Skoči na vsebino

Uničen nastavek varnostnih vijakov


Priporočeno sporočilo

pred 13 minutami je Alex napisal:

A to dva uradna servisa dajeta ravno nasprotne informacije? 🤔

Ja, drži. 

Pri "tadrugemu" je bilo zelo hitro urejeno.

Poslal sem mail s kodo ključa, dobil mail za podatke, so poslali predračun, sem ga plačal in poslal potrdilo in po 10 minutah dobil mail, da je naročeno in, ko dobijo nastavek, me pokličejo. 

V bistvu tako, kot se spodobi. 

 

Imen (uradnih) servisov pa ne bom pisal. 

 

V glavnem, še 1x hvala vsem za pomoč in konstruktivno debato

 

Lp

  • Všeč 4
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Alex napisal:

A to dva uradna servisa dajeta ravno nasprotne informacije? 🤔

 

 

In kaj je tu tako cudnega? Pac to ni Mazda rezervni del... ampak verjetno vsak to nabavlja, kjer pac nabavlja... 

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Jest napisal:

 

 

In kaj je tu tako cudnega? Pac to ni Mazda rezervni del... ampak verjetno vsak to nabavlja, kjer pac nabavlja... 

To samo še enkrat več  dokazuje šalabajzerski  odnos nekaterih uradnih servisov. Takim bi morala mazda servise odvzeti, ker mečejo katastrofalno slabo luč na znamko mazda. Sicer pa tudi matična hiša mazda.si. ni dosti boljša. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Jest napisal:

 

 

In kaj je tu tako cudnega? Pac to ni Mazda rezervni del... ampak verjetno vsak to nabavlja, kjer pac nabavlja... 

No, dokler ja na škatli Mazdin logotip je to v domeni Mazde. 

Takšna so tudi navodila v škatli (za katera v štartu sploh nisem vedel). 

Te vijake prodajajo v Mazdinih salonih in servisih kot dodatno opremo, jaz sem jih kupil, ko sem kupoval avto. 

 

20230325_151956.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No.. nisem vedel… ker napisano ni… potem pa je to druga situacija… in prav je, da napises tudi, za kateri servis je slo… Alex ita udriha po vseh pooblascencih, pa sem preprican, da ni bil bil pri vseh ;) … Ampak bolj zato, da kaj napise… ;) …

 

pred 22 minutami je Alex napisal:

To samo še enkrat več  dokazuje šalabajzerski  odnos nekaterih uradnih servisov. Takim bi morala mazda servise odvzeti, ker mečejo katastrofalno slabo luč na znamko mazda. Sicer pa tudi matična hiša mazda.si. ni dosti boljša. 😉


Mene cudi, da si sploh se kupil Mazdo, ko je vse tako slabo… Oz. da si jo kupil pri nas in ne pri lahih ;)

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

No.. nisem vedel… ker napisano ni… potem pa je to druga situacija… in prav je, da napises tudi, za kateri servis je slo… Alex ita udriha po vseh pooblascencih, pa sem preprican, da ni bil bil pri vseh ;) … Ampak bolj zato, da kaj napise… ;) …

 


Mene cudi, da si sploh se kupil Mazdo, ko je vse tako slabo… Oz. da si jo kupil pri nas in ne pri lahih ;)

Mazda je super, to bom vedno trdil, uradni servisi so polom. S par izjemami, ki pa izgleda, da bodo še tej šli počasi po slabem. Kar se servisov tiče mazda caplja daleč za drugimi. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 55 minutami je Medo13 napisal:

Dobro jutro... 

 

Da se malo javim... 

 

Včeraj sem dobil nastavek, vse ok, trajalo je 7 dni, od naročila do prejema. 

 

Hvala da si javil, ponavadi pride folk samo po vprašanje in potem magično izgine :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.