Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Kaj si ti nor!!!! ?zmeden? Kaj so Argentinci naredli z Srbi!!!! :blink:6 : 0!!!! Pa kaki goli,fenomenalna tekma! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ja, mo?na je tale argentina :bravo::rispekt:

 

Ja, to sn vedo ?e pred prvenstvom,samo pol po prvi tekmi so me malo razo?arali,zaj pa spet totalno o?arali!:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni tezko argentini razturat ce se srbom ni dal nic...so se skregal med sabo

vseen pa so lepo igrali argentinci, najlepsi goli do zdaj so padli.

in glavno da so zgubil srbi (ups a sem to naglas povedal :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni tezko argentini razturat ce se srbom ni dal nic...so se skregal med sabo

vseen pa so lepo igrali argentinci, najlepsi goli do zdaj so padli.

in glavno da so zgubil srbi (ups a sem to naglas povedal :) )

 

Jap, malce spominja na tisto slovensko odisejado pred 4 leti, ko se je Zlatko namenil kupiti ?marno goro a mu jo Sre?ko ni hotel prodati :ne vem:

 

Druga? bi pa moralo biti 8:0, ker so Argentinci dali regularen gol pa ga je sodnik razveljavil zaradi domnevnega offside, v drugem pol?asu pa je bil prekr?ek za 11-metrovko.

 

 

Me pa pri nogometu najbolj motijo teatralni vlo?ki, padav?ki in zvijav?ki, ki delajo tak?ne skrem?ene face, kot da imajo ravnokar spiralni zlom stegnjenice, zdrobljene ledvi?ne kamne in odtrgano desno jajce.

 

Mislim, da bi lahko v ameri?ki filmski akademiji uvedli novo kategorijo z imenom "Best soccer teatrical expression" .... and Oscar goes to *vstavi ime poljubnega nogometa?a*

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Me pa pri nogometu najbolj motijo teatralni vlo?ki, padav?ki in zvijav?ki, ki delajo tak?ne skrem?ene face, kot da imajo ravnokar spiralni zlom stegnjenice, zdrobljene ledvi?ne kamne in odtrgano desno jajce.

 

Mislim, da bi lahko v ameri?ki filmski akademiji uvedli novo kategorijo z imenom "Best soccer teatrical expression" .... and Oscar goes to *vstavi ime poljubnega nogometa?a*

 

He he,se strinjam! :bravo:

 

P.S.Italija je remizirala z ZDA!! ?zmeden? Ne bi si mislo pred tekmo! :P

 

 

EDIT:thnx madmax,da si me popravo,?e ta rezultat je bil za mene tako presene?enje,da sn se kr zmedo.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo za vse nogometne navdu?ence,skin oz.dodatek za Mozilla Firefox,ki je vse kar rabimo ljubitelji nogometa! ;)

 

LINK

 

P.S.jaz ga ?e veselo uporabljam! :bravo:

 

Evo,tak to zgleda! :D

post-337-1150663402.jpg

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO moja dva aduta sta ?e vedno mo?no v igri, zato ?e enkrat ?PAAANIJA in sangria kot uradna pija?a med tekmo! :P

 

Drga? pa res ful dr?im pesti da grejo nemci (reprezantanti) ?imprej vsak v svoje mesto in pa pred TV ekran! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drga? pa res ful dr?im pesti da grejo nemci (reprezantanti) ?imprej vsak v svoje mesto in pa pred TV ekran! :jupiii:

 

To bomo pa danes vidli,?e bo tak! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, malce sem ?pekuliral, predvideval mo?ne izide itd...

 

In ugotovil;

-da se lahko doma?ini nemci sre?ajo z prvaki brazilci ?ele v FINALU <_<

-bojo pa morali ?e bojo hoteli do tja prilezt najverjetneje v ?etrtfinalu premagati mo?ne ARGENTINCE

-zna se zgoditi da se ?e v osmini finala sre?eta Brazilija in Italija ?zmeden?

-verjetno bo v osmini finala ?e en huuud obra?un ?panija - Francija

-?e pa ?e bojo italijani prvi, pol pa dobijo v osmini verjetno hrvate/avstralce (opla! :whatever: )

 

-najverjetnej?i finale torej NEM?IJA/ARGENTINA vs. BRAZILIJA/ANGLIJA ...........no pa gremo re?t da tradicija nekaj velja in ker so do sedaj na evropskih tleh ju?noameri?ke reprezentance samo 1x osvojile naslov (in to ?e kn neki let nazaj), napovedujem finale NEM?IJA - BRAZILIJA (ponovitev prej?njega finala), s tem da bo tradicija obveljala! :P

 

Kak?na napoved a?

Pa ?vabov sploh ne maram! <_<:whatever:

 

Se zna zgodit da bo pa na koncu finale ?vica - Nizozemska :ne vem:

 

?oga je okrogla! :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv?ki pri nogometu..................ajoj symon!!!

 

Kaj bo ?ele ko ti tvoj kolega ne bo hotu ustat...............sledi PANIKA!! :hohoho::hohoho:

 

 

joke!!!

 

jah n? ane, fantje pa? dobr brcajo ?ogo!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: Nisem tako mislil. Pa? malo sem bil nervozen no. sramezljiv

Zdaj je ?e bolje. :P

Japonci naj pa raje avte in high tech stvari delajo pa driftajo, zo pa? obvladajo, svaka jim ?ast. :rispekt:

 

a misl? da oni nebi kakega mini agregata dal v to ?ogo da bi se vrtela tam do 15000rpm :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a misl? da oni nebi kakega mini agregata dal v to ?ogo da bi se vrtela tam do 15000rpm :bravo:

 

:hohoho: Si predstavljap to kamikazo ?ogo, ki bi kar sama letela v gol in predriblala Brazilce. :blink:

?udno, da se ne spomnijo kaj tak?nega. :P Daj jim po?lji idejo, bo v 1 letu realizirana. Na naslednjem prvenstvu bodo pa ?oge same igrale, igralci jih bodo morali pa loviti in se boriti, da ne pride v gol. Ali pa bo dalinjsko vodena. :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: Si predstavljap to kamikazo ?ogo, ki bi kar sama letela v gol in predriblala Brazilce. :blink:

?udno, da se ne spomnijo kaj tak?nega. :P Daj jim po?lji idejo, bo v 1 letu realizirana. Na naslednjem prvenstvu bodo pa ?oge same igrale, igralci jih bodo morali pa loviti in se boriti, da ne pride v gol. Ali pa bo dalinjsko vodena. :hohoho::hohoho::hohoho:

 

Ti preve? risanke gleda?, pejd raje mal babe jagat !!!! :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo::bravo: .......babe jagat.............. :D:D:D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja bolj? - babe imajo celo dva balona, kar je ve? kot eden pri fusbalu :whatever:

 

Balona al balon?ka, vse je treba "pumpat". :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glavno,da se je vse kon?alo,kot se je trebalo sino?i! :P So pa Brazilci lisjaki,?pilajo,kolko pa? morajo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sem prov dr?ov pesti, da bi Francja pu?nla, no tko pa upam da jim bodo NAAAA?I dali boga v 1/8! ?eprav pri teh frog-eaterjih se nikol ne ve kdo bo potegnu takratko, ker igrajo po sistemu toplo - hladno! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,prvi? penali na prvenstvu!! :bravo: In nato zmaga Ukrajine! :D No ja,meni je danes blo pa res vseeno gdo zmaga.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • So meni enkrat ponujali MOL aplikacijo, pa sem mu lepo razložil (pred celo vrsto, ki je še stala zadaj) : če mi da 1000 litrov po en evro, grem takoj domov po sod in gotovino in pridem iskat in se včlanim v vse klube, ki jih bo želel. Dokler pa mi ponuja 1€ prihranka na 1000 litrov, naj mi pa ne hodi s pristopno izjavo za KNB...   Od takrat naprej mi ne ponuja ničesar več. Kar mu rečem, to mi zaračuna in konec.           KNB = klub naivnih bedakov
    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.