Skoči na vsebino

Nakup


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Slej ali prej bo eden to obcutljivo napravo unicil, izgubil kaksen kabel in potem bi bilo kreganje se par let kdo je kriv.

Rabis izmerit moc avta? Se zmenis za skupinski dyno day in pride very much poceni.

Rabis vedeti ali gre avto 17,18 ali 19 sec na 400 metrov? Spokas na en drag race, ki jih je celo letno polno in je se zmeraj dovolj poceni.

 

Tunas avto in te zanimajo rezulati? G-tech predstavlja zamemarljiv znesek v primerjavi z denarjem vlozenim v tuning avtomobila.

 

Kruta realnost.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne vem a sem kaj spregledal samo cena na ameri?kih straneh je 200$ za SS in 300$ za RR na teh francoskih straneh pa 310? za SS in 400? za RR, kar je precej ve??!? :ne vem:

 

Pri naro?ilu iz USA, je treba pri?tet ?e cca 40-50$ po?tnine, na vse to je pa ?e seveda davek in carnan, na?e predrage dr?ave.?e pa vzamem-o iz francije pa carine ni, davek pa je ?e v?tet. Se motim ??

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri naro?ilu iz USA, je treba pri?tet ?e cca 40-50$ po?tnine, na vse to je pa ?e seveda davek in carnan, na?e predrage dr?ave.?e pa vzamem-o iz francije pa carine ni, davek pa je ?e v?tet. Se motim ??

 

nisem 100% prepri?an, samo ?e je izdelek iz USA je treba v vsakem primeru pla?at carino ne glede, kje ga kupi?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem 100% prepri?an, samo ?e je izdelek iz USA je treba v vsakem primeru pla?at carino ne glede, kje ga kupi?.

 

 

Se pravi, ce gres sedaj v Merkator po en ameriski izdelek, ti bodo na blagajni poleg cene na listku zaracunali se carino?

 

Nazadnje, ko sem gledal smo bili del skupnega evropskega trga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, saj to ne vem... Ker primerjava z najbolj?im sosedom nekako ni na mestu, ker v kon?ni fazi so ustrezne dajatve skupaj s carino ?e vra?unane v maloprodajno ceno.

 

Ok pa vzamem, da je carina in dajatve v francoski verziji ?e vsa vklju?ena to pomeni za model SS

 

310?+15? (po?tnina - upam, da je za v SLO enaka in ne vi?ja) = 325? oz. na u? 78.000sit

 

v ameri?ki pa

 

200$ + cca 50$ po?tnine = 250$ +cca 37% (DDV in carina) = 342$ ali na oko 65.000sit

 

 

za model RR pa nas po tej logiki pride francoska varjanta 100.000sit, ameri?ka pa 91.000sit

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Upam da bo zadewa v 8-9h dneh doma in v pogonu. :danzoman:

Malo me skrbi da nebo carina kej bluzila, ?e pa ?e pa se bo zadeva podra?ila za cca 10% :( .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da bo zadewa v 8-9h dneh doma in v pogonu. :danzoman:

Malo me skrbi da nebo carina kej bluzila, ?e pa ?e pa se bo zadeva podra?ila za cca 10% :( .

 

Ko dobi? sporo?i, da me zmeri?, da vidim potem razliko z drugim izpu?nim sistemom ?e splojh bo :P:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda ne bi bilo napa?no imeti dva vti?a in preizkusiti ?e oba G-techa (stari in novi) ka?eta enako, oziroma koliko je odstopanja. :ne vem: Ima kdo spredaj dva vtika?a za 12V? B)

 

Kako bo? potem vedel, ?e bo odstopanje kateri ga ima? :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje mislte si kar ho?te, kaj je bol? in kaj je cnej? in kaj je bol to?n, js sem probu star G-Tech in zdej bom ?e novga in me ba? zaboli ?e bo 0,1 al pa 0,2 sekunde razlike, kdo pa prav, da vedno ?altam enako hitro ?

Natan?nost je pa taka, kolikor si ti natan?en-to?en pri vna?anju podatkov, toliko je natan?na meritev, tega pri valarjih ni, samo je pa 1 meritev 1/3 g-techa, pol pa sami zra?unajte, ?e se spla?a, 2X peljat na valarje, recimo 1X z originalnim zra?ni filtrom in 1X z zamenjanim("?portnim"), ali pa drugimi kolesi, ali pa drugim izpu?nim sistemom, ...

 

 

Toliko v razmislek ....

 

 

 

 

 

Tako da jaz ga dobim, ?e bo koga zanimal, bomo pomerl, druga?e bom pa dirka?em rental.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo::bravo:

 

pametno!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje mislte si kar ho?te, kaj je bol? in kaj je cnej? in kaj je bol to?n, js sem probu star G-Tech in zdej bom ?e novga in me ba? zaboli ?e bo 0,1 al pa 0,2 sekunde razlike, kdo pa prav, da vedno ?altam enako hitro ?

Natan?nost je pa taka, kolikor si ti natan?en-to?en pri vna?anju podatkov, toliko je natan?na meritev, tega pri valarjih ni, samo je pa 1 meritev 1/3 g-techa, pol pa sami zra?unajte, ?e se spla?a, 2X peljat na valarje, recimo 1X z originalnim zra?ni filtrom in 1X z zamenjanim("?portnim"), ali pa drugimi kolesi, ali pa drugim izpu?nim sistemom, ...

Toliko v razmislek ....

Tako da jaz ga dobim, ?e bo koga zanimal, bomo pomerl, druga?e bom pa dirka?em rental.

 

Upam da bo za Mazda?e kaj ceneje?! :D Ko bomo ?li na dreg da bi ga rental :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.