Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

?e mene kdo vpra?a ima ?umi garantiran zic v Mercedesu, a z drugim o?esom spremlja teste Masse, ki je danes naredil drugi? 30 krogov v F1 bolidu....

 

Pa? ima pozicijo da lahko ?e celo izbira, medtem ko fantki alias Heidfeld ?akajo in molijo........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hmmm jaaa :whatever:

 

Ja druga?e bo jokal in ?el nazaj v Reno.....tega pa no?emo a ne, NOT!

Alonso je preagresiven voznik za ferarija - read my lips - prvo polovico bo nanizal zelo veliko odstopov s tehni?nimi tezavami, in bo jokal da ima Ferrari probleme.

 

Ampak kot sem dejal okvare bodo posledice nezananja voznje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do zdej sem bil neke vrste lubitl Alonsa, no odslej ko bo pr rde?ih, niti slu?ajno ne bom ve?! <_<

 

Medtem ko kdo je imel pa bolj?i avto (va? penzioner) al Alonso v letih 6 in 7, pa ostaja odprto vpra?anje! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Schumi 2007 sploh ni ve? dirkal :hohoho:

 

2006 je pa Alonso po prepovedi ilegalnega mass damperja v drugi polovici sezone kar tenko pisku, v?asih je mel celo probleme na stopni?ke pridt. Ko je pa iz F1 od?el Michelin, ki je 2 leti delal gume posebej prilagojene Renaultu (beri Alonsu in njegovi tendenci podkrmarjenja v ovikih), potem je bilo pa sploh konec.

 

Bomo vidl naslednje leto, upam da se Schumi vrne in z 8 naslovom in recimo 100 zmagami :ouje: v karieri zaklju?i svoja aktivna leta, kot se za takega ?ampiona spodobi.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hami ma naslednje leto ?e Buttona na ?olanju, mislm da bo en u?enc kar dovolj :P:D

 

Ko u?enec postane u?itelj... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si hotu s tem povedat?

 

Da ga bo Button napral? Japajade. ?e jokal bo, da je sploh pri?el vozit zraven Lewisa.

 

Jah ne vem.....konstantnost je tisto kar potrebujes v F1, po novem tudi zmage, vsaj prvega hemi nima

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zopet se bo gledala F1

 

http://en.espnf1.com/f1/motorsport/story/5479.html

http://24ur.com/sport/f1/mansell-schumache...ovni-prvak.html

http://24ur.com/sport/f1/bogati-vlagatelji...a-schumija.html

 

:bravo:

 

Objavljena slika

 

Priznam, da nisem mislil da bom kdaj navijal za Mercedes.... :harhar: ampak Schumi-Brawn naveza je ve? kot trikot.

 

To ni vic, ampak baje resnica:

 

Schumi: Zelim se vrniti in v mercedesu me vabijo

Luca di montezemolo: Pa si sedaj zdrav?

Schumi: saj sem bil ze lani, samo kaj ko niste razvijali dirkalnika, naj izpadem cepec s tako kureto?

Luca: Ja kaj naj morem ce so nas povozili na zacetku sezone, pa se Kimi ne zna voziti po cesti

schumi; Kaj potem, je se prostor?

Luca: Ja daj pocakaj do januarja ko bomo videli kaj bo z Masso

Schumi: Ja zame je takrat prepozno, pogodba je na mizi....

Luca: Pa ti bi vozil z alonsom?

Schumi: ne on z menoj, ste kaj govorili o tem?

Luca: Nehaj, komaj sem ga discipliniral, pa ne bi o tem...

Schumi: Jah potem se vidimo na stezi, jaz bom tisti s ?rnim napisom zadaj

 

:D:D:D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No me prov zanima, kdo bo ?igave difuzorje ob?udoval (itak pa Ferrari sovra?m)! <_<

 

Mi je pa po izgledu noro v?e? tale Merc! :danzoman::ljubezen::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/sport/formula-1/micha...t-dirkal/219784

 

Teorija potrjena, manjka ?e praksa.

?e te?im kolegu za Monzo 2010

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

schumacher je peder :)

skoda ker je vozil za ferrari, ceprav ne taka velka skoda kot alonso...

 

skratka se vedno jean alesi ?ber alles :)

 

blagostanje

 

...sej dokler je ?e dirkal (prvi?)mi je bil tudi meni smotan. :P

Samo sem ?ele sedaj opazil,da je proti tem "dirka?em" sedaj pravi balzam za o?i. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.