Skoči na vsebino

Plasti dip


Jaka32

Priporočeno sporočilo

Je že kdo probaval s plasti dipom "prebarvati" platišča? Rad bi se lotil dveh 17" na svoji Yamahi, pa me zanima obstojnost. Kolikor sem bral, 5-7 nanosov in potem še preko sprej za sijaj, pa bi moralo držati par let. 

 

Če pa kdo pozna v okolici celjske regije koga, ki bi mi jih speskal in prebarval, se pa tudi priporočam - ta izvedba vem da bi delovala bolje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Tilen5 napisal:

Jaz sem jih imel na volvotu. 3 sloji črnega dipa, 2 sloja cameleon dipa,.. z njimi sem ravnal kot z navadnimi platišči in je zdržal vse do takrat, ko sem ga prodajal in sem ga povlekel dol.

 

Jaz imam trenutno črna platišča. Rad bi pa modra.

Moram prej s kakšno drugo barvo posprejat? Belo?

Zakaj si dal črno in nato vrhnjo barvo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo že Dipa masko za Chrome delete. Na YT je polno posnetkov samo mene zanima kako to v živo izgleda oz kak slika od blizu, ker me je strah, da ne bo preveč gladko.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzameš mat črno in samo par nanosov laka, ki ga fino ne brusiš. Jaz sem masko pri prejšnji, ker se je začela barva luščit zaradi nesposobnih ličarjev, najprej na mat a sem jo potem fino zbrusil in spoliral pa je zgledalo kot originalno ličanje. V glavnem plasti dip je odličen za igranje saj se da povrnit v prejšnjo stanje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 dne 16. 6. 2019 ob 22:14 je Boss napisal:

Sicer ni bilo danes ampak prej?nji vikend pa vseeno.

 

Ker so bile zimske feltne po 11 letni uporabi ?e kar malo zdelane je sledil makeover.

 

post-133-0-42579600-1560715966_thumb.jpgnull

 

v primerjavi z original barvo

 

post-133-0-58209800-1560716023_thumb.jpgnull

 

Ker je tko dobr ?lo je roka hotla ?e kr malo sprejat, pa je nastalo tole:

 

post-133-0-00110700-1560716070_thumb.jpgnull

image.gif

image.gif

image.gif

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.