Skoči na vsebino

Kazalec za gorivo


Priporočeno sporočilo

Od novega mi na CX-5, ko natankam poln tank, gre kazalec za gorivo čez oznako Full. Celo čez številko 1. To mi pokaže čisto vsakič. Tankam pa samo do prvega ''škljoc''... na servisu so mi rekli, da je to normalno in ne morejo popraviti, nastaviti... moja facelift CX5 je še stara tehnologija, CX30 in CX60 je že novejša. To mi je pa rekel sam g. Majes. Pa ne vem kaj da si mislim. Kako pa imate drugi izkušnje oziroma ste imeli??? Na CX30 mi je kazalo u nulo, vsakič!!!20230331_073258.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Volume napisal:

Od novega mi na CX-5, ko natankam poln tank, gre kazalec za gorivo čez oznako Full. Celo čez številko 1. To mi pokaže čisto vsakič. Tankam pa samo do prvega ''škljoc''... na servisu so mi rekli, da je to normalno in ne morejo popraviti, nastaviti... moja facelift CX5 je še stara tehnologija, CX30 in CX60 je že novejša. To mi je pa rekel sam g. Majes. Pa ne vem kaj da si mislim. Kako pa imate drugi izkušnje oziroma ste imeli??? Na CX30 mi je kazalo u nulo, vsakič!!!20230331_073258.jpg

 

 

CX 30 je premium, cx 5 pa ni. V tem je glavna razlika. 🤗😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Janez007 napisal:

Ne se sekirat, ti Mazdini zasloni (novoletna jelka) kažejo približno. Tudi na 6-ki je podobno. Sam se bolj sekiram, ko je kazalec za gorivo v drugem skrajnem položaju. 😃

Ma OK, sem pričakoval,  da ima Mazda to poštimano. Pa glede na to,  da ima Mazda ventilacijo sedežev tako, da zrak vleče v sedež,  ostale nobel znamke pa ti poleti pihajo v moker hrbet😵😵😵

pred 2 urama je Alex napisal:

CX 30 je premium, cx 5 pa ni. V tem je glavna razlika. 🤗😉

To kao s konja na magarca😂😂😂 al kako že....

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še boljša je tista, ko se užge rezerva, piše 50 km remaining, grem tankat in gre v auto 42 litrov. Halo, 14 litrov je še fore? Potem naslednjič naredim isto relacijo, le da imam eno furo avtoceste več in s tem večjo povprečno porabo, zapiska 50 km, tankam, 48 litrov. Ja sej razumem da je to prilagajanje glede na povprečno porabo, ampak očitno sam odšteje od razlike. Mogoče bi lahko upoštevali še prevožene KM, sej izračun ni težek no. @Janez007 je imel kar precej teh testov z rezervo, ampak jaz iskreno si neupam do 0, ker ne vem a bo ostalo še 6 litrov not al bo šlo že na hlape.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Še boljša je tista, ko se užge rezerva, piše 50 km remaining, grem tankat in gre v auto 42 litrov. Halo, 14 litrov je še fore? Potem naslednjič naredim isto relacijo, le da imam eno furo avtoceste več in s tem večjo povprečno porabo, zapiska 50 km, tankam, 48 litrov. Ja sej razumem da je to prilagajanje glede na povprečno porabo, ampak očitno sam odšteje od razlike. Mogoče bi lahko upoštevali še prevožene KM, sej izračun ni težek no. @Janez007 je imel kar precej teh testov z rezervo, ampak jaz iskreno si neupam do 0, ker ne vem a bo ostalo še 6 litrov not al bo šlo že na hlape.

Brez skrbi pejt do"0".....😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.