Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

To, to ... Francozi so spra?ili nadute riti :D - to je edino pravilno, ker zgleda, da so se namesto z uigravanjem in treniranjem ukvarjali s snemanjem reklam.

 

?al mi je samo za Angle?e, ki so izgubili na loteriji proti bleferjem in jokajo?im padalcem. Rooney bi ga moral vsaj oreng zbrcat, da bi se imel vsaj ur?eh cvilit in se zvijat. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla,..

 

joj za brazilce mi j pa res ful ?koda, da so zgubil,.. :(

 

 

Se podpi?em!!!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej odkrito povedano, ?e potegnemo ?rto ?ez prvenstvo si niso najbolj zaslu?li napredovanja..

?al mi je argentincev, nemci pa.. hm newem.. ?e bodo svetovni prvaki je ?e mali ?ude? ker ekipo kot jo imajo..

res je da te ponese ?elja po zmagi na doma?em terenu.. publika.. ?elja po dokazovanju in nenazadnje lastni bolj?i karieri.. ampak vseeno niso neke zvezde nogometa, kar jim je morda dalo tud en plus kar se ti?e podcenjevanja, ampak tega v polfinalu sigurno ni ve?..

 

italiani... pomoje igrajo najgr?i nogomet ?e lahko tako re?em.. igrajo na kratke podaje, sistem hitro dat gol in se zakempirat na svoji polovici, morda dat ?e kak?en gol iz protinapada in ?akati sodnikov ?vi?g..

 

najbolj mi je v?e? ofenzivni nogomet z dolgimi hitrimi pasi.. na?in kot igra anglija ampak kot ka?e ni najbolj u?inkovit.. se z italianskim turniskim takti?nim na?inom igre dalje "privle?e?" kar italijani ?e po?nejo ?e nekaj ?asa..

 

finale: Nem?ija - Francija

 

1. Francija

2. Nem?ija

3. Portugalska

4. Italija

 

Portugalci so mi tud v?e?na ekipa ampak ?e bo francija ti dve tekmi odigrala kot proti Braziliji bo povozla obe nasprotni ekipi.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa zdej ?e ornk v strahu da bodo Avstrijski severni sosedje prvaki! sramezljiv

 

Od teh so mi ?e najbolj v?e? Portugalci, kar po primeru mojega nesre?nega napovedovanja potem pomeni, da bodo 4., potem ITA bi morala bit 3., FRA 2. in prvaki ajooooooj, no upam da se do finala ?e otresem prekletstva navijanja za pora?ence! :cheers:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,povsem zaslu?eno! :bravo: ?eprav mi nobena od teh 2 reprezentanc ni bila v?e? in privilegirana,sn pa? moral eno izbrat in to je bila Italija! :bravo: Tak da sn kr vesel,da so zmagali! :D Veselo pri?akujem ?e naslednje dvoboje! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_<<_<<_< eh ja.. samo da ?e portugalci premagajo francoze (kar je tud nekako mogo?e) pa sem total sfalil!

 

svaka ?ast Italianom da lahko igrajo tako mirno do zadnjih minut in ?akajo na gol ?anso!

 

Nezanimiv redni del in senzacionalni podalj?ki...

 

118 minuta <_< .. pa dobro itaq nisem nem?ki fan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je bla tekma prava..... sem jo spremljal v "kurilnici" (lokal ob ljubljanici) in utrip tam je bil nooor!!! :aaaaa:

LP david

 

Misli? re?t,da si spremljal tekmo v "slu?bi"?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrih je blo samo zadnjih nekaj minut,he he! :P Ostalo pa samo takti?en boj na sredini igri??a. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem no,se mi zdi,da so meli ?e dosti sre?e,tak da naj malo Portugalci u?ivajo! :bravo: Sploh njihov selektor Scolari se mi dopade! Pa ne narobe razumet,kot selektor seveda! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne vem no,se mi zdi,da so meli ?e dosti sre?e,tak da naj malo Portugalci u?ivajo! :bravo: Sploh njihov selektor Scolari se mi dopade! Pa ne narobe razumet,kot selektor seveda! :P

 

Brazilci so izpadli.

Ne met zdaj ?e nekega upanja.

Niti brazilski trener nebo pomagal. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,Fredo,ja Brazilci so me totalno razo?arali! :( Po pravici povedano,mi je vseeno kdo zmaga,ampak ker so Francozi ?e bli prvaki pa Italijani tudi,tokrat pa? bolj privo??im Portugalcem! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glavno je da so makaronarji klobasarje premagali ! :):P

 

tekma je bla pa ena najbolj?ih na tem prvenstvu.. predvsem 119 minuta :hudicek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al mi je samo za Angle?e, ki so izgubili na loteriji proti bleferjem in jokajo?im padalcem. Rooney bi ga moral vsaj oreng zbrcat, da bi se imel vsaj ur?eh cvilit in se zvijat. ;)

 

hvala k****u, da so Francozi napi?ili tele bleferje in hollywoodske igralce... tolko padanja in izsiljevanja navideznih prekr?kov ?e nisem videl - za bruhat. ?e dobro, da je bil sodnik na nivoju in ni nasedel filmskim vlo?kom, ?eprav bi jaz na njegovem mestu vsem tem diverjem z C.Ronaldom na ?elu potalal kartone.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tolko padanja in izsiljevanja navideznih prekr?kov ?e nisem videl - za bruhat. ?e dobro, da je bil sodnik na nivoju in ni nasedel filmskim vlo?kom, ?eprav bi jaz na njegovem mestu vsem tem diverjem z C.Ronaldom na ?elu potalal kartone.

 

 

word!

 

druga?e pa kr zanimiva in dinami?na tekma.. naj ?ivi ?ogobrc! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro,?e izvzamemo filmske vlo?ke,si Francozi niso zaslu?li zmage..... :( So meli Portugalci ve? od igre,ampak sre?a spremlja hrabre,tak da..... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.