Skoči na vsebino

Dobavni rok za Mazda cx-30


Westsider

Priporočeno sporočilo

pred 23 minutami je Westsider napisal:

Pred kratkim sem vplačal aro za Mazdo cx-30. Prodajalec je rekel, da je dobavni rok do 4 mesece. Zanima pa me koliko ste tisti, ki ste že lastniki istega modela čakali na avto?

Hvala za vaše odgovore.

1 mesec pred 2 leti, je bil ravno v Hamburgu.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Alex napisal:

Nič.Jo plačal in odpeljal. 😊

Tudi jaz bi lahko rdečo takoj odpeljal, jih je bilo veliko na zalogi a najbolj so se prodajale v machine grey barvi zato je ni bilo na zalogi... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 10. 2023 ob 17:20 je Freak napisal:

Kako je pa potem s tistimi modeli, odpelji takoj, ki jih oglašujejo? 

A so bolj oskubljeni, oz imate vi bolj specifične kriterije?

V bistvu je bila barva tisti razlog za čakanje. Izbral sem machine grey. Na zalogi pa so imeli samo bele, svetlo sive in rdeče.

dne 16. 10. 2023 ob 16:28 je Robert napisal:

Pred slabimi 4 leti čakal slabe 3 mesece a je nato prišel točno na datum, ki mi je bil določen za dobavo.

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Westsider napisal:

V bistvu je bila barva tisti razlog za čakanje. Izbral sem machine grey. Na zalogi pa so imeli samo bele, svetlo sive in rdeče.

Hvala

Sej imaš nekaj machine grey na zalogi. Ali to niso take, kot si želel, motor, oprema...?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18799015&display=Mazda CX-30

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18723513&display=Mazda CX-30

 

Drugače pa upam, da dobiš avto čimprej 👍 Čestitke za nakup, velik varnih km! :zoom-zoom:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 10. 2023 ob 17:20 je Freak napisal:

Kako je pa potem s tistimi modeli, odpelji takoj, ki jih oglašujejo? 

A so bolj oskubljeni, oz imate vi bolj specifične kriterije?

Ma vzel sem ga v avtotehni, ker je bil najcenejši pa zraven živim in mi je bilo nekako najlažje. Imel sem pa nekaj posebnih želj glede opreme. S tem, da julija ni bilo nikjer machine grey na zalogi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.