Skoči na vsebino

Formula 1

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
  dne 1. 2. 2024 ob 13:30 je Tilen5 napisal:

Bova skupaj se cmerila

Razširi  

No jokali bomo še par let in sicer VSI, ki ne navijamo za RBR in Max-a, kateremu res kapo dol za izjemno hitrost, ki je absolutno ni nasledil po svojemu fotru, hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • Odgovori 4,9k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano
  dne 1. 2. 2024 ob 20:23 je g.Wankel napisal:
WWW.FORMULA1.COM

Seven-time F1 world champion Lewis Hamilton will make a sensational switch from Mercedes to Ferrari next year.

 

Sm vam reku :D

Razširi  

Ti jejce kje se bo dalo spremljat haas unveil zdej ob 15?

 


image.jpeg

 

Napisano

In so predstavljeni vsi stroji za 2024. Pričakovanja? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
  dne 15. 2. 2024 ob 19:59 je g.Wankel napisal:

Men se zdi čudno, da spremenil sidepod.

 

Mercedes se mi zdi najbolj inovativen dirkalnik :)

Razširi  

Bil je tudi pred dvema letoma, pa tisto zverinsko poskakovanje. 

 

Jaz imam občutek, da bo vrstni red obraten kot so predstavljali dirkalnike.

 

1. Biki

2. Merkl oz. MC

4. Ferrari ali AMR

 

Bomo videli na testiranjih ali pa še bolj 1. wikend marca. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
  dne 15. 2. 2024 ob 19:59 je g.Wankel napisal:

Men se zdi čudno, da spremenil sidepod.

 

Mercedes se mi zdi najbolj inovativen dirkalnik :)

Razširi  

Poglej rbr še 1x in pol napiši o najbol inovativnem dirkalniku :P

 


image.jpeg

 

Napisano (urejeno)
  dne 15. 2. 2024 ob 20:22 je Tilen5 napisal:

Poglej rbr še 1x in pol napiši o najbol inovativnem dirkalniku :P

Razširi  

 

Kaj pa maš inovativnega? FW zgleda predpotopen v primerjavi z Mercedesovim, pokrov motorja je kopija lanskega W14. Sidepod je pa rookie mistake za veterana kot je Newey ker bo ustvarjal več lifta kot downforca s tem krilom :D

Dopuščam možnost, da je ta predstavitev sam fora, pa pravo stvar še čakamo.

 

Se slišva na konc sezone :P 

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 1
  • Haha 1

Podpis.png

 

Napisano (urejeno)

Poglej slike vertikalnih sidepodov, venturi efekt v pokrovu motorja in fake pokrov nosa ki ga skrivajo. Maš na tehničnem forumu veliko slik ki več prikazujejo. Mislim da bo to drug avto na testiranjih.

 

 

Aja pa je že govor da fw merca ni legalno ker se krilca zadnja ne pritrdijo na nos kot je v pravilniku.

 

Še veselo bo na prvi dirkinse mi zdi, se veselim dirke

 

 

 

 

 

Popravljeno od Tilen5

 


image.jpeg

 

Napisano (urejeno)

Kyle engineers pravi, da je legalno 🙂

Gledam drugače F1technical ne skrbi. Sam tam je 75% sranja aka. ugibanja.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

 

Napisano
  dne 15. 2. 2024 ob 21:17 je g.Wankel napisal:

 

Kaj pa maš inovativnega? FW zgleda predpotopen v primerjavi z Mercedesovim, pokrov motorja je kopija lanskega W14. Sidepod je pa rookie mistake za veterana kot je Newey ker bo ustvarjal več lifta kot downforca s tem krilom :D

Dopuščam možnost, da je ta predstavitev sam fora, pa pravo stvar še čakamo.

 

Se slišva na konc sezone :P 

Razširi  

Ko ravno omenjaš zadnjo dirko, jaz sem že tu na pripravah Ferrarija... 😉

IMG_20240220_092434.jpg

IMG_20240219_160819.jpg

IMG_20240220_163621.jpg

IMG_20240219_155858.jpg

IMG_20240220_115903.jpg

IMG_20240219_160402.jpg

IMG_20240219_160943.jpg

IMG_20240219_155933.jpg

Napisano
  dne 21. 2. 2024 ob 10:07 je Tilen5 napisal:

RBR je res zanimiv o_O

Razširi  

 

Ja je kar...

Sam vidiš da na nosu ostaja panela 😀

Zanimiva rešitev pri Halo-tu.

 

Vsak dirkalnik ma neki zanimivega.

Podpis.png

 

Napisano

Pomoje je na vidiku še ena dominantna sezona norega Maxa. Kaj vi mislite?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Merc 1-2 na FP2 na 1lap

RBR pa 0,5sec hitrejši na race sim,.. do Qualy ne bomo nič vedli

 


image.jpeg

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Zadnja sporočila

    • Eh, ne za doomsday. Za tisto so tablete ali pa štrik. Če hočeš bolj udobno iti, pa vdihavanje argona, helija ali pa dušika. Malo preštudirajte, smrt brez bolečin, ker se ti kri ne zakisa in samo zaspiš od pomanjkanja kisika.   Bolj na svetle teme. Agregat vidim kot neko premostitveno možnost za izpade od par ur do par dni. Kar je več, bodo pa hujši problemi, kot pa kako bomo TV gledali pa čakali na štrom.
    • Lahko z debelimi črkami napišeš👍   Žebljico na glavico.   Bo že veliiiika razlika! Za sedaj,pa se lahko malo poigraš,povsod poiščeš stare deke,tuhnje z perjem ipd,in obesiš po omarah,da boš slišal razliko.V bassu ne bo neke razlike,a mislim,da ti tukaj nimaš glavnih problemov. Zlato pravilo v Hi-Fiju je-več absorbcijskih materialov v zadnjem delu kot v sprednjem!!! Gre za to,da,kar absorbiraš ne moreš več nazaj "pričarati",torej več absorbcijskih materialov zadaj v večini primerov zveni bolje kot pa obratno (to vse piše v Nubertovem "Technik Satt"😉). Pomeni,da sta tista dva absorberja sicer krasna,a na napačnem mestu. Če že druga ne,ju vsaj za probo daj levo in desno na steno...lahko tudi vodoravno. Za mali cvenk za silo kupi kak čim bolj debel tepih...magar v Ikei,in ga daj na tla. Zelooo priporočam t.i."hruška-vreče" za sedenje. obstajajo tudi poceni,jaz imam eno veliko še od IUVja iz pravega govejega usnja....no in te vreče so včasih napolnjene z plastičnim granulatom,moja je pa z stiropir-krogljicami (se jih dobi tudi v vrečah kot dodatek k betonu itd...)kar se preizkušanja akustike tiče-bomba za bass če ga je preveč...vržeš v kot in kar fajn pomaga👍 Zavese-te k imaš...za zvok niso najboljše...debelejše in bolj prosto viseče-mehke so boljše.   Kot sem napisal-mogoče pa niso zvočniki niti tako slabi...akustika je pol glasbe-zapomni si!...seveda pri monitorjih je drugače,ker ti ne sme ostati nič skrito,in za to se monitorje posluša tudi čim bližje,da ti akustika čim manj pljuva v juho...Hi-Fi je pa nekaj drugega...   Malo se poigraj z dekami,rjuhami vzglavniki,starimi plašči ipd....boš debelo gledal.   Napiši kaj,kakšni bodo rezultati...lahko tudi klobaso,bomo že preživeli😄😉...aja -slike vsi radi pogledamo😃👍
    • Drgač, tepih pride ja ker je parket uničen.
    • Nabasan, a po mojem mnenju premalo materialov, ki bi absorbirali odboje.   Recimo v Mazdah je v notranjosti zelo veliko mehkih materialov, ki absorbirajo zvok in to blagodejno vpliva na poslušanje.   
    • Saj vem kaj so studijski zvobniki nevem zakaj mi to razlagate ...   Soba se mi zdi pa nabasana...  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.