Skoči na vsebino

LED za dnevne luči


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Živjo vsem.

 

Odločil sem se, da bom žarnice za dnevne luči zamenjal z LED-sijalkami. Kratka raziskava, kaj je med boljšimi rešitvami (kakovostno in da ne javlja napak), me je pripeljala do teh:

https://www.aliexpress.com/item/32835285236.html

 

Je še kak interesent za group buy? Te dni so v akciji (13€ namesto 18€), pa še na poštnini se prišpara za kavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je dvorjan napisal:

Čemu ne bi šlo? Saj sveti bolje kot original. 😃

To ti razloži možakarju na tehničnem. Meni ni šlo skozi na parih avtih. Niso prave žarnice in konec. Sem ga prepričeval točno to, kar ti praviš. 

Pa sem jih k sreči imel stare v avtu in jih zamenjal. 

Če se policaj zapiči v to, verjemi da bo kazen ali še kaj drugega. 

 

 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Ja svetijo močneje n razpršeno,da potem mi ki vozimo nasproti nič ne vidimo......☹️🥺

Točno tako, se spomnim pred leti, nek tastari Fiat Punto, ki je imel vgrajen 'domači Xenon', to ko je pripeljal nasproti nisi videl ama NIČ, totalno zaslepljen.

 

(dosti huje kot ko ima nekdo vklopljeno zadnjo meglenke in voziš neposredno za njim, a vidljivost dobra, le pacient za volanom).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je AmpeR napisal:

Pred cx-5 sem imel na opel astri led parkirne lučke (neoriginal). Pa mi je kar moj mehanik na rednem servisu zamenjal nazaj na original in tako "prešparal" slabo voljo na tehničnemu.

 

  

Jaz sem imel (oziroma so še vedno pri novem lastniku) na stari 6-ki parkirne led ledice in nikoli  nobenih problemov na tehničnem, niti policaji niso nikoli pogledali luči. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam že 4leta kitajske LED za dnevne luči in je best upgrade ever na 2.gen M6.

Mam pa dvojne led žarnice, ki svetijo belo in rumeno, normalno se vklopijo dnevne bele, ko dam žmigavec pa se preklopijo na rumeno barvo. Ko se zmrači pa se avtomatsko preklopijo na xenonke.

Podobne dvojne led sem dal tudi za vzvratne luči-meglenke, tako da imam levo in desno meglenko in rikverc luč.😎

Izgleda mi pa boljše kot originalne dnevne luči na 2.gen.

 

 

m63.jpg

m64.jpg

m62.jpg

m61.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je samSimon napisal:

A to si dal eno notranjo luč zadaj za angleški trg? Zgleda veliko lepše, ko sta enake barve. Potemtakem si se moral še malo s kablovjem poigrat?

 

Ja zadnja notranja luč je od angleške M6.

Prej me je motil nesimetrični izgled zadaj, pa sem menjal luč. 

Kablovlje pa je malenkost spremenjeno ja ker pride na isto žarnico meglenka in vzvratna luč. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.