Skoči na vsebino

Nalepke Mazda Drivers


Deeyan

Priporočeno sporočilo

Se iskreno opravičujem, ker je tole tako dolgo trajalo, končno lahko potrdim, da smo našli nekoga resnega in nareduili daljše sodelovanje s podjetjem (tudi za druge stvari, ki bodo sledile v prihodnosti).

 

Nalepke so končno v izdelavi in bodo na voljo od naslednjega tedna dalje! :ouje:

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Koliko se jih da dobit? 🤔

 

Dal smo jih tiskat kolker je blo naročil tu in na FB (ene par jih je več, da se je na okroglo naročilo), ti si tak narocil 3? :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Gelipter napisal:

Jaz sem tudi naročil...se ne spomnim...???😁poglej 

 

Si, 2 kosa 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Gelipter napisal:

Ok...super hvala ...kdaj jih pošlješ...😄😁

 

Lahko posljem (pa placas "drago" postnino za tistih par gramov) al pa kdaj prevzames na kakem srecanju. Po zelji 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

Lahko posljem (pa placas "drago" postnino za tistih par gramov) al pa kdaj prevzames na kakem srecanju. Po zelji 🙂

Lahko mi pošlješ po PTT saj imaš moj naslov..za nalepke  ti nakažem na TRR..👍😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, v tem elektronskem času boš pošiljal po navadni pošti? Kdaj bo pa dobil? Pošlješ mu na e-mail, pa je. Ali pa kar kot MMS, pa na tablici odpre, tablico pa prilepi na zadnjo šipo...

Mislim, v katerem stoletju pa smo, no, da boš pošiljal po navadni pošti ...

  • Haha 5
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Gelipter napisal:

Lahko mi pošlješ po PTT saj imaš moj naslov..za nalepke  ti nakažem na TRR..👍😁

 

Ok, po zelji 🙂 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Kaka ideja kam jo napopat.... :whatever:

16643929664825731796280236345430.jpg

Najbolj na šipo k maš sam eno. Če bi mel dve pa mal za sprednji kolotek pred vrati 😉

Men je sicer tale dobra, sam da je siva podlaga prozorna. Ne vem pa kak bi na rdečkah zgledal

Screenshot_20220925-160908_Google.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TBA napisal:

Najbolj na šipo k maš sam eno. Če bi mel dve pa mal za sprednji kolotek pred vrati 😉

Men je sicer tale dobra, sam da je siva podlaga prozorna. Ne vem pa kak bi na rdečkah zgledal

Screenshot_20220925-160908_Google.jpg

Imam "tri" tak da s tem nimam problemov😊 Druga varjanta bi tudi meni ustrezala ni pa prostora, ker je plastika skoraj do vrat..... :nevem:

Eno varianto že imam a pade mogoče še kak dober predlog... :whatever:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naši dve Mazdi imata zadaj na vratih napis Mazda, tako spredaj in zadaj pa še Mazdin emblem. Vaše nimajo?

 

image.png

 

Ne vem zakaj bi moral potem še posebej na avto pisat, da je tisti, ki vozi naše Mazde, šofer Mazde??? 😀

 

Sem tiste vrste "model", ki me dodatne nalepke na proizvodih motijo. Spomnim se 20 let nazaj, ko je šef ponosno nosil Murin rekeljc z nalepko Mura na rokavu, čeprav je bila mišljena, da se ob nakupu odstrani. 😂

 

Smoking (suknjič, hlače), Mura

Popravljeno od Janez007
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Janez007 napisal:

Naši dve Mazdi imata zadaj na vratih napis Mazda, tako spredaj in zadaj pa še Mazdin emblem.

 

image.png

 

Ne vem zakaj bi moral še posebej na avto pisat, da je tisti, ki vozi naše Mazde, šofer Mazde??? 😀

 

Sem tiste vrste "model", ki me dodatne nalepke na proizvodih motijo. Spomnim se 20 let nazaj, ko je šef ponosno nosil Murin rekeljc z nalepko Mura na rokavu, čeprav je bila mišljena, da se ob nakupu odstrani. 😂

 

Smoking (suknjič, hlače), Mura

Ta je bila zamišljena kao prepoznavanju članov foruma na cesti ali vsaj nekaterih med nami.....😉

Odstranim jo še vedno lahko.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Janez007 napisal:

Potem bi pa morda bolj pasala gor prepoznavna nalepka tega foruma?  🤔 Lahko bi jih sponzoriral tudi dr. Pelko. 😀

 

image.png

Zakaj pa Pelko? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Naši dve Mazdi imata zadaj na vratih napis Mazda, tako spredaj in zadaj pa še Mazdin emblem. Vaše nimajo?

 

image.png

 

Ne vem zakaj bi moral potem še posebej na avto pisat, da je tisti, ki vozi naše Mazde, šofer Mazde??? 😀

 

 

Hehe, ne preveč z logiko, ker tukaj pač ne pali. Bi bilo pa smiselno recimo tako nalepko dat na Pugija. Da se ve, da je to samo anomalija in da si v srcu pravi Mazda driver. 🤪

 

To je mal v hecu, da ne bo kdo kakšno teorijo zarote iz tega izpeljal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Boss napisal:

 

Hehe, ne preveč z logiko, ker tukaj pač ne pali. Bi bilo pa smiselno recimo tako nalepko dat na Pugija. Da se ve, da je to samo anomalija in da si v srcu pravi Mazda driver. 🤪

 

To je mal v hecu, da ne bo kdo kakšno teorijo zarote iz tega izpeljal.

Saj se tudi jaz hecam ... kakšno vreme - za posrat, kakšna geopolitična situacija - zelo nevarna, ... tako da se je treba malo zamotit.   :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Zato, ker ima na račun tega foruma polno umazanega dela. 🤭

Ima vsaj delo. 😉 Verjetno ne toliko, kot bi ga imel s kakšnimi Peugeoti in renoji. 

Aja pa s citroeni tudi. A vseeno. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani


  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.