebej, ker paše na belo podlago :)

slika.png

 

Sicer pa na forumu zelo pogrešam tehnično strokovne objave, odgovore, rešitve. Fino bi bilo, da bi pritegnili k sodelovanju kakšnega zaposlenega na Mazda servisu, pri Mazdi Slovenija (v smislu rubrike "Mojster Pelko odgovarja in svetuje"). Ljudje imamo z Mazdami težave, pa tukaj (razen izjem) ne najdemo kaj prida koristnega. Ljudje imamo tudi konkretne izkušnje, informacije, ki se potem izgubijo v poplavi balasta.  Skratka, sam bi želel pri tem forumu eno ali dve kakovostni stopnički višje. 🙂

 

Jaz osebno bi rajši videl tole nalepko,ker bi vedeli,da je nekdo član tega M foruma in bi mu zaplozal in pozdravil pa še reklama bi bila za tiste,ki tega foruma ne poznajo....👍

Edino črno bela ali belo črna bi lahko bila brez modre barve,kaj misliš @Deeyan bi šlo?🤔

  • Všeč 2
Napisano (urejeno)
pred 12 minutami je Bini napisal:

Jaz osebno bi rajši videl tole nalepko,ker bi vedeli,da je nekdo član tega M foruma in bi mu zaplozal in pozdravil pa še reklama bi bila za tiste,ki tega foruma ne poznajo....👍

Edino črno bela ali belo črna bi lahko bila brez modre barve,kaj misliš @Deeyan bi šlo?🤔

 

te forumske nalepke je ponavadi že ajvar daju tiskat, zdej pa nvem kok je kej s tem še dela to al ne

 

tuki vas je nekaj dalo pobudo za te naše nalepke iz skupine, zarad tega sem tut naredu to temo... je pa v planu kasneje tut izdelava hoodijev z našim logotipom + ostali promocijski material

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

 

Tukaj se strinjam, da bi morale bit nalepke minimalistične.Ne smejo prevladati nad lepoto avta. 😉

 

sej so mišljene minimaistično :)

  • Všeč 2
Napisano
 
Kolikor je meni znano, Mazda klub ne obstaja več...
Sem predvideval nisem pa vedel da se klub ki smo ga imeli ne obstaja vec zalostni zalostno

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 1

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano
pred 19 urami je Deeyan napisal:

 

te forumske nalepke je ponavadi že ajvar daju tiskat, zdej pa nvem kok je kej s tem še dela to al ne

 

tuki vas je nekaj dalo pobudo za te naše nalepke iz skupine, zarad tega sem tut naredu to temo... je pa v planu kasneje tut izdelava hoodijev z našim logotipom + ostali promocijski material

Hoodiji - TOP zamisel :D

  • Všeč 3
  • 2 tedna kasneje...
Napisano

ok, smo nardil poskus s črnobelo kombinacijo, in bi se mogu zarad tega logotip malenkost spremenit (men osebno zgleda grozno)

Snapchat-1942179199.jpg

 

takole bi dejanski logotip zgledu na temni podlagi

Snapchat-1038525233.jpg

pa še neki informativnih na posamezne barve (to je samo informativno, dejanske nalepke bojo v velikosti 15x10cm)

 

Snapchat-310083443.jpg

 

Snapchat-731676046.jpg

 

Snapchat-1034329271.jpg

 

Snapchat-1403079561.jpg

 

Snapchat-2073289098.jpg

  • Všeč 3
Napisano
pred 1 uro je Deeyan napisal:

ok, smo nardil poskus s črnobelo kombinacijo, in bi se mogu zarad tega logotip malenkost spremenit (men osebno zgleda grozno)

Snapchat-1942179199.jpg

 

takole bi dejanski logotip zgledu na temni podlagi

Snapchat-1038525233.jpg

pa še neki informativnih na posamezne barve (to je samo informativno, dejanske nalepke bojo v velikosti 15x10cm)

 

Snapchat-310083443.jpg

 

Snapchat-731676046.jpg

 

Snapchat-1034329271.jpg

 

Snapchat-1403079561.jpg

 

Snapchat-2073289098.jpg

Dobra :D
sam mal manša bi lahk bla :D

  • Všeč 1
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je marto napisal:

Dobra :D
sam mal manša bi lahk bla :D

 

Sj sm napisu, da so velikosti 15x10 in ne tak velke

 

Zdej pa me sam zanima kolk je sploh interesa:

 

- Deeyan 2x

- ... 

- ... 

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 1
Napisano

- Deeyan 2x
- Curko 2x
-.....

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 1

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano
pred 7 urami je Deeyan napisal:

 

Sj sm napisu, da so velikosti 15x10 in ne tak velke

 

Zdej pa me sam zanima kolk je sploh interesa:

 

- Deeyan 2x

- ... 

- ... 

Gelipter 2x nalepke črno bele 👍😁😎😎

Napisano
pred 7 urami je Gelipter napisal:

Gelipter 2x nalepke črno bele 👍😁😎😎

 

črnobele smo žal izločli zarad tegadrivers.jpg

 

 

Napisano
pred 2 urama je Deeyan napisal:

 

črnobele smo žal izločli zarad tegadrivers.jpg

 

 

Ok..pol pa 2x nalepke Gelipter 👍😁

  • Všeč 1
Napisano (urejeno)

Torej trenutno

- Deeyan 2x

- Curko 2x

- Bini 3x

- Gelipter 2x

- Marto 2x

- ... 

 

Pustim se odprto do konca mesca do 24h, potem pa grejo v izdelavo 🙂

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 3
  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Vem, da se sprasujete zakaj tole se ni realizirano, se vam vsem iskreno opravicujem, ampak smo bili zaradi neresnosti izdelovalca nalepk primorani poiskat drugega. 

Bomo uredili v cimkrajsem moznem casu! 

Lp

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Napisano

Ja ma res ...sem se že spraševal ...kje so te nalepke ????..upam da ta novi izdelovalec nalepk pohitel 😉😁..javi ko bo 😏😁😁lp

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Dej ce se se zbira mene popravi na 3 nalepke ce je se opcija.
A motiv bo taksen kot je zgoraj objavljen? malo pobrskal po spletu pa majo kar dobre ideje se da kaksno nalepko se donarociti v kaksnem drugem motivu?1b9ca9affb204a07d88fdc0ac36afc52.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 2

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Napisano

Rotor zgleda kot črka A, več pa ne bom rekel :D

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 


  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.