Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Mi smo pa ?e zreli za kak SLO fan klub..... :huh:

S trojno ?lanarino nabavimo eno rjuho, jaz mam LCD projektor :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mweh, ?koda da je bla sam pika dons... ampak nima? kej, te?ko gostovanje....

 

Madrid to ?e vse ?aka, Sevilla, Bilbao, Pathetico, Valencia, Villareal, pa ?e nas doma fa?ejo....

 

Je pa spet itak zabosanu sudja, ko je razveljavil gol Messija....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mweh, ?koda da je bla sam pika dons... ampak nima? kej, te?ko gostovanje....

 

Madrid to ?e vse ?aka, Sevilla, Bilbao, Pathetico, Valencia, Villareal, pa ?e nas doma fa?ejo....

 

Je pa spet itak zabosanu sudja, ko je razveljavil gol Messija....

 

ne samo to na obeh straneh je delu ?urko...sem ?e omenu da fuzbal sploh ni ve? normalen potek dogodkov...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ne das dobis - bayern.

Nikoli si ne bi mislil da se inter lahko izvlece in sel spat pri 2.1

:angry2:

 

Inter : barca ?

 

Po moje bolje ko kat naspicen sahtar.

 

Sicer je pa zdaj spet hudo do finala - manun, ?real?, inter, sahtar, schalke...to bo fuzbal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri nisem gledu, mi je fajn ?al, pa? bil sem prepri?an da bo Bayern zmagal in tega momenta nisem hotel videt! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tekma je bla huda za gledat, razen prvih 17 minut za golom Eto-ja, ker je Inter vsekal bunker. Po golu Gomeza pa je za?elo pokat. Ribery zajebal 100% ?anso potem je bil ?e tisti smeh, ko se je ?oga ustavla na ?rti. Nism si mislu, da bojo ?vabi tok zajebal, res pa je, da so to ?e izvedli parkrat zadnje ?ase v prvenstvu.

 

Tale Inter bo sigurn bunker ?pilal, tko da mi ni ni? v?e?, da so naprej in kot sem ?e rekal, neki ne maram italjanskih klubov, ?e lahko pri Interju govorimo, da je intaljanski klub, ko enga italjana nimajo na igri??u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekak mi ne di?i ?elsi, ?ahtjor in Tottenham, z ostalimi bi se verjetno dal naredit ugoden razultat! :danzoman::danzoman::bravo:

post-185-1300342725_thumb.png

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No v?eraj Lyon res ni imel za kruh, ?eprav je v polovici 1P mel malo pobude.

 

Lahko do?ivimo 4 tekme Real - Barca v naslednjih 2h mesecih :D

2 x LP

1 x Pokal

El classico 17.4 se mi zdi

:danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potencialne 4 tekme bi lahko bile ?e vse v aprilu. Sam glede kako stanje imamo sedaj, si jih kaj preve? ne ?elim. Z vso na?o zadnjo vrsto na bolni?ki in po?kodovanima Messijem in Pedrom. Zdaj se je kar zgrnilo nesre?e na kup...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in pa Real spet ni tko ?voh, da nebi mogu kej zmagat, sam Lepega je treba mal po?kodvat, ker brez njega jim gre res okej! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

REAL MADRID - TOTTENHAM

CHELSEA - MANCHESTER UNITED

BARCELONA - ?AHTAR

INTER - SCHALKE

 

 

 

?e ne bo velikih presene?enj je leto 2011 leto el Classicov. 2 v prvenstvu, 2 v ligi prvakov, 1 v finalu pokala in 2 v ?panskem superpokalu. :mi pijemoo:

 

Inter je najbolj po?rebal, sam ga bojo v polfinalu najebal. Upam na finale Manchester vs. Barca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kak?en Manchester, ne bojo vidli finala! :danzoman::harhar:

 

Men je ?reb kul, da vidmo kaj bo pokazu ?ahtjor proti va?emu adutu! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.