Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Hm - Webber ima precej notranjih sovra?nikov oz. nezaveznikov, tako da njega nekako odpisujem po?asi, mi je pa totalno ?al Hamzudina, ki ma o?itno kanto od avta, kar me zelo :(

 

Torej (slej ko prej) zadnjo dirko dr?im pesti, da Ferdinandu zdr?i Fi?o, ker drga? zna kamot bit ?vabo prvak, kar pa ne vem kako bom sprejel (mu je pa sicer za priznat da Webbra skor ob vsaki priliki na?pona)! <_<:blush:

 

P.S. - ko so po zvezah Webbru govorili da se mu avto nekoliko preve? segreva, sem takoj pomislu na kak?ne "ukaze" z boksov, da ga mal upo?asnijo in tako ?e naprej favorizirajo svojega Arijca! :hudicek::harhar:

 

Hamilton se je zgubu odkar ga ja o?e zapustil kot agent....in pol gre ?e izjavit da ne potrebuje Ferrarija? Fant je ?ist zabluzil, ko bo rekel McLaren adijo bo pa prosil za sede?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Bo pa zadnja dirka zanimiva, ?e mal uklju?im domi?ljijo;

 

Vodi Vettel, za njemu Webber, na 3. mestu pa Alonso, pa je ?e nekih 5 krogov do konca, takrat pa (KON?NO) pri RB-ju vklopjo mozak in zatuljo po radiozvezi Vettlu, da ima o?itno totalno znucane pnevmatike, ter naj takoj zavije v boks (al pa odigra kak?en vrtiljak na stezi), s tem omogo?i Avstralcu 1. mesto, Vettel ?e vedno 2., torej Fernandu 3.mesto ne zado??a! :hudicek:

 

Je pa ?e varjanta, da Vettel raj? osebno krepne, kokr pa da bi bil Webber prvak, v tem primeru bi jasno raj?i videl Alonsa kot prvaka! <_<

 

Tole bo totalni poker, je pa ?koda da je (realno) samo ?e troboj, ne ve? ?etveroboj za prvak! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo pa zadnja dirka zanimiva, ?e mal uklju?im domi?ljijo;

 

Vodi Vettel, za njemu Webber, na 3. mestu pa Alonso, pa je ?e nekih 5 krogov do konca, takrat pa (KON?NO) pri RB-ju vklopjo mozak in zatuljo po radiozvezi Vettlu, da ima o?itno totalno znucane pnevmatike, ter naj takoj zavije v boks (al pa odigra kak?en vrtiljak na stezi), s tem omogo?i Avstralcu 1. mesto, Vettel ?e vedno 2., torej Fernandu 3.mesto ne zado??a! :hudicek:

 

Je pa ?e varjanta, da Vettel raj? osebno krepne, kokr pa da bi bil Webber prvak, v tem primeru bi jasno raj?i videl Alonsa kot prvaka! <_<

 

Tole bo totalni poker, je pa ?koda da je (realno) samo ?e troboj, ne ve? ?etveroboj za prvak! :ne vem:

 

Ne vem...-

http://en.espnf1.com/redbull/motorsport/st...html?CMP=chrome

 

Schumi pa pameten

http://en.espnf1.com/brazil/motorsport/sto...html?CMP=chrome

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal sem statistiko gleda, pa je skoraj vsako leto tisti, ki je bil zmagovalec VN ?panije, potem postal prvak, torej MORA bit letos Webber! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal sem statistiko gleda, pa je skoraj vsako leto tisti, ki je bil zmagovalec VN ?panije, potem postal prvak, torej MORA bit letos Webber! :danzoman::bravo:

 

Po moje bo tud Webber prvak, vse pa je odvisno od Fonzija, na kterem mestu bo na ?tartu... ;) ?e bosta RB spredaj, ni panike, Vettlu bodo verjetno tolko pla?ali da ne bo prvi, da ne bo niti pomislil..... :P

Skratka zanimivo bo.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fetl je baje izjavu, da v kolkor bo potrebno, je prpravljen pomagat mo?tvenem kolegu, da osvoji naslov! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fetl je baje izjavu, da v kolkor bo potrebno, je prpravljen pomagat mo?tvenem kolegu, da osvoji naslov! :danzoman::bravo:

 

No ja ... vlogo torpeda zna igrati, kar je ?e dokazal tko, da ni ni? nemogo?e.

 

Bo pa zanimivo za videt kako se bodo tega lotili pri RB, ki so polni samohvale kako so po?teni in da ne mislijo prirejat vrstnega reda - Matesitz bo po moje oreng zagrizel v zare?eni kruh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt mislim da ima Vettel v prvi fazi taktiko, stisnit Renoj?ka kokr znese, bit jasno pred Webbrom na stez in vkolkor bo Fernando na nekmu 3. al 4. mestu, za pol kako vragolijo na stezi od?pilat, s katero magari preide Avstralec pred njega! :danzoman:

 

Tok ne?porten zihr ni, da bi se kar zaletaval! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima kaka je verjetnost da bi Hamilton postal prvak? Pomoje ne ve? kokr kak?nih 2% :P

 

Se prav bi moral zmagat, Alonso niti ene pike dobit, Webber je lahko max.4., Vettel max.3. (?e se ne motim)!

 

Se prav bi moral Hamiltonu npr. Button pomagat ter osvojit 2.mesto, potem pa Vettel 3., 4.Webber, Alonsu krepne Fiat 500 in je to to! :harhar::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima kaka je verjetnost da bi Hamilton postal prvak? Pomoje ne ve? kokr kak?nih 2% :P

 

Se prav bi moral zmagat, Alonso niti ene pike dobit, Webber je lahko max.4., Vettel max.3. (?e se ne motim)!

 

Se prav bi moral Hamiltonu npr. Button pomagat ter osvojit 2.mesto, potem pa Vettel 3., 4.Webber, Alonsu krepne Fiat 500 in je to to! :harhar::bravo:

 

Ej Masso v drugem Fiatu 500 si pa kar odpisal? :rolleyes::hohoho:

Ni? ne bo iz tega, Hemzi nima nobenih ?ans... vozi preve? agresivno, zjebe gume,pol bo pa itaq cmeral, da nima oprijema.... :harhar:

?e zmaga, je voda na mlin Fonziju, ki ima realno najve? ?ans, da bo prvak.... :P

Sicer pa bodo kvalifikacije povedale vse... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res bi blo fajn da pride se Hakkinen...:) Car

 

http://www.f1express.si/index.php?id=zgodb...amp;novica=3051

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah razplet kvalifikacij mi ni ok, zlasti 5. mesto Webbra je totalna ?alost, zgleda ga trema grabi al kaj, ne vem! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah razplet kvalifikacij mi ni ok, zlasti 5. mesto Webbra je totalna ?alost, zgleda ga trema grabi al kaj, ne vem! <_<:blush:

 

On nikoli ni deloval umirjeno,zato tudi tolko napak in ju3 po moje sploh ne bo dokon?al dirke.... :zvizga:

Fonzi pa ima vse odprto.... :harhar: S svojimi izku?njami te prilike prav gotovo ne bo izpustil.. :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RedBull je zgleda naslov podaril Alonsu ?ez sezono z nezanesljivostjo motorja od katrce in butastimi napakami predvsem Vettla. 2x je bil Vettel tik pred zmago, pa mu je karca crknila, in je zmago na pladnju prepustil Alonsu. Koliko je spravil sebe in ?e koga s ceste, sem ?e nehal ?tet.

 

Webber je pa v?eraj sam sebe zaklal. Ko je pod pritiskom, ne duluje najbolj prepri?ljivo - userje se po doma?e.

 

Letos je v drugi polovici sezone Alonso odli?no in predvsem pametno odpeljal, in moram re?t, ?eprav mi ni najljub?i dirka?, da bo v primeru osvojitve naslova svetovnega prvaka tega osvojil zaslu?eno.

 

Hamiltona je zjebala zaletavost in nenaden padec forme McLarna. Po drugi polovici sezone avto kar naenkrat ni bil ve? konkuren?en, prehitel jih je Ferrari, RedBull je bil pa ?e v za?etku sezone pred njimi.

 

Danes ima najve? ?ans Alonso, takoj za njim pa Vettel. Webber bi lahko na silo ?el prehitevat Alonsa in oba spravil s ceste, in po tem scenariju bi bil prvak Vettel. Webbra sem ?e odpisal, mogo?e edino po ?ude?u, ?e avto crkne Alonsu.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam sem enakega mnenja le da naj bo kateri koli samo ?panski Fonza ne :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo bi si mislil da bo na koncu gajba od Renoja pokopala italijanski ponos :)

 

Kako se mu pa odlep na ravnini ej :huh:

 

je pa alonso pokazal da je en velik butelj s kretnjami petrovu

 

?estitke RBju, iz?lo se jim je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si bom od Katanca besede sposodu: Bog je, in bog vse vidi :D

 

 

Alonso je pa na koncu s kretnjami Petrovu ponovno pokazal, kak?en gnil karakter ima. Na tej dirki je bil enostavno prepo?asen, pa ?e mo?tvo mu je taktiko zajebalo s prezgodnjim postankom.

 

Razo?aru me je Webber, ker se niti malo boril za mo?tvo in ni niti probal prehiteti Alonsa. Pa tako poln je bil besed o podpori dirka?u z ve?jimi mo?nostmi za osvojitev naslova. <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Prejšnji vikend smo šli na morje, pa sem prišel tik pred oranžno lučko na Vinico.. imel sem poln avto (3je odrasli in 2 otroka).. natočim na Vinici v 5 minutah in pičimo dol, nakar sopotnica ugotovi, da je doma pozabila iqosa... ja nič, zapeljem dol na Delnicah in gremo na Petrol. Dež lije kot iz škafa. Na moji levi avstrijski par z električnim MG, polno naloženim, zadaj še 2 električni kolesi na thuletu. Na sredinskem zaslonu sem videl tistih 10% v rdečini. Vsak monotono bulita v svoj telefon in čas teče in teče. Otroci mi pijejo žiuce, čakamo sopotnico, da opravi registracijo iqosa (dobesedno registrirat se moraš ob nakupu). Če bi vsakič, ko sem slišal "a bomo že šli" dobil 5 centov, in potem še 10 eur za vsakič ko je en drugmu od otrok prlimou focen, bi danes verjetno že vozil novo Mazdo6. Po 15 minutah odrinem naprej in bolj kot kadarkoli sem si zaželel, da v mojem življenju ne bom v podobni situaciji kot soseda v MG in z zadnjimi sedeži polnimi otrok.
    • Ne razumem vaše težnje, da bi radi EV na vsak način prikazali v slabi luči. Kaj imate od tega? Lažje spite?   In ne gre za nobeno pripoved. Samo delil sem z vami statistiko po prevoženih 4 tisoč kilometrih, pri čemer ne gre za nobeno šparanje, prej obratno - EV porabi tako malo, da me prav nič ne motijo redni kick-downi. Če bi želel varčno voziti, si predstavljam, da bi bila številka pod 12 kWh/100 km. Pač prikazal sem vam, da se da tudi z EV brez problema na daljšo pot - daljšo, kot jo mnogi slovenski vozniki sploh kdaj opravijo.   Glede na to, kje in kako sem vozil, lahko edino jaz podajam sodbo in primerjavo z ICE. In se ne slepim - če bi to pot opravil s svojo Mazdo 3, bi bila poraba zelo verjetno kakšnih 8l/100km, po najbolj optimistični napovedi 7,5l/100 km. Kaj bi to pomenilo v izračunu? 2.078 km * 7,5l/100 km * 1,6€/l (pri nas in na Hrvaškem je bila cena 1,56€/l, v Črni Gori pa 1,64€ za liter 95-oktanca) = 250 evrov za gorivo Naj spomnim - za elektriko je šlo manj kot 20 evrov ... Pa še pri elektriki me ne rabi skrbeti, da bom tankal elektriko slabše kakovosti in kako se bo avto obnašal ... Za razliko v ceni energenta torej dobim več zelo okusnih rib, rebrc, solat itd.   Saj vas ne bom več drezal s tem. Mogoče samo na 10k km objavim še kako statistiko, za tiste par duš, ki upajo pogledati čez planke ...  
    • Nimaš na polici dodatne kombinacije D - Živali? Ker v tem primeru pri večini zavarovalnic ni odbitne franšize, niti ni izgube bonusa ... 
    • "Imamo Mazdo 3 G120 in Mazdo 6 G165, oba z ročnim menjalnikom. Ko se enkrat navadiš na posebnosti tega motorja in prestavna razmerja (je kar razlika med tema dvema avtoma), je vožnja užitek. Pri naši vožnji se motor zelo redko zavrti nad 4.000 obratov in tistih nekaj konjev nad 4.000 pri G120 ne pogrešam."   Mazda 3 je zame glede tega precej boljša, še bolj prijetna za vožnjo.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.