Skoči na vsebino

Izdelava klopi za jedilnico


Bossek

Priporočeno sporočilo

Se mi zdi, da ste tukaj pravi fantje iz hribov doma in bo zih kdo vedel.

 

Pocasi (po 10 letih) bi si rad uredil jedilni kot in bi potreboval kotno klop. Ker je precej specificna pac te lesnine/rutar/.... nekako ne pasejo. Ali ne gre dimenzisko, ali je problem ker je pod eno klopjo radiator ali pa so preglomajzne.

Klical mizarja, ki mi je naredil kuhinjo in po dobrem letu pregovarjanja je raje povedal naj najdem drugega ker on res nima casa. Drug mizar je rekel, da letos niti pomerit ne pride.

 

Torej sedaj bi nekako sel v simpl, clean ter preprosto izdelavo.

 

Zamislil sem se tako:

- kupim 4 noge v stilu https://trgovina.slovenijales.si/pohistveno-okovje/mizno-pohištveno-okovje-in-kolesa/podnozje-klopi-estilo-x-model-914-4040-belo 

 

- narocim zgorni del v istem dekorju kot je del kuhinje in bi odlicno pasalo zraven. Gre se za Eggerjev dekor: https://www.egger.com/shop/en_GB/interior/decor-detail/H3734_9

 

 

Sedaj imam vec opcij, zanima me pa ce ima se kdo kak predlog:

1. opcija je da prepricam mizarja, da s tem ni nic dela saj itak samo naroci material

2. grem v sloveniales, hoby les, ... (ne vem kaj je se kaksen) in tam povprasam ce mi lahko tole razrezejo in naredijo s tem dekorjem

 

Gre se pa za kot 172cm ena stranica druga pa 220cm.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

jaz imam ene 5 metrov železja za takele noge kot so na sliki še fraj, ker smo naredili samo 1 klop namesto dveh in je ostalo.

 

Potem neseš samo enemu zapigat oz po dogovoru lahko tudi jaz nesem tukaj enemu lokalcu in je minimalni strošek poleg materiala + lahko narediš po želji custom.

 

Sedalni del je pa mizar mi zrihtu 2 kosa skp zlimana, potem pa samo vijaki od spodej gor in je.

 

Pri mizi imam 2 "kvadrata" + po sredini še en cel kos, pri klopi sta pa samo 2 "kvadrata".

 

null

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.