Skoči na vsebino

Pa ?e moja :>


COBO

Priporočeno sporočilo

Lepe felgice, lepo zgleda, gume si dal pa vi?je ne? Mi je kr ?al, ker je nisem mogel obdr?at, da bi mel dva avta, eno limuzino, pa enga coupe-ja za med vikendi, ampak mislim da je pri?la v prave roke :bravo:

 

Da ti malo pomagam s slikam

post-42-1147789892.jpg

post-42-1147789914.jpg

post-42-1147789934.jpg

post-42-1147789957.jpg

post-42-1147789978.jpg

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo, lepo, vendar motorni prostor bi lahko bil tudi bolj ?ist ?e je ?e zunanjost avtomobila! :D;)

 

Zakaj, motorja se po pravem ne pere, je pa to dobra poteza pri prodajanju avtov, ko pride? avto pogledat pa je motor kot nov, razma??en, potem pa vedi kaj in kako je vizuelno z motorjem. :(

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Motorni prostor se bo ze spucal kajti avto zelo tezko da se bo se kdaj prodajal :ouje:

 

SLO nalepka pa bo do nadaljnega kar tam kjer je :> Vsaka stvar ima svoj namen :D

 

Bostjan hvala za urejanje slikc :danzoman:

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zelo lep avto... ;)

 

sicer se meni tele feltne ne dopadejo, ampak, saj ga bo? ti vozil ;) glavno da je tebi v?e?

 

aja... take care ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ke bela makina. mmm. :danzoman::bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice car! :bravo: Res mi je v?e? ?e od negdaj ta model! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.