Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Zgleda so Srebrni za?el mal bolj migat, Buttonu pa ?edalje slab?e laufa, bemumast! <_<

 

Zdej vem o ?em je govoru Lauda, ko je pljuvu Badoerja, matr milo, sm gledu dana?ne kvalifikacije! :P

 

Hja sej ste si ?umihejterji ?elel, da ?umi ne bi nastopil... a to je pa pol bolj kul, k je taka "konkurenca" :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hja sej ste si ?umihejterji ?elel, da ?umi ne bi nastopil... a to je pa pol bolj kul, k je taka "konkurenca" :ne vem:

 

A Badoer je vozil?

:harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale BADoer je res potencial, katerega si lahko le ?eli vsak lastnik mo?tva F1! :bravo::rispekt::hohoho:

 

Me zanima ?e tale zmaga pomeni prebujenje Rubinha? :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale BADoer je res potencial, katerega si lahko le ?eli vsak lastnik mo?tva F1! :bravo::rispekt::hohoho:

 

Me zanima ?e tale zmaga pomeni prebujenje Rubinha? :bravo:

 

Mogo?e se zato spet dogaja:

Michael Schumacher's manager has rekindled speculation about a Formula One comeback for the seven time world champion despite Ferrari Team Principal Stefano Domenicali ruling out a return this year.

 

The 40-year-old German had to watch the European Grand Prix from the pitwall due to his lingering injuries, while the Italian team confirmed that struggling Luca Badoer will also race at Spa Francorchamps this weekend. But Willi Weber told Cologne's Express newspaper that Schumacher is still in training, and may soon return to the seat of a F1 car.

 

"He still wants to drive motorcycles and karts," he said, "and for the recovery from his injuries it could be helpful for him to test again in the old F1 Ferrari. When? It has not been decided.”

 

Some reports claim that Schumacher will definitely not return to replace the injured Felipe Massa this year.

 

“I'm happy he is training, but what I can absolutely rule out is that Michael can return this year as a racing driver,” team boss Domenicali told the AFP news agency.

 

Schumacher himself however was non-committal before leaving Valencia late Sunday. "For the moment, I don't have any plans to start another attempt to come back," he told the Telegraph, but added: "I do not want to exclude the possibility that I come back one day. I'm still part of the Ferrari family. You never know what happens. For right now though I have to say: No.”

 

?e pride v Monzo mu bomo hvale?ni, ker ?elimo napeto dirko - monza je sam gas in tam je RBull in Brawn drugac...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D:D:D Le kaj bi hejterji v ?ivljenju po?eli, ?e ne bi bilo Schumija :P

 

 

V nedeljo je bila res dolgo?asna dirka, mi je bilo ?al, da sem jo sploh gledal in nisem popodneva izkoristil za furo z motorjem. ?e ne bi bilo Badoerja, ki je vse skupaj popestril 2x z vrtenjem, kazensko vo?njo skozi bokse zaradi prevo?ene bele ?rte in Grosjeanovim prehitevanjem Badoerja ?ez boks, bi bilo pa ?e veliko bolj dolgo?asno.

 

Zanimiv konec dirke, ko bi se udarila Barrichello in Lewis, so zajebali McLarnovi mehaniki, ko je Lewis porabil 14 sekund za zadnji postanek, Rubens pa le okoli 9 sekund.

 

?e ena zanimivost - Grosjean je v svoji prvi dirki imel svoj najhitrej?i krog bolj?i od Alonsa. To Piquetu ni uspelo v 2 letih. Iz tega mulca ?e nekaj bo.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dam mu za pir, ?e vozi v Monzi, za Ferrari in sponzorje je to edina pomembna dirka ?e preostala letos..

?e dva tedna pa smo tam....

 

The Schumacher-Ferrari association likely to continue

 

Contrary to earlier reports, Michael Schumacher's contract with the Ferrari team was not recently extended.

 

It was believed that the 40-year-old had agreed to remain with the Maranello-based team as an advisor beyond the current season at the same time he decided to attempt a temporary Formula One return to replace the injured Felipe Massa.

 

But those contract talks have not yet happened, according to his manager Willi Weber, who told the newspaper Abendzeitung that they will probably commence behind the scenes at the Italian Grand Prix later this month.

 

"At the race in Monza something will happen," Weber said, referring to the negotiations about Schumacher's consultancy contract.

 

"It is clear that Ferrari have understood the importance that the Ferrari family has for Michael," he added.

 

Weber also said Schumacher is keen to test Ferrari's Formula One car at some point later this year, but that the Italian team knows the German's roles must fit with his desire to spend time with his family.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, ?e dobro, da imamo v F1 Ferrarija, da je omilil blama?o vseh ostalih in prepre?il zmago Force Indiji - mo?tvu, ki je bilo abonirano na mesta, ki ne prina?ajo to?k.

 

Druga?e pa ?estitke tako Kimiju in seveda Fisicu, ki me je ?isto presenetil, sploh pa na to kak?no mnenje imam o njem ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kimi se je zbudil iz spoletnega spanja, tem Fincem vro?ina ne pomaga zgleda......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni formula je pa ?e vedno MotoGP, je v?eraj kdo gledal dirko, v dveh krogih sta prvi in drugi bila zadnji in predzadnji, potem pa se je rossi umaknil, kao te?ave z motorjem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni formula je pa ?e vedno MotoGP, je v?eraj kdo gledal dirko, v dveh krogih sta prvi in drugi bila zadnji in predzadnji, potem pa se je rossi umaknil, kao te?ave z motorjem.

 

Kao....

mora bit napeto prvenstvo a ne...sam drugac USA ni za motogp...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luca Badoer looks set to be replaced for the forthcoming Italian Grand Prix after a dismal performance at the wheel of the injured Felipe Massa’s Ferrari in both Valencia and Spa Francorchamps. While the Italian team opted to reward Badoer for his long-standing service to the team with a race seat, it quickly become clear that the test veteran is not up to the task, with a number of drivers linked to the seat for Monza and beyond.

 

"Today, Luca did the best he could and this win also reflects his contribution within the team: now we will take a few days to evaluate his immediate future, also based on what Felipe’s recovery time might be," stated team boss Stefano Domenicali after Badoer finished 14th and last in Belgium. "Now we look to Monza, our home race, where we will do all in our power to continue down this road, even if we know it will be very difficult.

Badoer himself will be privately resigned to the fact that he will not be competing at Monza with the latest paddock speculation linking countryman Giancarlo Fisichella to the seat following his strong run to second place this afternoon with Force India. Badoer however is putting a brave face on the situation and claims he hopes to retain the drive.

"I have upped my performance level yet again," Badoer claimed after finishing 48 seconds behind 13th placed Kazuki Nakajiama. "I really want to race at Monza, one of the tracks I know best, along with Fiorano and Mugello."

 

Kon?no bodo kon?ali to kalvarijo......zgleda pa da bo Fisico ne Schumi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Monzo baje uleti Fisico (nesojeni zmagovalec SPA-ja), me zanima kaj lahko naredi na doma?i dirki z doma?im avtom? Zdi se mi kar verjetno da bo pred Kimzlnom! :danzoman::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki so spremenili napoved :whatever:

 

Jebela tuki tudi

 

http://www.dhmz.htnet.hr/prognoza/sedam.ph...&code=16080

 

Ne me....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U nedelo bomo pa mal za Fisichello pesti dr?ali a ne? :danzoman:

 

Men je dec ful okej ?e od nekdaj, pa res mu uspeh iz srca privo??im! :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬. Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.
    • sam res, 2% jih ni naredilo je pa cela drama
    • Ampak, verjel ali ne, problem tukaj ni v meni, ampak v tem, da par let nazaj je bilo izbire še pa još, pa so enostavno nehal delat take avtomobile. Sej vem da je to zato ker so se manj prodajali kot SUVi, ampak takole vsa jajca dat v eno košaro (samo SUVe delat) jih bo enkrat drago koštal.    Po pravici, do konc leta bom vidu kaj bom naredu. Al bom kakšno leto staro M6 iz nemčije kupu, al pa bom primoran v nakup SUVa. Ko pride hibrid CX5 bo vsaj mal tolažbe, sploh če bojo zadržal dinozavrski motor notr
    • V Sloveniji bi nujno morali zaposliti vsaj kakšnih 10.000 urologov!   Ker veliko večino Slovencev že kronično boli kurac...
    • Vse se prodaja in tudi proda. Eni ne vedo da so stare gume za smeti😁
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.