Skoči na vsebino

Sam nasvet


M-Fan

Priporočeno sporočilo

a sploh ?e obstaja mitsubishi forum?

 

ja res ?e kr neki ?asa ne, pred leti sm se registriru, pok kake 3 mescih od tega pa foruma ?e ni blo ve? :(

 

pa kdo ve kaj je razlog neobstoja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvsem zaradi premalega ?tevila zainteresiranih aktivnih ?lanov, pa ?koda da se je to zgodilo malo po tem ko se je uspe?no povezalo z uradnim zastopnikom.

 

?koda... :/ takrat sm bil ravno pred nakupom Mazde 323C ali Mitsubishi Colta, pa sm pol nekak na 323c pristal :)

 

Malo za hec, malo za res..

 

Objavljena slika

po doma? povedan je micka od?la spat :)

Ne pa obupat, mogo?e pa kdaj spet za?ivi :prstgor:

 

damn, tako postlo bi tut js mel :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e jest sem bil foruma?...ene 10 let nazaj....ko sem nabavil Lancerja letnik 1990, takrat je bil kar aktiven in ?ivahen forum, se spomnim ?lanov s Colti, bil je tudi lancer 1.8 gti...res redkost, pa galant 4x4, ...potem sem pre?altal na 323c, ker ni bilo nobenega pametnega Colta za dobit, novej?i Galant mi je bil ?e nedosegljiv, 2.5 benicnar,......v?e? mi je pa itak samo ?e EVO, ostalo je bolj ali manj vse kiksnjeno...oz. tazadnji model Lancerja, ?eprav EVO look naredi svoje. Ala Eclipse in 300gt pa ni ni? novej?ega ?e ohohoho let...so kar mal zaspali pri Micki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi se tako zgodi, ?e forum ni ?iv. ?iv pa pomeni, da se v?asih tud o bedarijah pogovarjamo, da se kre?ejo mnenja in da nismo strogo samo za pleh.

 

Pa to se ne dogaja samo nekaterim ampak skoraj vsem forumom, kjer ni raznolikosti... recimo Kia/Daewoo forum je en tak primer, kjer je rekord, ?e je 10 sporo?il na teden.

 

Zato v?asih bolj? kako bedarijo gor imet samo, da forum ne umre. -_-

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.