Skoči na vsebino

Drift


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

zdaj je pa treba samo trenirat pa imet enga vulkanizerja za prjatla

 

Saj to mam! :P Samo vseeno mi je malo ?koda avteka,da bi to nonstop po?el.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-JDM Insider si mora? skoraj obvezno dobit, predstavljajo underground sceno na Japonskem, je ve? delov. ( http://www.mininova.org/tor/415473 )

 

-Drift Society - Vol. 1 tudi nekaj podobnega kot je JDM samo na koncu je nekaj napotkov za drift ( http://idforums.net/index.php?act=Attach&a...t&id=645767 torrent link)

 

- Best Motoring - The Drift Bible [Eng-Dub] brez tega ne gre ?eprov je ?e malo staro

 

-Best Motoring - Video Special Vol. 7 [Drifting Techniques][JAS] tudi nekaj podobnega kot Drift Bible

 

-VIDEO OPTION - Drift Heaven Vol. 15 nekje na sredini u?i kako se drifta z Skylinom v de?ju

 

To so japosnki film?ki, eni imajo podnapise eni pa? ne :D

 

Da ne boste prikraj?ani :D

 

 

Edit: mal sem uredil da se lep?e vidijo naslovi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa obvezno si pogledat test RX-8 na Top Gear :D

 

Ve? da sn si ?e pogledal to,?e preden sn stroj sploh nabavo! :bravo:

 

ja ful so jo pohvall

 

Ja,zato pa sn jo kupo.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Test zato ker jo tako na izi na po?ez me?e :D

 

Kako se je pa z letnimi voziti pozimi sem pa lansko zimo izkusil :D, 2 kri?i??a kjer bi moral zaviti sta ?la naravnost :D naslednjega sem moral pa z ro?no noter zapeljat :D, potem sem na?timal ketne spredaj in sploh nisem ve? rabil karkoli uporabljat ro?no ker je zadek kar sem silil iz ovinka. Tako da letos ?e bo mo?nost nabavim zimske gume, ker se je tudi ve?ji u?itek z ro?no mu?it (bolj kontrolirano je vse skupaj)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako da letos ?e bo mo?nost nabavim zimske gume

 

?zmeden? Kaj ti se druga?e pozimi vozi? z letnimi gumami??? :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.