Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Ja seveda,?e si so tako lahko skupino "napajtlali"! :P Meni tudi Nemci niso bili nikoli kaj posebnega,ampak se vedno spomnim legandarne izjave mislim da Garyja Linekerja-da je nogomet igra,kjer igra 22 igralcev,pa vedno zmagajo Nemci! :bravo:

 

ali si gledal stare posnetke, kako je nem?ija leta 33 premagala mad?arsko? Mad?ari so pred to tekmo z vsemi igrali tako, kot da imajo ?ogo na ?pagci. Na tej tekmi je nemce re?il de? in pa nove adidasove kopa?ke, katere so imele ?e to mo?nost, da si v de?ju, namnotirajo globje ....rezultat 2:1 za nemce

(?ev tistih ?asih so nemci jemali "?ude?ne tabletke" - z veliko glukoze in ne vem kaj ?e; skratka na igri??u so imeli tudi toliko energije, da niso vedeli kam z njo)

 

 

Gleda gdo tekmo zdaj med Poljaki in Ekvadorci?? <_< Gdo bi si mislo to pred tekmo,da bi Ekvador lahko vodo po pol?asu??? ?zmeden? Sn bil ziher,da bojo Poljaki zlahka opravli z Ekvadorci.... :huh: ?koda,da niso Nemci igrali prvo tekmo z Ekvadorci,pomoje rezultat ne bi bil niti pribli?no isti,kot je bil! ;) So ?e vedli zakaj ne! :bravo:

 

v ?portu velja pravilo da nikoli ne podcenjuj nasprotnika, ?e ?eli? bolj?i rezultat. tvoritvena igra bi bila bolj zanimiva, ?e bi igrali Nem?ija Ekvador- ti so precej bolj?i od Kostarike.
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali si gledal stare posnetke, kako je nem?ija leta 33 premagala mad?arsko?

 

Hmm,tega se ravno ne spomnim,ampak to na svetovnem prvenstvu ziher ni blo,ker tega leta(1933) NI blo SP,bilo je leta 1930 v Urugvaju,tam pa Nem?ija(kot tudi ve?ina evropskih reprezentanc) ziher NI igrala! :whatever: Mogo?e si pa misla leta 1934?? <_<

 

O Ekvadorju in Kostariki pa,kot sn ?e tak reko,so ?e vedli zakaj otvoritvena tekma ravno z Kostariko in ne z Ekvadorjem!! :P Preve? folka bi blo ?e prvi dan razo?aranega! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak sem ful ljubitelj Tulipanov! Oran?na rulz! :danzoman:

 

No,tudi meni so v?e?! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene so pa do sedaj najbolj navdu?li s svojo igro eni drugi oran?ni, slonoko??ena obala.

?eprav so izgubili so na trenutke totalno nadigrali argentino.

 

Dvoboj oran?nih zato komaj ?akam! :P

 

Aja, jugosov pa mi je mal ?koda, ker so lepo igrali in bi si zaslu?li to?ko.

 

Jutri pa hrva?ka-brazilija!!!

 

S koliko golov razlike mislite da jih bojo brazilci? :P:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da bo 3:1 za Brazilijo.. ceprav je to realno gledano drzna napoved ker hrvati igrajo obrambno zelo mo?no in ?akajo na protinapade.. hitro se vra?ajo..

 

gol pa pomoje bodo dali ker tolko sre?e kot jo imajo ponavadi je bodo pomoje tud zdaj dele?ni..

brazilci pa ne slovijo po najbolj?i obrambi.. preve? se odprejo oz. igrajo zelo ofenziven nogomet..

 

tekma bo pomoje zeloo zanimiva :bravo:

 

z igro so me najbolj prepri?ali Angle?i.. mam rad hiter ?ogobrc in ofenzivno igro!

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ehi bodo zmagali

 

Na prvi tekmi so se res odli?no predstavli! :bravo: Znajo visoko prilezit! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo ?koda Koller-ja (a sem prav napisal?) :blink::bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no je,da pravega misli?! :P Ja res ga je ?koda,po moje bi jim ?e prav pri?el! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,se strinjam z ve?ino! :bravo: Sicer imajo na?i sosedi zelo dobro ekipo,vendar realno je Brazilija trenutno na svetu No.1!! :jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona,Nemci pa so sno?i spet meli sre?o.... :( V sodnikovem podalj?ku so re?li to?ke! :whatever: ?panci so pa res razturali Ukrajino ja,si ne bi mislo pred tekmo,da bo taki rezultat! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uradno se zahvaljujem Savdijcem in Tunizijcem za rezultat 2:2, katerega sem to?no napovedal pred tekmo in zaslu?il plato :pepsi::bravo:

 

Svaka ?ast.... si mel sre?e ve? ko kakecov.... :))))))

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja no... mene so malo razo?arali angle?i danes..

 

Mene tudi,samo se jim je na koncu vseeno sre?no izteklo! :bravo: Samo ?vedi se mi smilijo za1x.... :( Sicer ?e ni konec tekme,ampak.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Joj janez, po očala bo treba   za kazen sedaj naračunaj koliko bi prišlo s financiranjem v 60 mesecih ekstra, in za koliko presežeš ceno  
    • Lepo si tole zrihtal, zdej še končna tabela da te dopolnem. Jaz NE bi vzel naluknjanih, bi vzel navadne. Ampak odločitev je tvoja @Tilen5   Dopolnjujem kar je @godlike napisal:     - spredaj -- diski luknjasti: 370.3050.52 (AWD), 370.4404.52 (Sprednji pogon) -- diski navadni: 370.3050.20 (AWD), 370.4404.20 (Sprednji pogon) -- pakne: 25725.155.1 (AWD in sprednji pogon) - zadaj -- diski: 370.3052.20 (AWD in sprednji pogon) -- pakne: 25688.150.1 (AWD in sprednji pogon, navadna klasična ročna, non-eletric) --- z električno ročno: 22349.155.1 --- klasična ročna (te imaš): 25688.150.1   Sem šel preverit, in sem jaz naročil iste šifre spredaj za mojo 2.5 bencinarko, torej navadni diski 370.4404.20 in ploščice 25725.155.1. Aja pa še ena omemba, kataloške sva takrat s @scania praktično doktorirala, ampak navadni modeli so imeli kataloško neki-neki-neki, 2018 modeli dalje imajo kataloško neki-neki-neki-A, in ta A označuje izboljšano verzijo, te ploščice pri zimmermanu tako ustrezajo in novim in starim šestkam   Lahko pa vzameš brez A in dobiš takšno specifikacijo kot je bila ob vgradnji   null
    • A si ziher, da je ta link pravi - jaz mislim da je pravi tale, za 2012 dalje - https://web.tecalliance.net/otto-zimmermann/en/parts/cars/assigned?assemblyGroupId=100626&targetId=57607&typeNumber=57607#@brc/brands:Car;targetType:cars/assem:MAZDA%206%20Estate%20(GJ%2C%20GL)%202.2%20D%20(GJ2FW%2C%20GJ692);targetType:cars;targetId:57607;typeNumber:57607/lnkparts:Disc%20Brake;targetType:cars;assemblyGroupId:100626;targetId:57607;typeNumber:57607     @Tilen5 a maš AWD?   null
    • SCANIA je ugotovil da ni nek presežek kvalitete,zaenkrat vodi TEXTAR PRO+
    • Čim prej prodati tole nesrečno vozilo. #adtakuj
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.