Skoči na vsebino

Izpit za motor


Jaka32

Priporočeno sporočilo

A je kdo informiran oziroma je v praksi že šel delat izpit za motor, po tem, ko že ima vrsto let izpit za avto? Po teh novih pogojih.

Mislim da več kot A2 ne rabim, zatorej me zanima najcenejša opcija kako priti do izpita. Nekje najdem stare informacije, nekje nepopolne... in zato sem zmeden in zato ta tema.

Če grem delat za A1, rabim 6 ur vožnje in je to to. Potem čez 2 leti odpeljem še 9 ur vožnje, pa dobim A2. Torej cenejše, kot če grem direktno danes delat A2, ker rabim 20 ur.

 

Kaj vse moram plačati in česa se moram udeležiti, če že imam izpit za avto? 

Sklepam da CPP, prva pomoč, zdravniški pregled... odpade.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Jaka32 napisal:

A je kdo informiran oziroma je v praksi že šel delat izpit za motor, po tem, ko že ima vrsto let izpit za avto? Po teh novih pogojih.

Mislim da več kot A2 ne rabim, zatorej me zanima najcenejša opcija kako priti do izpita. Nekje najdem stare informacije, nekje nepopolne... in zato sem zmeden in zato ta tema.

Če grem delat za A1, rabim 6 ur vožnje in je to to. Potem čez 2 leti odpeljem še 9 ur vožnje, pa dobim A2. Torej cenejše, kot če grem direktno danes delat A2, ker rabim 20 ur.

 

Kaj vse moram plačati in česa se moram udeležiti, če že imam izpit za avto? 

Sklepam da CPP, prva pomoč, zdravniški pregled... odpade.

Ej nimam pojma, ampak samo moja računica na podlagi tvojih dejstev:

Če rabiš danes za A1 6 ur vožnje in čez 2 leti še 9 ur, je to skupaj 15 ur

Če greš danes za A2, je to 20 ur.

Vmes bo inflacija, dvojni posli, 2x obisk centra, 2x obisk upravne, etc etc, mislim da je ceneje da narediš takoj vse danes v šusu :)

 

Zdravniški pregled boš potreboval ko boš šel vpisat izpit v vozniško na upravno enoto pomoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.