Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

sahtjor po tekmi z barcelno se bo preimenoval v sahtjoj :P

 

Jaz sem se najbolj bal ?ahtorja....Eduardo, Srna meljeta s soigralci.... :angry:

 

Va?no pa da je Abidal prestal pozitivno 3 urno operacijo!!!! Ga ?e vidijo nazaj na zelenici :bravo: Pozitivno tudi za psiho

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samega Shaktarja se ni za bat. Res da so kar solidna ekipa, samo skupino so imeli eno la?jih, presenetili so, da so bili prvi, ampak zgolj na ra?un podcenjevanja Wengerja, v osmini pa so fasali Romo, ki bi jo ?e olimpija zmagala.

 

Vseeno pa jih ni za podcenjevati. Verjetno bojo v Barci vsekal bunker in igrali na 0:0 in potem probali pred doma?imi navija?i presenetiti.

 

Najbolje je po?rebal Inter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Inter je dobr potegnu ja, mene pa zanima kaj lahko pri?akuje od Tottenhama, mislim da mu bo Real (vsaj) konkuren?en, je pa ?koda da ?e 1.teko igrajo doma, tako da bo treba naredit dolo?eno gol razliko, npr. vsaj kakih 2:0! <_<

 

Sicer pa ?e nestrpno pri?akujem ?pagetarje ?ez 1 teden! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en bo DANES okol 22.30 izid v Sto?cah??? :P

 

Nekak ra?unam na 1:1 (za Italijane - po Cimeroti?evo) al pa 2:1 za na?e! :P

 

Zdrahovi? pa napoveduje lahko zmago za na?e, neki je klanfal o 2:0 in da nimajo pojma Italjani o fuzbalu, mislim ker kretenoid mastnoglavski (kako podcenjevanje ve?kratnih sv. prvakov)! :vskalo::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pravim za na?e 0:1 :P (kurc sem 1/4 ta plav...:))

 

Zakaj? Na?i bodo igrali bolje, vendar bo pri?el v 75min trenutek nezbranosti z neumno napako, ki bo Italijane prosila da brcnejo ?ogo v gol....

 

Upam pa da ne bo res....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda, da nismo taljanov fasal v prvih krogih, ker bi jih definitivno povozili, zdaj so zamenjali kader in bo te?je.

 

Druga?e pa dvomim, da bom gledal, ker sem obupal nad na?imi zvezami/vodstvi, tako da se no?em pe?at s SLO ?porti.

 

Vseeno privo??im na?im zmago, samo mislim, da bo tak scenarij, ki ga je napovedal jures..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 3 minute si falil pri napovedi gola in to?no tko, kr en moment in en pocen gol.

 

Nisem gledal cele tekme, sam tisto kar sem je bila ?alost. ?e sama postava je bila malo ?udna. Se je vidl, da so ?li na?i an 0:0, pa jim ni zneslo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz hobotnica jures napovedujem 1:1

Irci z enajstmetrovke, na?i s kota

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma dej spokej se nekam z tako napovedjo...mi rabmo zmago! :P:vesel:

 

Nic na levi, nic na desni...trener mi rabmo krila.....

Ves kako je vsi so pred tekmo naduvani in vidijo le zmago, da smo najboljsi oh in sploh.....po tekmi pa isti ljudje pizdijo da kok smo gnili, zakaj ma kek ilica, itd itd :D

 

Jaz sem pac realen pred tekmo. S. Irce podcenjujemo BIG TIME.

 

Bolj me skrbi to da bo barca spet razstelana pred pomembnimi tekmam kot vedno po reprezentancnih tekmah.

 

Slo sport mi je zarad folka mal dojadil. Eni in isti so totalno spluval mazetko ko ji ni slo, zdej so pa njeni najvecji navijaci...in tako naprej

 

Zelim pa nasim da zmagajo, ker mam z nasimi irci hudo stavo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadel sem remi, sam da bo pa tako gnila igra...v 180min nismo spacali enega pametnega napada....samo nabijanje ?oge na drugo polovico...

s tako igro ne zaslu?imo EP, kaj ?ele zmage...

 

Se pa agonija nadaljuje ker so srbi tud ga usral. na tekmah kjer bi lahko zmagali z malo ve? pristopa nismo pobrali ni? (3x do se daj)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledal ene 10 minut, pa nisem zdr?al gledat dolgcajta....sem presene?en, da niso zgubil.

 

EDIT: Na?i bojo jebal je?a ta viken.

 

Messi je fasal po?kodbo, enako Bojan, Pedro je favlan ?e od prej. V sredini nam bo falil motor Xavi, zadaj pa ne bo na?ih dveh najhudej?ih branilcev Puyola in Abidala.

 

?e na tej tekmi zmagamo, potem Madrid lohka kon?a sezono, ker potem nimajo ve? ?ans.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuzbal ?e dolgo ni imel kake karizme ala zizou, becks, Carlos, Ronaldo (originalni...), ki so bili sposobni 'hole in one'

 

Messi malo izstopa, samo on ima izdatno timsko pomo?

 

Legenda

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Messi se pa? ne izpostavlja medijem, tako kot so to bili spodaj omenjeni. On ravno ni na vseh Dol?e&giboni pa Kelvinik Klajn plakatih.

 

Ja res je da ima timsko pomo?, 1 vs 11 mu ne bi zneslo, ampak vsi mu o?itajo igro v reprezentanci.

 

Messi je tam dejasnko skoraj 1 vs 11. Sam kreira igro in prakti?no sam sebi poda v napad, kjer potem ostali pobirajo odbitke golmanov al pa zicerje. Na svetovnem je vse gole pripravil Messi, drugi so stal pred golom in pobiral te odbitke vratnic ali golmanov. ?e ne bi Argnetina mela Messija bi sanjali o udele?bi na SP. V na?i repreznatanci 3-je ne nardijo tok dela al pa prelaufajo kot Messi sam. Messi tudi v reprezentanci nima tako napadalne vloge, kot jo ma v Barci, kjer prakti?no igra ?pico.

 

Beckham, sej je ok dec, dam pri njemu je blo tudi vsaj 35% poblicitete. Zizu je legenda, sam kurc ke se je tut on k Mandrilom prodal...

 

Zame so iz zdaj?njih cajtov legende kot so Nedved, Giggs, Xavi, Maldini, Raul ipd..., zvestoba klubu in dobri igralci...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.