Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Lahko navija? za kere ho?e?,zmagali bojo itaq Brazilci! :D:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo vidl kaj bo z brazilci, obrambe itak ne poznajo, sicer pa mi je bla v?e? enkat izjava njihovga selektorja, da obramba jim ni najmo?nej?i ?len, zato pa bo napad pa? moral dose?i en gol ve? kot ga bo obramba spu?ila! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah.. ?panci skor zmeraj razo?arajo, Nemci pomoje ne bojo pri?li do 1/4 finala, nizozemci mogo?e...

 

Favorit? Brazilski nogomet se mi najbolj dopade, italjani pa mi grejo malo na ku..

Angle?i znajo prit dale?... Francija.. newem no.. kaj pa Portugalci pa Argentina - mogo?e do 1/4 fiala

 

pustimo se presenetit

 

Pomoje bo kr Trinidad & Tobago zmagovalec :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje bo kr Trinidad & Tobago zmagovalec :hohoho:

 

?e bojo ?pilali,ko v?eraj proti na?im "reve?em", bo to res znanstvena fantastika! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz se tut ?e veselim tega vele dogodka! :ljubezen:

 

Ma ne da se veselim.....hrepenim po tem dogodku! :bravo::jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kopi?i se zaloga piva in ?ipsa!

 

?zmeden? Dobro,da si me spomno,morem ?e sam nabavit malo zaloge piva in ostalih dodatkov! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za nogometne navdu?ence prilagam eno zlo koristno tabelo na kateri je razpored vseh tekem + lestvica ki se spreminja ob vpisovanju rezultatov...

 

dobra tabela! hvala BrainY :bravo::danzoman::jupiii:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje pa ste, pa menda ja ?e ne ?akate 20.00 uro

 

poky, mimogrede, ali ima? probleme z o?mi; ali se dr?i? pregovora: kdor mol?i 10 odgovori.

 

Statistika foruma

Dana?nje aktivne teme · Moderatorska ekipa · Dana?njih 10 najzgovornej?ih · 10 skupno najzgovornej?ih

5 uporabnikov aktivnih v zadnjih 15 minutah

Active Users 2 gostje, 3 uporabniki 0 anonimni uporabniki

Violet, CitroX, poky

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akam da bo ura 18. ne 20.!!! :P:hohoho:

 

 

 

P.S.imam pa tudi probleme z o?mi ja.... :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

otvoritveni Lahmov gol je biv ok. ?eprav tudi Vanchope in Close nista zaostajala. Ker nista ne ena ne druga ekipa bogve kajposebnega, se zna zgoditi, da bo ostal rezultat enak. ?e bodo Nemci pokazali proti kak?nemu drugemu bolj?emu nasprotniku tako igro, jih lahko re?i samo ?ude? (res pa je da nimajo kapetana). Vanchope in Senteno ?e znata kaj postorit. O?itno pa tudi Close ni od muh.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? No ja,sn brez besed....se o?itno malo spozna? na fuzbal! :bravo: Kaj se pa tekme ti?e,zmaga Nem?ije,vendar predvsem zaradi drugorazrednega nasprotnika! :whatever: Ko bojo pri?li te?ji nasprotniki,bojo Nemci s tako igro hitro doma!(majo blizu :P )

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni na?eloma nemci nikoli niso bili kej posebnega, tudi letos mi niso, se mi je po dopadlo to da so na veliko streljali! Mislim da so imeli ?ez 20 strelov proti golu, kar ni od muh.

 

Kar se kostarike ti?e pa so pa? odigrali v okviru svojih zmo?nosti.

 

Uvrstitev nemcev v drugi krog nebi smela biti vpra?ljiva, bojo pa vsekakor s tako nezanesljivo igro v zadnji linji imeli te?ave v osmini finala kjer se bojo po vsej verjetnosti sre?ali z angle?i ali ?vedi, ki bojo znali njihovo nezbranost kaznovati in obenem ne prejeti ?tiri komade!

 

Druga?e pa lepa in atraktivna tekma! :bravo:

Rekord glede golov na uvodni tekmi SP-ja! :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res imajo slabo obrambo...

 

znanih imen oz. zvezdnikov tud nimajo (z izjemo parih..)

 

smo pa videli res 2 prelepa gola.. pri?akovana in zaslu?ena zmaga.

 

dlje kot do 1/8 finala pa pomoje ne bodo prilezli!

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uvrstitev nemcev v drugi krog nebi smela biti vpra?ljiva,

 

Ja seveda,?e si so tako lahko skupino "napajtlali"! :P Meni tudi Nemci niso bili nikoli kaj posebnega,ampak se vedno spomnim legandarne izjave mislim da Garyja Linekerja-da je nogomet igra,kjer igra 22 igralcev,pa vedno zmagajo Nemci! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gleda gdo tekmo zdaj med Poljaki in Ekvadorci?? <_< Gdo bi si mislo to pred tekmo,da bi Ekvador lahko vodo po pol?asu??? ?zmeden? Sn bil ziher,da bojo Poljaki zlahka opravli z Ekvadorci.... :huh: ?koda,da niso Nemci igrali prvo tekmo z Ekvadorci,pomoje rezultat ne bi bil niti pribli?no isti,kot je bil! ;) So ?e vedli zakaj ne! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me prav zanima ?e se bojo poljaki izvlekli. ?zmeden?

 

Jp,mene tudi! Bomo vidli! :D Je pa res,da ju?noameri?ke ekipe niso nikoli slabe! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,Ekvador je zmagal 2:0!! :bravo: Super,bo malo bolj zanimovo prvenstvo! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • So meni enkrat ponujali MOL aplikacijo, pa sem mu lepo razložil (pred celo vrsto, ki je še stala zadaj) : če mi da 1000 litrov po en evro, grem takoj domov po sod in gotovino in pridem iskat in se včlanim v vse klube, ki jih bo želel. Dokler pa mi ponuja 1€ prihranka na 1000 litrov, naj mi pa ne hodi s pristopno izjavo za KNB...   Od takrat naprej mi ne ponuja ničesar več. Kar mu rečem, to mi zaračuna in konec.           KNB = klub naivnih bedakov
    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.