Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sej to so že nekaj cajta nazaj pofiksal, da ni kiksov pri strategiji in pitstopih. Mislim da so komplet use ljudi tam zamenjal ko je pršu frederick 😅🤣

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
WWW.BBC.COM

Red Bull design chief Adrian Newey is to leave the team in the wake of the controversy involving allegations about team principal Christian Horner.

 

Počelo :D

Sovpada s tem, da ima Ferrari nove milijončke od HP-ja :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je g.Wankel napisal:

Hud! Bi vzel Marlboro Mclarna, ampak me motijo zadnje gume :(

Mclaren mi je dober ker dobiš poleg še mini figurico, ki je tukaj ni (!!!!!) in pa dejansko so gume ravne - ker na temu tehniku so kot za nek buggy, čeprou je formula (???!!!) Pa fuuul je nalepk za nalimat in zadnji del ni sestavljiv (pač un v kosu motor na poteg je in je samo 1 kos). 1 uro sem sestavljal, od tega verjetno 15 minut limov nalepke da so bile v ravnini. Za 30 eur veri nice in lep je! Mclaren je pa 80 ampak ima skoraj 3krat več koščkov.

Lahko pa tole uzameš, ker je trenutno v akciji s promo kodo @g.Wankel - 

WWW.MIMOVRSTE.COM

ODREZANE CENE – 20% popusta na izbrane kocke znamke LEGO® s promo kodo 24MDL4SI206 (velja od 15. 4. do 28. 4. 2024 oz. do odprodaje zalog)! Otroci, stari 9 let in več, se lahko veselijo...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:
WWW.BBC.COM

Red Bull design chief Adrian Newey is to leave the team in the wake of the controversy involving allegations about team principal Christian Horner.

 

Počelo :D

Sovpada s tem, da ima Ferrari nove milijončke od HP-ja :)

pa u miamiju bodo modri,.. to bo tolk čudn gledat

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je etcho napisal:

Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!

 

Sem gledal zadnjič in sem bil res presenečen nad nivojem detajlov :) + letošnji dirkalniki...ne neki pola/pola.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.