Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Nekako 20 posto dajem ?ans za preboj Arsenala, ampak bo pa vsekakor zanimivo videt kako se bojo Unicefarjem rahlo tresle hla?e, zlasti ?e Arsenal prvi zadene v Barceloni (v tem primeru morajo va?i junaki nabunkat 3 gole in drugega ne ve? fasat), huhu! :punk::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako 20 posto dajem ?ans za preboj Arsenala, ampak bo pa vsekakor zanimivo videt kako se bojo Unicefarjem rahlo tresle hla?e, zlasti ?e Arsenal prvi zadene v Barceloni (v tem primeru morajo va?i junaki nabunkat 3 gole in drugega ne ve? fasat), huhu! :punk::vesel:

 

sta se vedno dosti 2 za podaljsek...drugi arsenalov je pa poguben

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pogledate zgodovino, na?e zmeraj neki zvije februarja po reprezentan?nih tekmah. Tko da upam da se kmalu vrnejo na formo, ki so jo imeli na klasiku.

 

Sej je ok, da dobijo mal okol u?es na?i, so jim mal preve? krila zrasla po vseh teh rekordih. Bo mogu Pep mal ?amar?ine potalat pa bo.

 

Sam kaj sta Alves pa ?Messi u?er tuhtala pa tut bog ne ve.... Arsenal je na koncu pokaza ve? ?elje in to je to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madrid Lyon 1:1. Po pravici sem presene?en, sem pri?akoval gladko zmago Reala. Vsaj 2:0. Sploh pa sem pa bil presene?en nad njihovo igro. Razen onih prvih 10 minut drugega pol?asa, so bili ve? ali manj nenevarni. Benzemaju se je gol dost posral, ampak tut to je del fuzbala, Lloris je ustal, glih tko kot da bi hotu ?ogo not spustit. :)

 

Presene?an pa nad gladko zmago Chelsea, mislil sem da bo 0:0, ker danci se znajo dobro brant.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale 1:1 mislim da ne obeta ni? dobrega, ?e posebej se pa bojim (glede na prikazano u?eri), kako bo RM igral prot va?im Kataloncem, ki dejansko imajo neko prepoznavno igro! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet smo na 7 pik, Real tudi pada v formi, predvsem zato ker vse akcije zaklju?uje 9ka, pri ozilu, Mariji....bi lahko naredili res dober kolektivni napad...a mora lepi vse zasrat...

 

Ni zanimivo, gremo na arsenal :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr - Lepi se preve?kat obna?a kot da sam igra kontra nzprotne ekipe, kar jh u?ash dost drago ko?ta! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po pravici sem presene?an nad tem kar se je zgodilo. Bal sem se da se bo prednost Barce zmanj?ala, se je pa pove?ala. Na?i brez Xavija, Puyola in Alvesa suvereno do zmage.

 

Real pa brez sre?e tam kjer pa? je. Najbolj me je pa nare?al Mourinho z jokajo?o izjavo, da so igrali proti ekipi, ki se je branila z vsemi 11-timi. Matr ma ta dec selektiven spomin. Kar je on z Interjem naredu, je Everest proti temu, kaj so igrali v?eraj pri Deporju. In Barca se mora s temi bunkerji sre?evat skoraj vsako tekmo.

 

Zdaj pa v sredo ena te?ka proti Valenciji in ?e Zaragoza doma, potem pa ?e Arsenal in tudi po Arsenalu, bo cela jeba v prvenstvu, tako da je teh 7 pik prednosti prav dobrodo?lih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po pravici sem presene?an nad tem kar se je zgodilo. Bal sem se da se bo prednost Barce zmanj?ala, se je pa pove?ala. Na?i brez Xavija, Puyola in Alvesa suvereno do zmage.

 

Real pa brez sre?e tam kjer pa? je. Najbolj me je pa nare?al Mourinho z jokajo?o izjavo, da so igrali proti ekipi, ki se je branila z vsemi 11-timi. Matr ma ta dec selektiven spomin. Kar je on z Interjem naredu, je Everest proti temu, kaj so igrali v?eraj pri Deporju. In Barca se mora s temi bunkerji sre?evat skoraj vsako tekmo.

 

Zdaj pa v sredo ena te?ka proti Valenciji in ?e Zaragoza doma, potem pa ?e Arsenal in tudi po Arsenalu, bo cela jeba v prvenstvu, tako da je teh 7 pik prednosti prav dobrodo?lih.

 

Ki je v zadnji minuti izgubil angle?ki pokal :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno bojo tudi brez RvP-ja, ki se je po?kodoval, ne vem pa ali bosta nazaj za zdaj ?e po?kodovana Cesc in Wallcot.

 

In sevede upam, da njihova obramba u?pila kako za?etni?ko proti Barci, kot so to nardili v pokalu. Golman pa branilc sta izpadla k dva loleka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes Valencia - Barca

 

Pri?akujem dobro in kvalitetno tesno tekmo. Tudi remi je ok.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pep ?e ni zmagal pri Valenciji, tako da to dosti pove kako te?ka je ta tekma. Malo me skrbi na?a obramba brez Puyola, ampak smo dobil vsaj Xavija nazaj. Upam na zmago, samo bo na tesno, pri tej Valenciji nikoli ne ve?. Enkrat igrajo tako, da bi lahko premagal vsakega v finalu lige prvakov, drugi? pa da bi jih vsak 3-je liga? napral s kako petardo.

 

Nihanje v njihovi igri je ogromo, to jih tepe, da niso bolj konkuren?ni. Zanima pa me kak bo igral Villa.

 

Pa ?e Pepa nam je u kri?u zvil, tko da je verjetno, da ga ne bo.. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro se je vse skupaj izteklo :danzoman: mal ga mesi serje, upam da bo proti arsenalu manj sebi?en <_<

 

Jaz pa mislim, da to Pep dela namerno, ker ?eli MEssija v top formi zopet, mora se skalibrirat pred odlo?ilnimi tekmami, pokal, LP...medtem ko la liga ka?e da bo ?palir ?e v Madridu postavljen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

 

Mweh, pride Real vseno prezgodaj, da bi upal na kaj takega. Mogo?e pa... nikoli ne ve?... :D

 

 

Samo so ga biksal na?i u?er, sploh Messi in Pep s tisto njegovo ?udno postavo. Ampak ?aka nas peklenski mesec, tko da morjo vsi igralci ?pilat 100%.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, Pelegrini je pri?el nastavit ritko. Po?lje rezervno ekipo na teren, pa ?e te komaj dajo kaj od sebe.

 

Real rabi vso pomo? kot ka?e, pa magari tudi od biv?ih trenerjev... :D:P

 

A je kdo opazil, da se je v ?pici o?itno naredila ekipa marcelo, alonso, benzema, maria, ozil brez Ronalda? O?itno so vzeli stvar v svoje roke in to uspe?no,

 

kadarkoli je bil CR v poziciji za prejem ?oge in sprehod do gola mu je di Maria dal tako mo?no podajo da je ?oga vedno prej bila pri nasprotnem vratarju ali kotu... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj so u?er od Zaragoze bunker igral... 5-4-1, ki je bil dejansko 9-1. Sem zadovoljen, da so na?i dal en gol in uspel spo?it kar nekaj igralcev za Arsenal (biskvit, iniesta, villa, abidal).

 

Zdej pa komaj ?akam na tork :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm se takoj na to spomnu, samo ?isto ne dr?i, Ronaldo ima na ra?unu 27 golov v prvenstvu, res da je od tega 6 ve? al manj ?enkanih penalov. In tisto v?eraj ni bil ravno nek nasprotnik. Da bi Real fasal tak bunker, kot ga je v soboto Barca, ne bi brali tega naslova ampak bi brali o pove?anju prednosti Barce.

 

Gledal sem prvih 20 minut in takrat so res igrali fantasti?no, ampak jim je izdatno pomagal Racingova obramba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wenger je napovedal totalen bunker........ :angry2:, vendar po moje ni to prav, ker Barca rabi samo 1 gol, ?e se Arsenal ?ist zapre

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.