Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ej brez veze, umetno podalj?evanje prvenstva z nekimi kaznimi....

 

Ce bi veljala pravila zmag (drugo leto) bi bilo prvenstvo kon?ano ?e konec avgusta.....in ?e bo drugo leto nekdo spet dominiral prvi del sezone, bo drugi del le parada.....

 

evo se to:

alonso pri ferrariju....najprej schumacher leta 96 in zdaj tega cmerota...jaoo kero razocaranje

 

ferrari zeli tekmovanje s 3mi avti, ker baje zeli to tud Schumi.... :bravo:

Po moje se vedno mal racunajo na menjavo Masse ce testiranja ne bodo sla po nacrtu (?asi Masse)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni formula ena mal brezveze?

 

Raj?i rally, motorji, ?e pinkponk je bol?.

 

Otroci bogatih star?ev se v varnih avtomobilih vozijo 100 krogov en za drugim, star?ki ala Briatore pa Bernie se pa slikajo z mladimi p* in to je to...

 

Aja pa mal se nategujejo vmes, mal la?ejo, da je drama.

 

?enske so bol? v vsaki Mehi?ki nadaljevanki, avtomobili so grdi k smrt, pa ?e kao neko monarhijo se grejo... Picquet jr, pa jr. Villeneuve, pa ...

pa ?rnc more tut vozit... k u filmu, en kitajc, pa en ?rnc, za vsazga nekaj...

 

:whatever::whatever::whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peterroejc imam ob?utek, da nekak ne mara? F1 :jezicek:

 

Diplomat is my middle name. sramezljiv

 

Hehe, al pa bl dekline ob dirki spremlja kokr pa zamor?ka in kamerate! :P

 

To je pri celi stvari ?e najbolj?e. Ne mi re?t, da je teb zvitorepec :rispekt: zdaj na starej?a leta pri srcu zarad Jo?e Guliko?e.

 

... pa k se kao delajo, da vse skupaj ni ve?inoma dogovorjeno :whatever: isti ?tos

k rumble in the jungle... Foreman rave-a pa metul?ke lovi... pol se pa

vsi resno pogovarjajo o tem, da je to Alijev najbolj?i fight, pa knjige o tem pi?ejo... pa filme pa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... pa k se kao delajo, da vse skupaj ni ve?inoma dogovorjeno :whatever: isti ?tos

k rumble in the jungle... Foreman rave-a pa metul?ke lovi... pol se pa

vsi resno pogovarjajo o tem, da je to Alijev najbolj?i fight, pa knjige o tem pi?ejo... pa filme pa...

 

haha - tole je pa ?ist res :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

BUTTOOOOOOOOOOOOOOOOOON! :danzoman::ouje::rispekt::cheers:

 

Ja Buto , ja. Lahko se smeji. Samo Brownu se lahko zahvali, da so imeli hiperkonkuren?en bolid na za?etku sezone. Kokr so se jim malenkost pribli?ali ostali je pa peti, ?esti na dirkah. ?e ve?na druga violina Bariccelo se bolje znajde kot on. ?e bi posadili v Browna Hamiltona ali Alonsa bi trgala gate. Pa nisem nobeden fan od teh dveh. Ampak ta dva iz golega povpre?ja izvle?eta maximum. Bomo videli naslednje leto kakp bo Alonso v Ferrariju godel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Buto , ja. Lahko se smeji. Samo Brownu se lahko zahvali, da so imeli hiperkonkuren?en bolid na za?etku sezone. Kokr so se jim malenkost pribli?ali ostali je pa peti, ?esti na dirkah. ?e ve?na druga violina Bariccelo se bolje znajde kot on. ?e bi posadili v Browna Hamiltona ali Alonsa bi trgala gate. Pa nisem nobeden fan od teh dveh. Ampak ta dva iz golega povpre?ja izvle?eta maximum. Bomo videli naslednje leto kakp bo Alonso v Ferrariju godel.

 

ne samo to, pa da so pri Brawnu Barichellu 'priredili voz, in mu vzeli se eno doma?o zmago....Ross je videl da se ni za zaje... ker bi se na koncu oba prehitel Vettel.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, tut "va?" Vettel v?er ni glih briljiru, s 4. mestom! <_<:jezicek:

 

Na?i ta pravi so nehali razvijati avto konec avgusta............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Button :bravo: Sicer ni briljiral na zadnjih dirkah ampak je bila zaloga dovolj velika in nastopi tekmecev premalo odlo?ni ampak vseeno si je naslov po?teno zaslu?il.

 

?koda edin to, da bo zadnja dirka ?ist nezanimiva. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Razplet dirke ni bil po mojem okusu (bi dost bolj prvo??u Hemiju), ampak vseen sm pa u?ivu, ko sta se Vebr pa Knof dajala! :bravo::ljubezen::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolnoma nezanimiva dirka (izjema zadnja dva kroga kot je Jo?a rekel), ker ko je 1x odlo?eno je konec z razburljivostjo in ?e bo obveljala tista idiotska fora z medaljami bi v takih primerih bil konec prvenstva ?e davno prej.

 

 

 

Aja pa ?e nekaj... o?itno morajo biti v vrhu McLaren, Renault in Ferrari da se debata na forumu sploh razvije, ker o?itno za Brawn GP pa RedBull ni prevelikega zanimanja med navija?i, da bi se sploh letos kaj dosti govorili o F1. Prej?nja leta smo vsaj vsako dirko oreng predebatirali in se v?asih besedno kar malo udarili, kar sploh ni bilo slabo saj tako vidi? raznorazne zorne kote gledanja. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, Boss, isto?asno pa sumim, da bo spet ve? nesre? v formuli, ker bojo ?li vsi na "no?", kar pomen zmagat za vsako ceno, ker 2. mest ne velja NI?! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dr?i kar pravi? samo lahko se zgodi da, je recimo po polovici ali pa dveh tretjinah sezone ?e vsega konec. Pri to?kovanju tudi ?e nekdo zmaga na prvi polovici dirk mu ?e zdale? ni naslov v roki saj je lahko zasledovalec na vseh teh dirkah drugi pa je razlika le tam nekje 18-20 pik.

 

 

?e bi ?eleli, da prvo mesto prina?a ve?jo prednost je treba samo na?in to?kovanja spremenit, da bo med prvimi tremi ve? razlike.

 

recimo takole bi bilo po moje precej bolje in kar velika prednost pri to?kah za prva mesta.:

 

1. 15 pik

2. 10 pik

3. 7 pik

4. 5 pik

5. 4 pik

6. 3 pike

7. 2 piki

8. 1 pika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JS pravim sam da laufajo mercedes, pa naj bo Brawn al pa (Mek)laren.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en pa se vam zdi Kobojagi? Mene je kar navdu?u, prava Kamikaza - mam ob?utek, da bo mela v prihodnosti tut Japonska enga orng ?oferja, ki ma res "jajca"! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en pa se vam zdi Kobojagi? Mene je kar navdu?u, prava Kamikaza - mam ob?utek, da bo mela v prihodnosti tut Japonska enga orng ?oferja, ki ma res "jajca"! :P

 

Jajca za vozit al za bit hiter ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem Ajvar, tko da obvlada, da se mbenmu ne pusti, bori se k zmaj, res noro! :P

 

http://24ur.com/sport/f1/tudi-toyota-se-um...-formule-1.html

 

P.S. - kot da bo kdo pogre?u Toto - joto? <_<:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toyoto se bo pogresalo in to se kako, to je le zacetek moznega propada F1. Ce gre se reno, prisli bodo pa sami XXX bo to postalo tekmovanje bogatasev in experimenta?ev. Gumarji se umikajo, sponzorji se umikajo.

 

Trenutno mislim, da je F1 na robu prehoda v 5. razredno tekmovanje. In po moje bodo morali vrniti ali Schumija, ali kogarkoli da zopet privabijo folk...

 

Ta je pa hudo mo?na:

http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news...106091155.shtml

 

Ferari pla?a 2MIO ve? od Meklarna ?e Raikkonen ostane ob stezi... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.