Skoči na vsebino

Avto za osemdesetletnike ...


Janez007

Priporočeno sporočilo

pred 15 urami je Janez007 napisal:

Sem preizkusil kandidata Toyota Yaris Cross 1.5 VVT-iE z navadnim atmosferskim trivaljnim motorjem in ročnim menjalnikom. Vse v skladu s pričakovanjem, občutek OK, predvsem zanimiv zvok motorja, preglednost boljša kot pri CX-3, pozicija notranje kljuke za odpiranje vrat nerodna, info sitem + prikazi modernejši. Všeč mi je bilo, ker nima start-stop sistema. :) 

 

Sprašujem pa se, zakaj že je Mazda nehala prodajati lepše zaobljeno CX-3 z bolj gladko tekočim 2.0 (gladko tekočim kar se ušes tiče)? ?zmeden?

 

image.png

In moja obsedenost s kamero :)

image.png

 

 

Jaz bi ga odsvetoval, ker ima kratko medosno. Zibajoča gajbica. Vozil sem CX-3 in sem na avtocesti včasih skakal ko kura, verjamem pa da avto ni narejen v mislih, da se voziš 130kmh+.

 

BI PA DEFINITIVNO PRIPOROČIL NAVADNEGA YARISA.

Popravljeno od NevLado
zatipkal sm sej ejga
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je sportman333 napisal:

=nepremičnina....koliko ima to konjev, preseže 100?....

Vi se kar zafrkavajte. 😃

 

Ta Toyotin trivaljni motorček 1.5 VVT-iE s 125 KM je po občutku - po moči čisto primerljiv z G120/122 v Mazdi CX-3!. Opazna razlika je le zvok, kar pri na pol gluhih 80-letnikih ne more biti težava. :) . Po avtocesti je šel brez težav 150 km/h s sopotnico. Motor je super! Je pa žena porajtala to, kar opozarja @NevLado, več guncanja po cesti in je bila včeraj menda na meji slabosti. Meni ni praktično nikoli slabo, tako da me ni motilo.

 

Če primerjam udobje Mazde 3 in te Toyote Yaris Cross, je Mazda 3 razred višje. Mazdo CX-3 pa bi jaz umestil vmes.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Vi se kar zafrkavajte. 😃

 

Ta Toyotin trivaljni motorček 1.5 VVT-iE s 125 KM je po občutku - po moči čisto primerljiv z G120/122 v Mazdi CX-3!. Opazna razlika je le zvok, kar pri na pol gluhih 80-letnikih ne more biti težava. :) . Po avtocesti je šel brez težav 150 km/h s sopotnico. Motor je super! Je pa žena porajtala to, kar opozarja @NevLado, več guncanja po cesti in je bila včeraj menda na meji slabosti. Meni ni praktično nikoli slabo, tako da me ni motilo.

 

Če primerjam udobje Mazde 3 in te Toyote Yaris Cross, je Mazda 3 razred višje. Mazdo CX-3 pa bi jaz umestil vmes.

S ženo si imel zdraven, da je kontra guncala avto in je bilo potem vožnja znosna ali kako? 😊

Samo, ko  pa potegne vipavska burja je pa bolje, da te žepne izvedbe avtov pustite doma. Takrat se morata oba, voznik in sovoznik nagniti na isto stran za protiutež. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.