Skoči na vsebino

reklama zavarovalnice Maribor


wiperboy

Priporočeno sporočilo

Alo ali sem samo jaz to opazil ali je to gdo drug tudi to zaznal

v reklami za zavarovalnico Maribor ka?e kako mlado poro?enca stojita na cesti poleg njih pa pokvarjena Mazda mx-5 in da je blama?a ?e ve?ja pride po njo kot v pomo? neboste vrjeli Renault.

O?itno je creator te reklame totalni idiot ali pa nima pojma o avtih ker ne ve da se mazda skoraj ne kvari ?e manj pa kuha kot to ka?e v reklami pa saj bi ?e vse prenesel ampak da jo pride re?evati renault :(

 

Ve?er so mi definitivno pokvarili <_<

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden?

NIMAJO POJMA!!!!

 

Ogor?en sem!!!

:angry::angry:

Vsi MAZDA?I iz ZAVAROVALNICE MARIBOR!! :angry:

Pa to pri PRI?I!!!! B)

 

ne vem sicer kako je to pri nas, ampak v vsemogo?ni USA itak znamke v takih primerih morajo biti nerazpoznavne !

 

Zatorej bi lahko v tem primeru bilo to kar kr?enje nevemkakega zakona, oz. blatenje imena zaradi prikazovanja nerealnih okoli??in...

 

Bogsigavedi, kak je to pri nas zakonsko re?eno... pa ?etudi bi bla Golf pa BMW v reklami, pa ?e vedno ni po?teno, ?e se razpoznavnost znamk ne zakrije...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he, kaj me briga :P:whatever:

 

Saj vem da sem ?leht in da je Honda v bistvu isto nesmiselna izbira v tej situaciji, ampak mi je tako zelo odleglo da ni MX-5 , da sem samo vesela :hohoho::danzoman::jupiii:

 

btw. sem pa v?eri na uvozu na AC v Dramljah videla eno fajn razbito, iste barve kot moja ma?ka :(

upam, da ni bilo kaj huj?ega :ne vem:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo ali sem samo jaz to opazil ali je to gdo drug tudi to zaznal

v reklami za zavarovalnico Maribor ka?e kako mlado poro?enca stojita na cesti poleg njih pa pokvarjena Mazda mx-5 in da je blama?a ?e ve?ja pride po njo kot v pomo? neboste vrjeli Renault.

O?itno je creator te reklame totalni idiot ali pa nima pojma o avtih ker ne ve da se mazda skoraj ne kvari ?e manj pa kuha kot to ka?e v reklami pa saj bi ?e vse prenesel ampak da jo pride re?evati renault :(

 

Ve?er so mi definitivno pokvarili <_<

 

mojo mazdo je prav tako odpeljal renault ,?alostno ampak resni?no

post-627-1162499838.jpg

mazda_odvoz.wmv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se opravi?ujem,sem moral na pa servis po mazdo :rispekt: z renojemu (CLIO STAR 5 LET -BREZ GRE?KE)

 

se ga vidi na fim?ku -?e ni zataju

 

Najprej bodo zatajili kolesni le?aji spredaj, potem pa ?e gumijaste cevke sprednjih zavor.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.