Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Si bom od Katanca besede sposodu: Bog je, in bog vse vidi :D

Alonso je pa na koncu s kretnjami Petrovu ponovno pokazal, kak?en gnil karakter ima. Na tej dirki je bil enostavno prepo?asen, pa ?e mo?tvo mu je taktiko zajebalo s prezgodnjim postankom.

 

Razo?aru me je Webber, ker se niti malo boril za mo?tvo in ni niti probal prehiteti Alonsa. Pa tako poln je bil besed o podpori dirka?u z ve?jimi mo?nostmi za osvojitev naslova. <_<

 

Hej, ma kako da Weber ni pomagal mo?tvu?! ?zmeden? Pa on je klju?ni igralec te dirke,kako je zvabil oba Ferarrija v past.. Najprej Masso, namesto da bi po?akali ?e vsaj tri kroge da bi videli njegove ?ase, hitro ?e Alonsa....Sicer se pa na tej pisti sploh ne da prehitevat, to je dokazal tud Hemzi, ki ni mogel mimo Kubice.... :ne vem:

Konec koncev si je pa Vettel zaslu?il... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hej, ma kako da Weber ni pomagal mo?tvu?! ?zmeden? Pa on je klju?ni igralec te dirke,kako je zvabil oba Ferarrija v past.. Najprej Masso, namesto da bi po?akali ?e vsaj tri kroge da bi videli njegove ?ase, hitro ?e Alonsa....Sicer se pa na tej pisti sploh ne da prehitevat, to je dokazal tud Hemzi, ki ni mogel mimo Kubice.... :ne vem:

Konec koncev si je pa Vettel zaslu?il... :bravo:

 

Ja Webberjev zgodnji postanek je lahko bil del taktike, da so Alonsu nastavili past, ali pa je res imel te?ave z gumami. Tega verjetno ne bomo nikoli izvedeli.

 

En dober komentar iz 24ur:

 

Alonso matador je ukrotil enega bika, drugi ga je pa nasadil :harhar:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je dokazal tud Hemzi, ki ni mogel mimo Kubice....

Heh, sej alonzo ni biu pa ni? kaj bolj?i :harhar: In "?estitke" za tisto gesto, ki jo je naklonil Petrovu <_< Res "?portnik" po du?i :vskalo: Debil :whatever:

 

Za veterana ?umija se je pa tut dobr iztekl, da ni bila to njegova zadnja dirka v ?ivljenju :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej, ma kako da Weber ni pomagal mo?tvu?! ?zmeden? Pa on je klju?ni igralec te dirke,kako je zvabil oba Ferarrija v past.. Najprej Masso, namesto da bi po?akali ?e vsaj tri kroge da bi videli njegove ?ase, hitro ?e Alonsa....Sicer se pa na tej pisti sploh ne da prehitevat, to je dokazal tud Hemzi, ki ni mogel mimo Kubice.... :ne vem:

Konec koncev si je pa Vettel zaslu?il... :bravo:

 

 

Jaz ?e vsaj 3 leta nisem navijal za nikogar... Ok, blizu mi je bil Massa. Mi je pa neznansko v?e? ?ustven odziv Vettla... Upam, da se ne motim... :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, sej alonzo ni biu pa ni? kaj bolj?i :harhar: In "?estitke" za tisto gesto, ki jo je naklonil Petrovu <_< Res "?portnik" po du?i :vskalo: Debil :whatever:

 

Za veterana ?umija se je pa tut dobr iztekl, da ni bila to njegova zadnja dirka v ?ivljenju :blink:

 

Mislim, da bi tud ti pop.zdu,?e bi imel mo?nost bit prvak, pa te zadr?uje en Putinov jebiveter.... :o

Sicer pa Alonsu zamerim, da ni vsaj probal torpedirat rusa, ?e ga ?e ni mogel prehiteti, ker na tem dirkali??u se pa? ne da prehitevati..Takih zaklju?kov prvenstev je bilo ?e morje -?umi -Vileuve; Sena -Prost... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?olski primer neumnosti strategov mo?tva Ferrarija in po moje bo to ?lo v knjige kako se NE vodi mo?tva. Kakor koli nemaram preve? Alonsa, ?eprav dirka v mo?tvu za katerega navijam tukaj zaradi res debilne taktike ni mogel narediti ni?esar in definitivno ni kriv. Enostavno je bil Renault na ravnini prehiter, ?ez ovinke pa se ne da prehitevati saj niti Petrov ?e najmanj pa Kubica nista naivna dirka?a, ki imata zelo soliden materjal.

 

To je dirkali??e, ker je prehitevanje zelo te?avno in to so okusili vsi, ki so obti?ali za po?asnej?imi dirka?i. ?e enkrat, ker hudi? je pi?il stratega, da po?lje Alonsa ?e po 16 krogi na menjavo, ?e bi lahko po?akali vsaj 10-15 krogov in si naredili prednost pred Renaulti in Rosbergom. Sploh ne vem kaj so gledali Webbra, ki ni bil faktor.

 

Druga?e pa vse ?estitke novemu prvaku, ki je v zadnji dirki naredil vse kar je moral ampak isto?asno pa se mora globoko priklonit in zahvalit za naslov prav Vitaliju Petrovu. Samo Petrov in njegova vo?nja brez napak sta onemogo?ila Alonsov preboj mimo in osvojitev vsaj 4. mesta.

 

Kakor bo v Red Bullu danes tekel ?ampanjec v potoku bodo v Ferrariju verjeno iskali krivca in nekdo bo dobil nogo in sr?no upam, da jo bo.

 

Mislim, da bi tud ti pop.zdu,?e bi imel mo?nost bit prvak, pa te zadr?uje en Putinov jebiveter.... :o

Sicer pa Alonsu zamerim, da ni vsaj probal torpedirat rusa, ?e ga ?e ni mogel prehiteti, ker na tem dirkali??u se pa? ne da prehitevati..Takih zaklju?kov prvenstev je bilo ?e morje -?umi -Vileuve; Sena -Prost... :P

 

Alonso bi moral pizdit sam na svoje mo?tvo, Petrov je tukaj ?e najmanj kriv saj ?e bimo?tvo naredilo svoje Petrova sploh ne bi bilo v ena?bi in posledi?no ne Kubice in tudi ne Rosberga.

 

Na Rusa pa ni ?el, ker na koncu je upal, da bo Vettel ali odstopil ali imel te?ave, da bi ga Hami prehitel. Tudi ob tej ra?unici je moral ra?unati vsaj na nekaj to?k, ker ?e bi se zaletel z Rusom bi lahko bil prvak tudi Hami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadovoljen z razpletom :bravo: samo ?e megana al pa cliota rs morm kupit :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah nekak sm totalno razo?aran nad razpletom (to je edini od ?tirih kandidatov za naslov prvaka ki ga TOTALNO ne maram)! <_<:hudicek:

 

V Scuderio so pa ?ivi wosli, ker kot je Boss reku, ne vem zakaj niso po?akal da FA odpele ?e kake 10 res hitrih krogov, pa neb potem nobenga Renoja sre?al garant celo dirko, tko pa so ga porinli nazaj na stezo, direkt u najbolj neugodnem trenutku - katastrofa! :punk:

 

Konec koncev, treba je Vettlu priznat, da si je naslov zaslu?u, namre? tisti s 7.oz.8.mestom se bojo pa? morali malo bolj potrudit za ?ampjonski pokal! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- Massa, why didn't you let me pass?

 

- I'm not Massa you stupid idiot, I;m Petrov, Vitaly Petrov!!!

 

---------------------------------------------------------------------

 

-"Fernando is faster than you, understood that message?"

 

-"What?"

 

-"Let Fernando pass fucking idiot."

 

-"i've got a kalashnikow."

 

-"but we have the mafia."

 

-"but i have putin"

 

-"ok.....you win...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga? pa ?e se spomnete, je bil identi?en primer, Ferrari znatno hitrej?i v ovinkih, na ravnini pa adijo Reno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr ni mu dost manjkal da bi ?el tja, kjer je na?alost ?e najbolj?i dirka? vseh ?asov - R.I.P.! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se zezat, moja tanardra?ja ma renolda :unsure:

"We will get them, don't you worry": http://www.youtube.com/watch?v=23gd_B5FTNY

 

No ja fabr?ki reno ima dobro ma?ino a avto je bolj za en drek (verjetno ji software zajebava :blush: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kakor bo v Red Bullu danes tekel ?ampanjec v potoku bodo v Ferrariju verjeno iskali krivca in nekdo bo dobil nogo in sr?no upam, da jo bo.

 

 

No ja tole pa res ni bilo te?ko predvidet :blush:

 

http://24ur.com/sport/f1/se-pri-ferrariju-...-spremembe.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Buh dej, da tole nakazuje bolj?e ?ase Mercedesa

 

Rezultati popoldanskega dela testiranja (v oklepajih so prevo?eni krogi):

1. Fernando Alonso, Ferrari, 1.40.529, (105)

2. Michael Schumacher, Mercedes, 1.40.685, (74)

3. Sebastian Vettel, Red Bull, 1.40.825, (66)

4. Rubens Barrichello, Williams, 1.41.294, (100)

5. Robert Kubica, Renault, 1.41.614, (91)

6. Gary Paffett, McLaren, 1.41.622, (46)

7. Oliver Turvey, McLaren, 1.41.740, (30)

8. Paul di Resta, Force India, 1.41.869, (35)

9. Kamui Kobaja?i, Sauber, 1.42.110, (43)

10. Sebastien Buemi, Toro Rosso, 1.42.145, (97)

11. Vitantonio Liuzzi, Force India, 1.42.416, (46)

12. Sergio Perez, Sauber, 1.42.777, (46)

13. Jarno Trulli, Lotus, 1.44.521, (83)

14. Pastor Maldonado, Hispania Racing, 1.44.768, (65)

15. Timo Glock, Virgin Racing, 1.44.783, (82)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

schumi bo naslednje leto star 42...let it go

sam upam, da ne bo delal take bruke kot letos. bi bla skoda.

 

no no...telemetrija pravi druga?e....celo bolje, a totalno neustrezno novim bolidom in gumama, pirelijeve pa naj bi bile 2x bolj oprijemljive (mehkejse) ...

 

in temu posledicno tudi hitreje uni?ljive, kar bo posledica ve? postankov v F1, sam kaj ko ni dolivanja <_<

 

Jaz ?e vedno verjamem da je sposoben zmagovati, Prvak pa tezko, preve? je sedaj spremenjeno teknovanje, + novi to?kovni sistem je bolj za tiste ki se redno pripeljejo do cilja kot pa ob?asne zmagovalce :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Car - Vetla so popapal pa je ?umi re?il zadevo

 

http://en.espnf1.com/f1/motorsport/story/3...html?CMP=chrome

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lotus Renault....se mi sli?i kot Masserati Daihatsu....

 

http://en.espnf1.com/renault/motorsport/st...html?CMP=chrome

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
    • Takole bo bolj prav z novo temo, ne vem zakaj bi mešali Forda in še vse druga v temo CX-30..... 🤔  Kar se pa tiče izbire se pa tako ve cx-30 🤗😉 Lahko pa mu še Fordaši kaj svetujejo.... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.