Skoči na vsebino

Nakup


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Tukaj se zbirajo imena ?lanov foruma, kateri smo pripripravljeni investirati v napravo G-tech.

Odvisno od ?tevila soinvestitirjev in cene te naprave, se po potem odlo?ilo kateri model se bo kupil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

1.Zemir

2.YavarYe

3.Boss

4.Marko_mx-3

Pa a se bo vzel nov ali rabljen?

 

In kero serijo?

 

Po priporo?ilih naj bi bila ?e SS ve? kot dovol

n cena tam okoli 40k sit za novega + stro?ki po?iljanja

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Jaz sem za RR, ker ma ve? stvari poleg + podatke se da prena?at na PC in pre?ekirat. Je pa ?e 100$ dra?ji kot SS. Ko se kupuje naj se kupi orng.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se zbirajo imena ?lanov foruma, kateri smo pripripravljeni investirati v napravo G-tech.

Odvisno od ?tevila soinvestitirjev in cene te naprave, se po potem odlo?ilo kateri model se bo kupil.

 

Na mopedu tudi deluje? 12V vti?nica se da naredit,kaj pa ostalo? Za traktor mi je itak vseeno glede pospe?kov.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mopedu tudi deluje? 12V vti?nica se da naredit,kaj pa ostalo? Za traktor mi je itak vseeno glede pospe?kov.

lp vuk

 

Ti naredim en adapter pa bo delalo,ker ga bom tudi jaz rabu zase,bom naredu kar 2. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti naredim en adapter pa bo delalo,ker ga bom tudi jaz rabu zase,bom naredu kar 2. :bravo:

 

Zelo dobro,hvala.No ko bomo tako dale? se bom odlo?il,zaenkrat sem zainteresiran za zadevo.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bi z veseljem prispevu ampak na ?alost sem broke!!! :(

 

Tastar ni panike, to bo trajal 2-3 tedne da bo dobava. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se odlo?u da to kupim sam,ker se mi mo?no zdi da 10 jurjev vsak nebo prispeval. Pa ?e do pomladi mam cajt (bom ?e nafu?al tolk) kupit, brez da me kdo gnjavi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se odlo?u da to kupim sam,ker se mi mo?no zdi da 10 jurjev vsak nebo prispeval. Pa ?e do pomladi mam cajt (bom ?e nafu?al tolk) kupit, brez da me kdo gnjavi.

ker si zaklenil temo moram odpirati novo, ker mi ni jasno kako si pri?el do zaklju?ka, da recimo Boss ne bi dal 10 jurjev <_<

 

Ne res, Bo?tjan zadnje par dni zaklepa? teme kot po teko?em traku in to teme, ki jih niti ni potrebno zaklepati. Lahko samo re?em, da mi ni v?e? tako sranje, ki ga sicer veselo izvajajo nekateri moderatorji na drugih forumih in kot ka?e se pridru?ujemo temu tudi mi, al kaj?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ?koda, da ne misli? kupiti skupinsko, lahko bi vsaj prej vpra?al kdo je pripravljen dati 10 jurjev namesto, da zaklene? temo. :( Sam bi dal ampak jasno bi si potem pa? lepo posojali med sabo z nekak?nim dogovorom, da ?e nekdo rabi se mu pa? posodi za par dni.... :ne vem:

Boss in jaz sva torej ?e vedno za. ?e kdo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ?koda, da ne misli? kupiti skupinsko, lahko bi vsaj prej vpra?al kdo je pripravljen dati 10 jurjev namesto, da zaklene? temo. :( Sam bi dal ampak jasno bi si potem pa? lepo posojali med sabo z nekak?nim dogovorom, da ?e nekdo rabi se mu pa? posodi za par dni.... :ne vem:

Boss in jaz sva torej ?e vedno za. ?e kdo?

 

Evo ti razlog teme niti povohal nobeden i celih 6 dni, to je za moje pojme dovolj, d se zaklju?i z iskanjem "soinvestitorjev", po drugi strani pa ni tako poceni in jo bo vsak hotu met nevem kolk ?asa, ?e bo prispeval 10 jurjev.Jaz osebno bi jo rabil 2-3X n leto za dan-dva.

Zadovoljni ???

Fora pa je ?e to da to ni group buy, en kos ali dva na udele?enca ampak je group buy enega izdelka.

 

ker si zaklenil temo moram odpirati novo, ker mi ni jasno kako si pri?el do zaklju?ka, da recimo Boss ne bi dal 10 jurjev <_<

 

Ne res, Bo?tjan zadnje par dni zaklepa? teme kot po teko?em traku in to teme, ki jih niti ni potrebno zaklepati. Lahko samo re?em, da mi ni v?e? tako sranje, ki ga sicer veselo izvajajo nekateri moderatorji na drugih forumih in kot ka?e se pridru?ujemo temu tudi mi, al kaj?

 

Zaklju?ka ni, dvomim pa da bi vsi dali po 10 jurjev razen tebe in mene.

Kar se zapiranje tem ti?e je pa tako da sem temo mazda piknik(Rakitna) zaprl na pro?njo orgnizatorja le tega, tako da ....

Jap meet pa bom odklenil nazaj da bo mir in bomo vsi sre?no dodajal poste,pa ?eprav je zadeva mimo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noro hudo!!!

 

Moje mnenje je pa tako!!!

 

Kar se naperave ti?e sm reku da sm zraven!!!!

Glede zaklepanja tem (in piknik Rakitna) pa je moje maslo da se jo zakleni!!!

ZAKAJ?????

 

1.zadeva je mimo

2.objave so za?le izven prvotne teme

3.dostikrat to spele na drug mlin

 

NEK RED MORE BIT!!!!

 

se mi zdi da tako kot v oglasih in DIY se ne da kar nabijat neki

tudi na ostale teme malo reda(vem pa da zelo hitro odnese prvotno temo s tira) Kukr pa vem,vsaka debata ki se je odvijala v okviru teme NI bila zaklenjena!!!

 

probajmo se dr?at vsaj prib.prvotne teme in bo vse ok!!

Kar se pa preteklih dogodkov ti?e, pa je prav da se jo po dol.?esu(14 dni po tistem)zape?ati

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ti razlog teme niti povohal nobeden i celih 6 dni, to je za moje pojme dovolj, d se zaklju?i z iskanjem "soinvestitorjev", po drugi strani pa ni tako poceni in jo bo vsak hotu met nevem kolk ?asa, ?e bo prispeval 10 jurjev.Jaz osebno bi jo rabil 2-3X n leto za dan-dva.

 

Jaz jo tudi ne bi rabil za nevem kolk ?asa, mogo?e parkat na leto in zato bi mi bilo malce mimo, da bi za tako frekvenco uporabe rabu celo napravico zase, ker za to je pa res malce drag ?tos.

 

Po drugi strani pa tudi nisem tolk nestrpen, da bi jo ob skupinskem nakupu takoj hotel sprobati tako, da sem lahko tudi zadnji tester pa ?e pridem na vrsto ?ez mesec in pol al pa dva, pa tud ne bo katastrofe.

 

Se pa lahko zmenimo, da zadevo nesoinvestitorjem (samo znanim facam) tudi posojamo za recimo simboli?no ceno 500sit/dan in si s?asoma pokrijemo stro?ke :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slej ali prej bo eden to obcutljivo napravo unicil, izgubil kaksen kabel in potem bi bilo kreganje se par let kdo je kriv.

Rabis izmerit moc avta? Se zmenis za skupinski dyno day in pride very much poceni.

Rabis vedeti ali gre avto 17,18 ali 19 sec na 400 metrov? Spokas na en drag race, ki jih je celo letno polno in je se zmeraj dovolj poceni.

 

Tunas avto in te zanimajo rezulati? G-tech predstavlja zamemarljiv znesek v primerjavi z denarjem vlozenim v tuning avtomobila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.