Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

U?eri smo tut ?rnga vouka prot Postojni pognali na fuuul, pa bo u kratkem kolega dav slikco s telefona gor, aja obrati cca. 6.000, brzina pa za 84 KM stroja ni bla ?voh, mav z brega! :danzoman::P Boste vidl u kratkem! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Uf ja, klanc je biv pa kr orng, sam se je pa tut opazlo, da s 205/50/15 avto ni lih preve? posko?n, sploh glede na 175/70/13! :P

 

Najprej niti po bregu ni hotu preko 180, pol se je pa odprlo, no ko je pa blo cca 205 na ?tevcu, smo mogl pa bremzat za izvoz Postojna, da nismo odnesl cestninske rampe! <_<:hohoho:

 

Je pa sicer ?ou ?rn vouk po ravnem z orig. gumam tm ene 195 cca.! Kar ni slabo za 84 KM 16 let starga 1.6i stroja! :ljubezen::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf ja, klanc je biv pa kr orng, sam se je pa tut opazlo, da s 205/50/15 avto ni lih preve? posko?n, sploh glede na 175/70/13! :P

 

Najprej niti po bregu ni hotu preko 180, pol se je pa odprlo, no ko je pa blo cca 205 na ?tevcu, smo mogl pa bremzat za izvoz Postojna, da nismo odnesl cestninske rampe! <_<:hohoho:

 

Je pa sicer ?ou ?rn vouk po ravnem z orig. gumam tm ene 195 cca.! Kar ni slabo za 84 KM 16 let starga 1.6i stroja! :ljubezen::ouje:

 

 

kar lepo ja ni kaj rect!!!

 

sam mal se bo treba umirit da nebote res kako cestnisko slovencem odnesl!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

de?ki GPS v roke in potem merit realno hitrost ;)

 

gps ni tako natan?en in ziher, tudi la?e podobno kot ?tevci.Natan?no bi se lahko dolo?ila hitrost preko satelita ,samo ne s takim klasi?nim gps ampak z merjenjem razlik signalov preko satelita in stacionarne postaje na zemlji,,,,,,......kdo ve o ?em govorim ve zakaj se gre.

Pa glede GPS mi je prek 220 kazalo ,tak da ?e gre avto nekam :P:P:P

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klasi?ni GPS imajo napako in lahko hitrost tudi ska?e mal gor in dol. Navigacije GPS za turn by turn navigacijo pa imajo v ve?ini (Garmin sigurno) narejeno tako, da meri povpre?no hitrost v zadnjih dveh sekundah in se s tem izogne napaki oziroma je le ta v mejah +-1%

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tle sm najdu eno fajn zmazano fotko naspidirane GTjke, na?alost ni lih na fulu, no manka pa samo ?e ene 5 kmh, tko da ni hudga! :danzoman:

 

Po klancu je pa enkat letela kr krepko ?ez 230, ne vem pa kok to?n, dokazov pa itak nimam! :ne vem: :hohoho:

post-342-1195938936_thumb.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Moja Mazdica je ?la v dobrih ?asih tam do 235km/h...oz. ?e zdaj kr dobro leti, tam do 220 kamot :bravo:

 

Icewoman = fastwoman :policaj:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Icewoman = fastwoman :policaj:

 

Meni jo je ratalo pognat najve? do 230km/h pol mi je pa ena koko? ?la prehitevat pri cca 170 in sm mogu zbremzat... Za kaj ve? bom mogu pa dalj?i kos avtoceste najt, ki je koli?kajtoliko raven. Dol po postojnskem klancu najbr? ne ?teje :P ...

 

Kolk je max kar je kdo peljal M6? A se ?tevec obrne do 240km/h ?

 

lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni jo je ratalo pognat najve? do 230km/h pol mi je pa ena koko? ?la prehitevat pri cca 170 in sm mogu zbremzat... Za kaj ve? bom mogu pa dalj?i kos avtoceste najt, ki je koli?kajtoliko raven. Dol po postojnskem klancu najbr? ne ?teje :P ...

 

Kolk je max kar je kdo peljal M6? A se ?tevec obrne do 240km/h ?

 

lp Kuscar

 

Meni je ratalo priti do 220 km/h... je pa to po stanju na navigaciji nekje dobrih 200 km/h ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem enkrat ?e napisal... Jaz sem ?el z mojo po ?tevcu najve? 235 km/h, kar pomeni, da je ?lo realno malo manj..., ampak letel pa je :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.