Skoči na vsebino

Mazda 3 MPS


ToniX

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 135
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:bravo: Kar lepo so jo pohvalili, ?eprav imajo zelo visoke standarde. Predvsem so bili presene?eni nad podvozjem saj kar dobro slu?i namenu kljub temu da ima le prednji pogon. Zavore od 6ke MPS pa so itak namenjene ?e za malo te?ji avto.

No in ?e kon?na misel:

So the new hot Mazda is quick, but is it a car for enthasuists? Like the Mazda6 MPS before it, the Mazda3 MPS is not a hard-edged performance car. If you want that, you'll probably buy a Honda Civic Type R. No, the 3 MPS performs a difrend role - as a discreet, safe, confortable, rapid machine. Better make that very rapid.

Se opro??am za pravopisne napake, sem bolj na hitrco prepisal. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Uuu,mrcina prava! :rispekt: A si mu zatakno kaki letak za na? forum?? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

NO pa je pri?el dan ko sem tudi jaz stestiral 3 MPS...

 

?e potegnem ?rto.... NOR avto.... :bravo:

 

Skratka...

 

Prvi ?ok, pozitiven seveda do?ivi? ko se vsede? noter.... usnjeni sede?i morem re?t da so odli?na izbira, bo?ni oprijem ob?utno bolj?i kot v standardni razli?ici, ampak za moj okus ?e vedno ni optimalen.

 

Naslednja zanimiva stvar je ta, da nima ve? klju?a... ampak tako kot nove 6ke samo kartica, katera lahko ostane pospravljena v ?epu...

 

Pri?gem avto... hm... glas res ni? posebnega... lahko re?em da ISTI kot v mojem.... no takoj ko sem speljal se pa ?e poka?e brutalna mo? ki se skriva pod sklopko.....

 

Od tukaj naprej je samo ?e pravljica...

 

Avto pri nizkih obratih noro umirjen.... ga pelje? lahko kot penzija.... stvar se seveda drasti?no obrne ko kazalec za obrate presko?i ?tevilko 4..... pol se pa za?ne rodeo... :aaaaa:

 

Prva prestava je skoraj brezveze... ker dejansko ne more? take mo?i na sprednji par koles prenest....

 

Druga je pa ?e adijo.... mo? ki jo za?uti? na hrbtu, na volanu..... smeh na mojem obrazu.... bla?eno stanje.... sramezljiv

 

Avtocesta...... pelje? 160 km/h v 5. prestavi.... pohodi? gas.... AVTO TE ZALIMA na sede?... in ta ob?utek se nadaljuje veselo ?e kar preko magi?ne meje 200km/h.....

 

Zaenkrat kar ne najdem pravih besed za avto... mene je fasciniral... in obstaja zeloooo velika mo?nost da ga izberem za svoj naslednji avto... :bravo:

 

 

BTW.... povpre?na poraba med to "me?ano vo?njo" je bila 11,6...... CRAZYYY!!!! :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

davidovski a zvok je isti tudi pri visjih vrtljajih? al tam je ze konkreten sound? drugac pa hudo to :bravo: skoda edin, da ima sprednji pogon...

 

Si mislil, samo sprednji pogon ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.