Skoči na vsebino

Prodam Mazda CX-5 CD175 AWD Revolution Top. Možno na obroke, 17.800€


janez

Priporočeno sporočilo

Prodam res lepo ohranjeno in redno vzdrževano vozilo, ki je bilo voženo samo na dolge razdalje in nikoli udeleženo v prometni nesreči. Ima popolnoma vso dodatno opremo razen strešnega okna.
Pri 175.000km je bila menjana glava motorja ter tesnilo, veriga ter narejen veliki servis na pooblaščenem servisu zaradi serijske napake tesnila glave motorja.
Pri 180.000km so mi naredil servis zadnjega diferenciala z menjavo olja ter menjavo zobnikov, tako, da s tem ne bo težav v prihodnosti – to ni bilo na uradnem servisu, ker tega ne delajo
Pri 218.000km so bili menjani prednji diski in vse zavorne ploščice.
Vozilo je na zimskih pnevmatikah in platiščih 17 col - vse original MAZDA.
Zraven priložim še letne pnevmatike na 19 colskih platiščih – vse original MAZDA.
K vozilu priložim še original MAZDA strešna nosilca za prevoz strešnega kovčka ter original MAZDA-BOSAL snemljivo kljuko. Ko je kljuka v funkciji delajo vsi asistenčni sistemi, ker ima napeljava svoj računalnik. Kljuka je homologirana in vpisana v homologacijsko knjižico
Vozilo ima MAZDA letne Premium predpražnike ter gumijaste zimske predpražnike, gumi podlogo v prtljažniku, Original Mazda Apple CarPlay in Android Auto napeljavo, ki deluje brezhibno.
Za vse servise imam potrdila in račune MAZDA servisa Interclasscars v Ljubljani.

Če koga zanima naj me pokliče na 051 697 350. 

WhatsAppova datoteka Slika, 2023-12-19 ob 14.04.59_6a616ca1.jpg

WhatsAppova datoteka Slika, 2023-12-19 ob 14.04.59_af565bf2.jpg

WhatsAppova datoteka Slika, 2023-12-19 ob 14.04.59_c798b905.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Koliko si do sedaj plačal za našteta popravila? Mogoče je to razlog, da se jih mnogi bojijo? 😀

 

Nobeden si ne želi stroškov nekaj 1.000€, ali se motim? 😁

 

Janez007, ti si pa kr mal obseden s temi dizli, da jih ves čas omenjaš. :nevem:

Verjamem, da se lahko zgodi marsikaj sploh, ko se kupuje rabljenega. Ampak takrat veš, da bo treba nekaj denarja dat na stran za morebitni servis. Pri novem to plačaš z višjo ceno in te vsaj za čas garancije naj ne bi smelo skrbeti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

 

Janez007, ti si pa kr mal obseden s temi dizli, da jih ves čas omenjaš. :nevem:

Verjamem, da se lahko zgodi marsikaj sploh, ko se kupuje rabljenega. Ampak takrat veš, da bo treba nekaj denarja dat na stran za morebitni servis. Pri novem to plačaš z višjo ceno in te vsaj za čas garancije naj ne bi smelo skrbeti.

IN ne samo to, tisti deli, ki so bili pred kratkim zamenjani, zdaj z njimi ne bo težav krepko število let. Torej če so odpravljene vse tipične težave, bo vozilo nekaj časa po sistemu TANKAJ + VOZI! Medtem ko tisti, v katerega ni bilo ŠE nič vloženega denarja in zamenjanih delov. NO pri nakupu takšnega ste pa na vrsti VI, da odprete denarnico, torej naslednji lastnik tega vozila.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 12. 2023 ob 14:07 je janez napisal:

Prodam res lepo ohranjeno in redno vzdrževano vozilo, ki je bilo voženo samo na dolge razdalje in nikoli udeleženo v prometni nesreči. Ima popolnoma vso dodatno opremo razen strešnega okna.
Pri 175.000km je bila menjana glava motorja ter tesnilo, veriga ter narejen veliki servis na pooblaščenem servisu zaradi serijske napake tesnila glave motorja.
Pri 180.000km so mi naredil servis zadnjega diferenciala z menjavo olja ter menjavo zobnikov, tako, da s tem ne bo težav v prihodnosti – to ni bilo na uradnem servisu, ker tega ne delajo
Pri 218.000km so bili menjani prednji diski in vse zavorne ploščice.
Vozilo je na zimskih pnevmatikah in platiščih 17 col - vse original MAZDA.
Zraven priložim še letne pnevmatike na 19 colskih platiščih – vse original MAZDA.
K vozilu priložim še original MAZDA strešna nosilca za prevoz strešnega kovčka ter original MAZDA-BOSAL snemljivo kljuko. Ko je kljuka v funkciji delajo vsi asistenčni sistemi, ker ima napeljava svoj računalnik. Kljuka je homologirana in vpisana v homologacijsko knjižico
Vozilo ima MAZDA letne Premium predpražnike ter gumijaste zimske predpražnike, gumi podlogo v prtljažniku, Original Mazda Apple CarPlay in Android Auto napeljavo, ki deluje brezhibno.
Za vse servise imam potrdila in račune MAZDA servisa Interclasscars v Ljubljani.

Če koga zanima naj me pokliče na 051 697 350. 

 

 

 

 

 

pred 50 minutami je Boss napisal:

 

Janez007, ti si pa kr mal obseden s temi dizli, da jih ves čas omenjaš. :nevem:

Verjamem, da se lahko zgodi marsikaj sploh, ko se kupuje rabljenega. Ampak takrat veš, da bo treba nekaj denarja dat na stran za morebitni servis. Pri novem to plačaš z višjo ceno in te vsaj za čas garancije naj ne bi smelo skrbeti.

 

Res je @Boss. Posledica lastnih izkušenj, ko sem vozil tempirano bombo. Nimam rad tega občutka. Že občutek, da ne vem, pri čem sem, je zame nelagoden (čem menjati verigo oljne črpalke pri 200.000, morda 170.000 ali še bolje kar pri 130.000, ker jo je enemu tukaj odtrgalo malo čez 130.000 na slovenski redno servisirani Mazdi ... .)

 

image.png

 

Včeraj sem ravno na osnovi te objave v neki drugi temi napisal, da sem se vozil z Mazdo 3 G100 z 224.000 km, ki še ni imela na motorju nobenega posega in nič ne kaže, da ga bo v kratkem imela. Pač tipična Mazda bencinarka. 😃

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi ne maram razmišljati kaj vse lahko crkne in iti prestrasen na 1k km dolgo pot. To je tudi eden izmed razlogov, da sem se zaenkrat distanciral od nakupa PHEV cx60, ker sem prebral preprosto preveč o poporodnih težavah. Sam nocem/ne upam tvegati potencialnih tezav ce se jih lahko izognem. 

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.