Skoči na vsebino

Sve?e opran Premacy...


vuk

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 69
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No saj Mazda323 ni v resnici neaktiven;mi je zadnji? v kinu pojedel skoraj vse kokice :hohoho:, tako,da je ?e preve? aktiven v?asih.

@poky - 1.6 Sportline je.

@Mazda323 - ah saj je ?e serijsko spu??en. Peljem te pa ob priliki. Sicer pa ti ?e tudi nisi ?astil za nove feltne :D;).

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v to pa ne dvomim.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v to pa ne dvomim.

 

Seveda v korist VWja...da ne bi kdo dvomil ?zmeden? NO pri motorjih pa pridejo res samo japonci med izbiro.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda v korist VWja...da ne bi kdo dvomil ?zmeden? NO pri motorjih pa pridejo res samo japonci med izbiro.

 

Samo da si zadovoljen :bravo: , mora? kupit ?e ?vabski moped da bo vozni park doma stajli?. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zdaj mam probleme ko z ta?kami ?oham po tleh,z cilindri pa res ne bi rad. Tak star da bi vozil RTja ali pa GTja pa ?e tudi nisem. Bo novi motor tudi from Japan, edino nisem ziher ?e bo Kawasaki.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zdaj mam probleme ko z ta?kami ?oham po tleh,z cilindri pa res ne bi rad.

 

Divjak ! :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Vuk, res me veseli zate da si zadovoljen z aftekom, naj ti dobro slu?i, pa ?eprav je VW mene ne moti tako mogo?e nekatere, saj se ti vozi? z njim ne mi, samo meni je lep pa ?e rde? pa ?e lepe felgice... :bravo:

Aja pa z mojim te bom tudi peljal no ti se bo?... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Vuk, res me veseli zate da si zadovoljen z aftekom, naj ti dobro slu?i, pa ?eprav je VW mene ne moti tako mogo?e nekatere, saj se ti vozi? z njim ne mi, samo meni je lep pa ?e rde? pa ?e lepe felgice... :bravo:

Aja pa z mojim te bom tudi peljal no ti se bo?... :D

 

Jaz pravim VW je zakon ;)...me pa zanima ?e bo tako rjavel kot Premacy po cca. dveh letih.

 

glavno da je rde? :D

 

?e GTI bi moral bit pa bi bil malo bolj :D

 

Za 'divjat' mam motor....tistemu ob?utku ne pride noben avto blizu;bo verjetno tudi Yavar potrdil...no edino Viper me je napral ?ez ride.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pusti se presenetit, samo sedaj se mora? spet navadit vozit bencinara... Pa ?e benz se je podra?il spet :angry: in bol?a polovica zadovolna? Gre fajn 1,6l? Bolse ko Premy? :)

 

Ah, glede na ?t. km ki jih delam z avtom s ene sekiram...motor pa tud tolko ne popije;pa itak skurim tri kompelte gum na sezono,tak,da bencin niti ni tak?en stro?ek.

1.6 gre kar ok, sicer ni tak?nega filinga kot pri dizlu,ko je primla turbina, se pa da ?ist normalno peljat. Drga? pa isti jajc kot Mazda...pa? avto :(

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, glede na ?t. km ki jih delam z avtom s ene sekiram...motor pa tud tolko ne popije;pa itak skurim tri kompelte gum na sezono,tak,da bencin niti ni tak?en stro?ek.

1.6 gre kar ok, sicer ni tak?nega filinga kot pri dizlu,ko je primla turbina, se pa da ?ist normalno peljat. Drga? pa isti jajc kot Mazda...pa? avto :(

 

Opa,na svetu obstajajo avti in obstajajo Mazde. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moped in avto NI primerjave, sploh pri parkiranju. :D

 

Kurc v?asih bi ?e na mopedu rabil rikverc senzorje,ko se kje na ozko motam :hohoho:

Aja alkohol in moped je no go.

@Alex - eni bi rekli, da obstajajo samo nem?ki avti,ostalo pa je ?rot. ;)

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni bi rekli, da obstajajo samo nem?ki avti,ostalo pa je ?rot. ;)

 

Eni pa ravno obratno, obstajajo japonski avti, ostalo so zaj?niki.

 

Tako je vse v razmerju, so?itja pa nebo nikli.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh pa saj vredi da si pre?altal, da malo proba? nemce tudi, pa da lahko pirmerja? koliko preglvic ti je delal Premacy pa koliko ti bo tale rde?a raketa, ?e ti bo seveda, upam da ne bo... Ker Mazda ni ve? to kar je bila in nikoli ve? nebo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nobeden ne bo ve? kot je bil, pa ni va?no poreklo oziroma dr?ava proizvajalka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.