Skoči na vsebino

Klima - Mazda6


Priporočeno sporočilo

Zdravo.

 

Naša Mazda 6 letnik 2010 ima težave s klimo. Smo dali preveriti na hitro in so nam povedali, da ni prazna, pač pa da ima nekakšne druge težave.

 

Zanima me, ali pozna kdo koga, ki bi lahko to preveril? Ne rabi bit uraden servis ravno. :)

 

Hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je pob napisal:

Zdravo.

 

Naša Mazda 6 letnik 2010 ima težave s klimo. Smo dali preveriti na hitro in so nam povedali, da ni prazna, pač pa da ima nekakšne druge težave.

 

Zanima me, ali pozna kdo koga, ki bi lahko to preveril? Ne rabi bit uraden servis ravno. :)

 

Hvala!

TURIZEM-PREBOLD.COM

Turistična ponudba občine Prebold

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je pob napisal:

@Deeyan, hvala. Čakam, da se mi kdo oglasi. :)

 

@Boss, damn, če je res to, pol je to 200+ eur, kolk gledam po netu. 😕 

 

Sem imel to, ampak je blo 400 EUR samo kompresor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa verjetno moraš nek odmik pazit pri tej sklopki, drugače bo par kilometrov kompresor deloval na polno, potem pa se vse skupaj skuri.
Preverjeno pri prejšni šestici 😅

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.