Skoči na vsebino

Nove gume - katere


Grega_

Priporočeno sporočilo

Fantje dejte mi mal pomaga izbrati, ker se ne morem odlo?iti med:

Bridgestone Potenza RE 720 82H - 12340 SIT po komadu in GY EAGLE F1 GS-D3 82V - 12952 sit po komadu ,kupil jih bom pa prek neta na pnevmatiketakoj.com

 

..evo popravljam hitrostni razred pri Bridgestone ker cena je enaka se pravi 82V :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff tezka....

F1 majo visji index hitrosti (kar pomeni trse bocnice)

Re720 so v osnovi trse...

predlagal bi ti F1 vseen (sem jih mel, pa edina slabost je bla da so mi ble mal mehke- v smislu: obcutek plavanja). Ostalo pa super: ne dezju so ble odlicne, udobne so, zdrzale za moje pojme nenormalno veliko (30.000km), in pa jebacki dizajn profila B)

 

Obe sta super gumi, Re720 malo starejse...Komar ti najbrz ne bo priporocal RE720.

 

se to: obe sta smerka profil, bolj izrazito pri F1 tako, da jih moras vsakih 5000 ali 10000km zamenjati spredaj/zadaj

 

se nekaj:

pri lasicu dobis RE720 (82H) za 13.000 brez popusta...tko da poklic tja pa naj ti pove kok pride s popustom

07 496 69 90

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GY je res lep?a ja, samo tale plavajo?i ob?utek me skrbi...ali me nebi smel?? No sej ?e samo pri ob?utku ostane je vse ok :bravo:

Sem govoril z na?im uporabnikom goinup-om in je brez problemov dobil preko omenjene strani pnevmatike. La?i? ima tudi poceni vendar ?e potem se?tejem ?e bencin + cestnino in ?as ko se moram gor pa dol pelat ipd. mi je tole bolj v?e? da mi jih na dom pripeljejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam jaz tudi GY F1 gume,pa sn zelo zadovoljen z njimi,tak da ti jih res priporo?am! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri la?i?u bo? dal za eno pneumatiko 10.700 sit, preverjeno (gotovinski popust)!

 

?e pri?teje? zraven ?e zastonj monta?o, optiko, mislim da se ti spla?a zapeljat dol.

 

Kar se pa gum ti?e, pa takole; za goodyearke ti kej dosti nemorem povedat, ti pa zato lehko za bridgestonke, sam imam namre? gor potenzo RE720 195/50/15 (aja, pa una cena k sem ti jo napisu velja za to dimenzijo), pa jo nemorem prehvalit.

V mokrem je fenomenalna, dr?i kot pri norcih. :P, prou sili te v bolj ?portno vo?njo sramezljiv

 

U glaunem kero koli bo? kupu nebo? falil.

 

Aja pa ?e ?umaher ma bridgestone! :bravo::P:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi da so gume tam tam, res pa da ima F1 res lep profil, Schumi ma pa Bridgestonke :bravo:

Imam pa 195/50/15 gume, sej tele letne ki jih imam gor so glede na profil ok, samo so ?e stare in ?e popokane tako da bom to stran dal, ?e jih kdo rabi za karkoli naj pove druga?e bojo letele v kontejner pri vulkanizerju. So pa semperitke.

Za Bridgestone sem sli?al da se dobro dr?i tudi v de?ju, kako je pa kaj z GY? Ima kdo kak?en link testa omenjenih letnih pnevmatik?

madmax si ziher da ti je ?e optiko delal ali misli? centriranje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi da so gume tam tam, res pa da ima F1 res lep profil, Schumi ma pa Bridgestonke :bravo:

Imam pa 195/50/15 gume, sej tele letne ki jih imam gor so glede na profil ok, samo so ?e stare in ?e popokane tako da bom to stran dal, ?e jih kdo rabi za karkoli naj pove druga?e bojo letele v kontejner pri vulkanizerju. So pa semperitke.

Za Bridgestone sem sli?al da se dobro dr?i tudi v de?ju, kako je pa kaj z GY? Ima kdo kak?en link testa omenjenih letnih pnevmatik?

madmax si ziher da ti je ?e optiko delal ali misli? centriranje?

 

sej sem ti napisal da po dezju so F1 v elementu...tle sploh ni panike.

 

kupi F1 pa poglej da niso made in slovenia ampak made in germany

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem savo par let nazaj in sem bil razo?aran...samo ne vem katera guma je bila, ne mislim pa ?parat na gumah, raje dam zdej 50k kot pa da se kje usujem. Kot sem omenil imajo sedanje ?e dosti profila, izdelane so leta 2004, vendar je guma popokana in tudi po de?ju ga je nekaj srala, avto hitro zdrsne.

Danes pa kar prebiram in se ?e vedno ne morem odlo?iti katero bi, ?eprav kot vidim na netu je ve? folka za bridgestone, seveda pa vsi hvalijo tud FY F1 pa ?e na ferrariju F430 je v prvi monta?i :bravo: Sta pa res obe gumi tam, tam skoraj na istem. Vsi obe gumi hvalijo do amena :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo morda ve kaj pometi EAGLE F1 GS-D3 195/50 R15 82V BSW - tale BSW na koncu ker nikjer ni? ne najdem.

 

B - Bo?

S - Sam

W - Widu ??? :hohoho:

 

Druga? pa js furam 5 dni Dunlop SP sport MAXX, naredu lepo ?tevilo km-jev (516 km) po suhem in hladnem cest??u, pa tudi po mokrem in zaenkrat me ?e ni zmetalo oziroma zana?alo in nekontroliranega spodrsavanja sprednjih koles tudi ?e ni bilo. Tako da sem zadovoljen 100 %. Samo jeba je ker mi zadaj drsajo po blatnikih :angry::angry: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 tale je dobra ja :bravo: ...kje ti dam lahko kak?no zvezdico k na mobisuxu :hohoho:

 

:whatever: Jebe? zvezdice lup?ka mi da? ko se naslednji? dobimo. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo jeba je ker mi zadaj drsajo po blatnikih :angry::angry: .

 

s temi feltnami sem tud sam mel te probleme na moji mazdi (oz titan)

premajhne ET...ce se bos vozil po srbskih avtocestah bos vidu da ti bojo drsale tudi po sprednjih blatnikih... :o

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s temi feltnami sem tud sam mel te probleme na moji mazdi (oz titan)

premajhne ET...ce se bos vozil po srbskih avtocestah bos vidu da ti bojo drsale tudi po sprednjih blatnikih... :o

 

Sploh ni panike v kratkem gredo blatniki v predelavo :danzoman::danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

 

Jest sm 26.4.2006 kupu GY F1, sm pa tut takrat premi?ljeval med temi in bridgestonkami

 

no v glavnem

na mokri cesti je zakon (si ne predstavljam kuko primejo ?ele hidragrip)

 

na suhi pa mam filing da gre avto preve? naravnost se pravi da sprednje gume ne primejo dovolj dobr v ovinku, pa ?e mam gas, bremzo al pa sam priletim v ovinek...

mam ob?utek da je mazda 323F preve? neenakomerno porazdeljena glede te?e v primeru da si sam v avtu ker je nos prete?ak tko da moje mnjenje je da spredaj bridgestone zadaj GY

odlo?i se pa sam, samo potem pride te?ava z premonta?o

 

aja pr speljevanju so me pa na vro?em asfaltu tut mal razo?arale gume ker se mi zdi kolkr da so preve? mehke....

 

pr zaviranju pa se zelo dobr obna?ajo (ko je avto poravnan)

 

aja pa ?e to

avto mam spu??en, pa optiko sm tut lansko jesen naredu

tko da tuki sm dal komentar na ?portno vo?njo pa ko sem sam v avtu

(ko nas je ve? vozim bolj previdno, zaradi ?iste vesti)

 

Tko da moja kon?na ocena

 

Za avtocesto so zakon pa naj bo de? al pa sonce ni pomembno od temperature

Za ovinke (srednje hitre okol 70 km/h) bi pa reku da so v suhem vremenu pa nad 20°C premehke, v de?ju pa odli?ne

 

Speljevanje v de?ju OK na suhi cesti slab?e ?e zmeri 4 od 5

Zaviranje pa ?e ni prevro? asfalt tut OK

 

Evo to so moji podatki

 

aja naredu sm ?e okol 3000KM

pa sm jih po?teno pretestiral zato da vem koliko mam rezerve v kriti?nih situacijah

 

LP Rok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Bridgestone Touarenza ER300.

Po suhem dr?ijo zelo dobro. Tudi, ?e so na meji oprijema se to lepo ?uti (k sre?i) tako, da lahko spustim gas. Po de?ju se pa dr?ijo kot po suhem. Skoraj ni razlike! :rispekt: In to mi ve? pomeni. Ne, da lahko po suhem teram do kraja v mokrem pa takoj vzletim ampak, da po suhem lahko fejst letim, po de?ju pa malo po?asneje in se ne dogaja ni? nenavadnega. ;)

Pa tudi pri 150 na AC na ovinkih (kjer so kak?ne grbine) moj avto res posko?i (terenc) ampak ne zanese ga ni?. Jaz bi tem gumam rekel "gume za vsako vreme in vse situacije". Niso zastonj letos najbolje ocenjene! :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Bridgestone Touarenza ER300.

Po suhem dr?ijo zelo dobro. Tudi, ?e so na meji oprijema se to lepo ?uti (k sre?i) tako, da lahko spustim gas. Po de?ju se pa dr?ijo kot po suhem. Skoraj ni razlike! :rispekt: In to mi ve? pomeni. Ne, da lahko po suhem teram do kraja v mokrem pa takoj vzletim ampak, da po suhem lahko fejst letim, po de?ju pa malo po?asneje in se ne dogaja ni? nenavadnega. ;)

Pa tudi pri 150 na AC na ovinkih (kjer so kak?ne grbine) moj avto res posko?i (terenc) ampak ne zanese ga ni?. Jaz bi tem gumam rekel "gume za vsako vreme in vse situacije". Niso zastonj letos najbolje ocenjene! :rispekt:

 

Ja trajajo pa najve? do 15000 km......

:angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.