Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

V?asih so tudi avti bili veliko bolj trdno narejeni, ne pa sedaj ko se samo dotakne ne?esa, razpade kot bi bil steklen.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja,samo so pa dosti bolj varni! :bravo:

 

Tank je tudi varen pa ne razpade, ?e se malo ali pa tudi orng v zid zaleti. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he....tank pa formula mata pa ?ist razli?no zgradbo,pa tudi njune hitrosti so razli?ne. :P Da o namembnosti ne govorim. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja prva sezona pa je bila ?e v 70', se pa najbolj spomnim dogodka na

, ko je umrl
.

 

Letos 9 septembra je 30 letnica tega dogodka.

 

 

Se pa iz tega obdobja med drugim spomnim ?estkolesne formule (leto 1976), ki jo lahko vidite tudi v drugem videu.

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?e? met 6 kolesno vozilo,si kamion omisli. :P:hohoho:

 

Ma neee, na 6ko si bom namontiral ?e en par zadaj :danzoman::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pa da? ?e eno gumo v prtlja?nik,pa jih bo? mel tudi 6! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ajaj, kaka smola za Masso... vse je naredil tako kot mora potem pa tri kroge pred koncem re?e motor "ajd ?ivijo". :(

 

?estitke Kovalainenu za prvo zmago - resda malce po sre?i (odstop Masse in po?ena guma Hamiltona) ampak podarjenemu konju se ne glede v zobe. Odli?na dirka Glocka. Kimi je izvlekel najve? kot lahko zgleda v trenutnem stanju (po moje mu je Vodke zmanjkal).

 

Druga?e pa kaj naj re?em ... Formula je spet zanimiva saj se ?e vedno bori 5 dirka?ev za kon?no zmago.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajaj, kaka smola za Masso... vse je naredil tako kot mora potem pa tri kroge pred koncem re?e motor "ajd ?ivijo". :(

 

?estitke Kovalainenu za prvo zmago - resda malce po sre?i (odstop Masse in po?ena guma Hamiltona) ampak podarjenemu konju se ne glede v zobe. Odli?na dirka Glocka. Kimi je izvlekel najve? kot lahko zgleda v trenutnem stanju (po moje mu je Vodke zmanjkal).

 

Druga?e pa kaj naj re?em ... Formula je spet zanimiva saj se ?e vedno bori 5 dirka?ev za kon?no zmago.

 

Juhu za McLaren. :bravo: Vedno bolj?i smo ali pa vedno ve? sre?e. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisn gledal dirke v?eraj,ampak mi je kr v?e? vrstni red-razen malemu ?rnemu bi kaj ve? privo??o. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

loooooooooooooooooooooooooooooooooool,...kera komedija,...

 

?e ho?e? da tvoj favorit zmaga mor? it na kolena pred TV in govort,.."po?asi, po?asiiiiiiiiiii!!!"

 

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

 

btw,...mclaren itak ho?e bit ferrari glede na to da je rde?,.. :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no da so na?i zmagal. :bravo:

 

Druga? pa zadnji 3 krogi ?iva komedija.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.formula1.com/news/headlines/2008/9/8334.html

 

Edino kar bom reku je to... Definicija kratice FIA: "Ferrari International Authority"

 

Pri Ferrariju so ?e ve?krat naredli veliko huj?e napake (razpadajo? izpih Kimija ipd) in ostali nekaznovani, Hamilton pa naredi stvari po pravilih in ostane brez zmage...

The graveyards in my mind mirror the blood of my unliving purpose...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: Prokleti komisarji zarukani....... :ph34r: Ki so to kazen najdli......pa se ga je po?akal po kraj?anju ?ikane,pa ?e sam je to povdaro na novinarski konferenci pol. :( Skratka se vidi,kdo more zmagovat,samo na kak na?in. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: Prokleti komisarji zarukani....... :ph34r: Ki so to kazen najdli......pa se ga je po?akal po kraj?anju ?ikane,pa ?e sam je to povdaro na novinarski konferenci pol. :( Skratka se vidi,kdo more zmagovat,samo na kak na?in. :P

 

Ja, ga je po?akal, samo da je bil v dosti bolj?i poziciji kot prej..?koda, da ga je Kimi takrat prehitel,lahko bi komot po?akal, da bi oba prehitel Massa... :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.