Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Pred kratkim sem vplačal aro za Mazdo cx-30. Prodajalec je rekel, da je dobavni rok do 4 mesece. Zanima pa me koliko ste tisti, ki ste že lastniki istega modela čakali na avto?

Hvala za vaše odgovore.

Napisano
pred 23 minutami je Westsider napisal:

Pred kratkim sem vplačal aro za Mazdo cx-30. Prodajalec je rekel, da je dobavni rok do 4 mesece. Zanima pa me koliko ste tisti, ki ste že lastniki istega modela čakali na avto?

Hvala za vaše odgovore.

1 mesec pred 2 leti, je bil ravno v Hamburgu.... 😉

Napisano (urejeno)

Nič.Jo plačal in odpeljal. 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 30 minutami je Alex napisal:

Nič.Jo plačal in odpeljal. 😊

Tudi jaz bi lahko rdečo takoj odpeljal, jih je bilo veliko na zalogi a najbolj so se prodajale v machine grey barvi zato je ni bilo na zalogi... 😉

Napisano

Pred slabimi 4 leti čakal slabe 3 mesece a je nato prišel točno na datum, ki mi je bil določen za dobavo.

Napisano
dne 15. 10. 2023 ob 17:20 je Freak napisal:

Kako je pa potem s tistimi modeli, odpelji takoj, ki jih oglašujejo? 

A so bolj oskubljeni, oz imate vi bolj specifične kriterije?

V bistvu je bila barva tisti razlog za čakanje. Izbral sem machine grey. Na zalogi pa so imeli samo bele, svetlo sive in rdeče.

dne 16. 10. 2023 ob 16:28 je Robert napisal:

Pred slabimi 4 leti čakal slabe 3 mesece a je nato prišel točno na datum, ki mi je bil določen za dobavo.

Hvala

Napisano
pred 47 minutami je Westsider napisal:

V bistvu je bila barva tisti razlog za čakanje. Izbral sem machine grey. Na zalogi pa so imeli samo bele, svetlo sive in rdeče.

Hvala

Sej imaš nekaj machine grey na zalogi. Ali to niso take, kot si želel, motor, oprema...?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18799015&display=Mazda CX-30

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18723513&display=Mazda CX-30

 

Drugače pa upam, da dobiš avto čimprej 👍 Čestitke za nakup, velik varnih km! :zoom-zoom:

 

 

Napisano
dne 15. 10. 2023 ob 17:20 je Freak napisal:

Kako je pa potem s tistimi modeli, odpelji takoj, ki jih oglašujejo? 

A so bolj oskubljeni, oz imate vi bolj specifične kriterije?

Ma vzel sem ga v avtotehni, ker je bil najcenejši pa zraven živim in mi je bilo nekako najlažje. Imel sem pa nekaj posebnih želj glede opreme. S tem, da julija ni bilo nikjer machine grey na zalogi.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Z biciklom sem se že naveličal, razmišljam da bi za proteste nabavil en rabljen traktor. Sam ne vem a se tudi proti tej vladi protestira s traktorji, a se je samo proti prejšnji.
    • Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.
    • Ma kaj Kučko in Svetlana... čak, da se jaz pojavim. Če sem bil z navadnim kolesom tolk uspešen, kaj bo šele z e-MTB-jem. To bo samo gazi miško gazi.
    • Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil. Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih...     Na sedežu Evropske komisije izklopili klimatske naprave. A ne povsod. SIOL.NET Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...  
    • Po današnji turi po Velebitu.... 🍻 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.