Skoči na vsebino

M6 sklopka


tihi63

Priporočeno sporočilo

To ?e mogo?e dr?i, vendar, ej avto star 3 leta pa ?e te?ave s klopko sej se ne zgovarjamo o jugotih ampak o Mazdi.

 

Ej jugoti so mel odli?no sklopko :hohoho: Lej razumem da si razo?aran nad sklopko sam 98 letnik pa da se tok kvar???Za wv govorim! Jst bi tak avto za?gal!!! Je pa res da ne delajo ve? takih avtov kot so u?as...Res ?koda! :blink:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pri dandana?njihavtih,neglede na firmo, se uporablajo skozi cebej?i materijali in to tudi na mestih ki so bolj ob?utljivi, zato pa to crkava.Ko pa zamenjamo ta del z drugim, vseno garancija ali pa po garanciji, pa ponavadi dobimo ?e "popravljene" dele ki so seveda bolj?e narejeni iz bolj?ih materijalov, in tako delajo dlje in bolje. Vsaj take izku?nje imam jaz in sosed ki dela na servisu in mi je po?teno povedal da je tako.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri dandana?njihavtih,neglede na firmo, se uporablajo skozi cebej?i materijali in to tudi na mestih ki so bolj ob?utljivi, zato pa to crkava.Ko pa zamenjamo ta del z drugim, vseno garancija ali pa po garanciji, pa ponavadi dobimo ?e "popravljene" dele ki so seveda bolj?e narejeni iz bolj?ih materijalov, in tako delajo dlje in bolje. Vsaj take izku?nje imam jaz in sosed ki dela na servisu in mi je po?teno povedal da je tako.

 

na ktermu servisu pa dela ta tvoj sosed ??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je kuplen v Makomi v NM, prej ga je imel en gospod star okoli 5o let tako, da ne vidim razloga za to pomankljivost. Avto naj bi bil redno servisiran (knji?ica, MES) tako, da naj bi to o prevo?enih km tudi dr?alo.

A ti bi bil pa zadovoljen za avto da? 3m pol pa tole.

 

No ja neki ?e zmeraj ne razumem, a je bila sklopka taka ?e ko si avto peljal na probno vo?njo,al se ti je pol za?elo dogajat..? ?zmeden?

Sicer pa Ali bi ti kupil avto za skoraj 6m, pol pa mora? menjat predne zavorne diske, ker so se pregreli in zvili pri 40kKM? :whatever:

?e dobro, da je ?e v garanciji :bravo:

Sicer pa so dandana?nji avti dale? od tega, da bi zdr?ali 300 ali 500kKM brez velikih popravil, kot je to bil Golf II dizel z 55 konji.... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer pa so dandana?nji avti dale? od tega, da bi zdr?ali 300 ali 500kKM brez velikih popravil, kot je to bil Golf II dizel z 55 konji.... :jupiii:

 

Pa neglede katera firma ga je naredila.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja neki ?e zmeraj ne razumem, a je bila sklopka taka ?e ko si avto peljal na probno vo?njo,al se ti je pol za?elo dogajat..? ?zmeden?

Sicer pa Ali bi ti kupil avto za skoraj 6m, pol pa mora? menjat predne zavorne diske, ker so se pregreli in zvili pri 40kKM? :whatever:

?e dobro, da je ?e v garanciji :bravo:

Sicer pa so dandana?nji avti dale? od tega, da bi zdr?ali 300 ali 500kKM brez velikih popravil, kot je to bil Golf II dizel z 55 konji.... :jupiii:

 

Sej ve? kako je, ko kupuje? nov oz. drug avto, vse je nekaj novega druga?nega pa ves navdu?en si, da si si kupu avto, ki ti je res v?e?. No sklopka je bila ?e od prvega metra taka, vendar takrat na to nisi posebno pozorn (nov avto nov sistem vo?nje). Zdej po nekaj ti?o? kilomerih me pa to res moti. Sem imel prej Carismo s katero sem prevozil ?ez 200000 pa je vse funkcioniralo kot je treba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ve? kako je, ko kupuje? nov oz. drug avto, vse je nekaj novega druga?nega pa ves navdu?en si, da si si kupu avto, ki ti je res v?e?. No sklopka je bila ?e od prvega metra taka, vendar takrat na to nisi posebno pozorn (nov avto nov sistem vo?nje). Zdej po nekaj ti?o? kilomerih me pa to res moti. Sem imel prej Carismo s katero sem prevozil ?ez 200000 pa je vse funkcioniralo kot je treba.

 

To dr?i, vseeno svetujem, mehankarja v avto, pa naj ga sproba in ti bo takoj povedu v ?em je problem!

Saj tud mene ?e firbec matra... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa Ali bi ti kupil avto za skoraj 6m, pol pa mora? menjat predne zavorne diske, ker so se pregreli in zvili pri 40kKM? :whatever:

?e dobro, da je ?e v garanciji :bravo:

Sicer pa so dandana?nji avti dale? od tega, da bi zdr?ali 300 ali 500kKM brez velikih popravil, kot je to bil Golf II dizel z 55 konji.... :jupiii:

 

Saj zato je dobro, da je avto ?im dlje v garanciji in konkurenca na trgu bo po?asi upam prisilila vse proizvjalce/prodajalce, da bodo garancijsko obdobje zvi?ala na ?tiri do pet let ali 150.000-200.000km.

 

Recimo lep primer, ki poka?e kam bo pes taco pomolil je recimo KIA z novimi modeli, ki bodo imeli kar 7-letno garancijo oz. do 150.000km. Tudi tak?en podatek je zelo pomembem pri nakupu saj ti daje neko za??ito pri morebitni napaki in zaupanje v izdelovalca - saj ?e bi bil avto crap in podvr?en velikim napakam se tudi proizvajalec ne bi odlo?al za tak?ne garancijske ugodnosti. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zato je dobro, da je avto ?im dlje v garanciji in konkurenca na trgu bo po?asi upam prisilila vse proizvjalce/prodajalce, da bodo garancijsko obdobje zvi?ala na ?tiri do pet let ali 150.000-200.000km.

 

Recimo lep primer, ki poka?e kam bo pes taco pomolil je recimo KIA z novimi modeli, ki bodo imeli kar 7-letno garancijo oz. do 150.000km. Tudi tak?en podatek je zelo pomembem pri nakupu saj ti daje neko za??ito pri morebitni napaki in zaupanje v izdelovalca - saj ?e bi bil avto crap in podvr?en velikim napakam se tudi proizvajalec ne bi odlo?al za tak?ne garancijske ugodnosti. ;)

 

Ja itak, sicer pa sem z avtom zelo zadovoljen, :jupiii: mogo?e pri?akujemo malo preve? glede na rezultate takih ali druga?nih anket o zadovolnjih kupcih, ki pa so lahko tudi del dobro premi?ljene reklame; recimo na nem?ki trg po?ljemo vse trikrat testirane materijale, ?e v Avstrijo pa malo cenej?ih recimo korejskih zavornih diskov ?zmeden? za Balkance... :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dr?i, vseeno svetujem, mehankarja v avto, pa naj ga sproba in ti bo takoj povedu v ?em je problem!

Saj tud mene ?e firbec matra... :P

 

 

Sem dons debatiral z enim mehanikom, sicer ne dela v M servisu in mu povedal za svoj problem. Odgovor po vsej verjenosti neenakomerno obrabljena lamela. A je ?e kdo sli?al za tako diagnozo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.