Skoči na vsebino

Joj, kako mi je hudo


jossgood

Priporočeno sporočilo

No,me veseli,da si najdo nekaj zase! :bravo: Pa le dobro preglej,preden kupi?,da se ne prenagli?! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

sicer sta tu dve cisto majceni zedevci na poti do cilja in sicer:

1. trenutnega avta se nisem prodal

2. na sprednjem steklu je udarnina (voznja+kamen=krash)

 

Kolk bi kaj stalo popravilo (zalitje :huh: ) take udarnine (cetrtina kovanca z 1SIT) in bolj important: KJE?

 

Do slisanja.

 

 

Probaj tukaj: http://www.carglass.si/

 

aja, :bravo: za nakup!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2. na sprednjem steklu je udarnina (voznja+kamen=krash)

 

Kolk bi kaj stalo popravilo (zalitje :huh: ) take udarnine (cetrtina kovanca z 1SIT) in bolj important: KJE?

 

Do slisanja.

 

daj zavarovat stekla pol pa uveljavljaj ?kodo :bravo::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj tukaj: http://www.carglass.si/

 

 

thanx madmax :vesel:

maribor mi je blizje in se bom tam em-mal poinformiral.

 

 

daj zavarovat stekla pol pa uveljavljaj ?kodo :bravo::P

 

2 BrainY: To sem tudi razmisljal, a ima trenutni lastnik le osnovno zavarovanje, tak da bi si ob prepisu moral to posebej zavarovat -- kar sicer ni problem, ce mi ne bi sli v stekla bulit in cekirat (al pa tud ne?) :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v stekla ti verjetno nebi sli bulit.. ampak pri tehni?nem mora? prit skoz neopazno..

 

O ja, ?e kasko zavaruje? avto, ki pred tem ni bil kasko zavarovan, ga pregledajo od koles do strehe. Nato pa vpi?ejo vse (tudi najmanj?e) po?kodbe, ki so ?e na avtu tako, da sigurno ne bodo spregledali po?kodbe ?ipe.

 

Ima? pa drugo mo?nost, da vseeno zavaruje? stekla pa nato vr?e? ogromen kamen v ?ipo in jo ?ist razbije? pol pa prijavi?, da ti je kamen vrglo izpod koles kakega kamiona - glede na to da noben k***c ve? ne o?isti koles ko zapelje z gradbi??a je to zelo verjetna zgodba. V glavnem, tega ti jaz nisem povedal :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? pa drugo mo?nost, da vseeno zavaruje? stekla pa nato vr?e? ogromen kamen v ?ipo in jo ?ist razbije?

 

:D

ojoj... as si predstavljas dvignit "roko" nad mazdo :o

denarno gledano, bi to ne bila slaba resitev (imam takega soseda -- brez problema se "nastavlja", pol pa mucka in muti z zavarovanji...ocitno se mu ze splaca <_<

 

meni bi se erjetn roka tolk tresla, da bi cel avto falil in po moznosti kako drugo sranje naredu :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z enim takim kladivcem, kot jih imajo na LPP avtobusih v LJ. drga? pa naj bi bile sprednje ?ipe lepljene z vmesno folijo. al kako?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mogo?e si preve? hotel zanj? :whatever:

 

Sem to pogruntal po tednu / tednu in pol in od takrat sem ceno ze za 100.jurckov spustil.

Manj ze ne smem, ker sem ze zdaj za 50.jurjev na zgubi (ce bi ga danes prodal)... :(

 

Po pravici povedano...ce se zgoraj preberem, mi tole izgleda ze na opsesijo... :blink:

No ja... cilj je treba imeti, pravijo :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi lahko kdo od vas pove kolko stane nova mazda 3, 1.6 bencin?

 

 

Cena za 1.6 je od 3 800 000 sit naprej... sicer so pa podatki javni... poglej na mms stran....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.