Skoči na vsebino

Mazda 3 MPS


ToniX

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 135
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

glejte, cudezi gor dol fizikalni zakoni ostajajo in se ne morejo premagat...

 

Stari, definitivno mora? probat kak mo?an FWD in bo? presene?en, da razlike med FWD in RWD pri istih konjih v modernih avtih niso velike - ok FWD se ne da powerslajdat in je mogo?e malo manj fun. ?e pa ?toparco vklopi? si pa presene?en, da pri isti mo?i motorjev bo ?as na stezi skoraj identi?en.

 

drugace pa o teh zakonih so mi najprej v kartingu jebali glavo in pol se na faksu 5 let...

ok ne bom vet tezil, pac to je moje misljenje in se nikoli ne bo spremenilo :bravo:

 

a se bo? mnenje spremenil, ?e bo? namesto teorije raje sprobal v praksi :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej sem probal ne govorim na pamet...poznam in prakso in teorijo ;)

 

?ak ti bo Qwerty razlo?u, k je ?e ve?krat Need for Speed obrnu da nima? prav ... hehe :hohoho::lol:

 

Ok hec na stran - jaz sem bil tud prepri?an, da je FWD za dirkat slaba izbira sam, ko pa vidi?, da se tud v GHD-ju kar nekako izogibajo zadnjih pogonov in raznih bimmerjev ter podobno ti je kmalu jasno, da ?e bi to bila taka prednost bi bil RWD bolj v uporabi tako pa je serijskih RWD-jev na dirkah zgolj za vzorec.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak ti bo Qwerty razlo?u, k je ?e ve?krat Need for Speed obrnu da nima? prav ... hehe :hohoho::lol:

 

Ok hec na stran - jaz sem bil tud prepri?an, da je FWD za dirkat slaba izbira sam, ko pa vidi?, da se tud v GHD-ju kar nekako izogibajo zadnjih pogonov in raznih bimmerjev ter podobno ti je kmalu jasno, da ?e bi to bila taka prednost bi bil RWD bolj v uporabi tako pa je serijskih RWD-jev na dirkah zgolj za vzorec.

 

 

Ali pa mogo?e ne znajo/upajo vozit RWD :P Jaz bi dirkal samo kak RWD ki ima max 130hp, kar je ve? ?e presega moje sposobnosti in znanje. Mogo?e bi s?asoma pridobil kaj ve? znanja, samo to je spet kdaj in kako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni nekaj pravi, da ti specijalci od razvojnih in?enirjev niso kar tak praznih jabolk brez semena skup naklamfali, pa dali FWD v 3ko... sumim, da imajo ti fantje malce ve? prakse s temi zadevami, kot mi vsi skupaj tule na forumu :)

 

naslednja stvar je pa pa? tr?na zahteva... kaj se trenutno ponuja, po kaki ceni in kaj ima konkurenca... ;)

 

?e je 3ka MPS s FWD tak ne dobra, si je pa? ne kupite ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.