Skoči na vsebino

323F BA Body kit + styling


Ploki

Priporočeno sporočilo

mel bi podaljsek sprednjega odbijaca kt je tale na tej sliki pa zadnega odbijaca

ma en bodykit

pa sideskirte kt jih ma tale

bebe

 

 

pa pojma niam kje nej dobim ? Mazda AS ma neki sam so cene take da te odpihne, pa podaljska za odbijac nima sprednji stane pa 100k .. kar ne dam in niti ne morem ker sm lih mel ful stroskov z avtom :)

pa se sideskirte ma ful agresivne js si pa nebi tok spimpu avta sam obrobu bi si ga spodi , sm pa ze na dost mazdah vidu te podaljske sam nevem kje se dobijo

 

+ce se dajo zadnje lexuske se kje drgje dobit kt da narocis iz tujine?

+a so eibach najbols ce se pravim 323F BA spuscat?

 

najlepsa hvala za odgovore ! :)

 

edit: a ma kdo za prodat zadnjo plastiko od luci tisto tadolgo (323fBA) k bi prsparu original :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 105
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

+ce se dajo zadnje lexuske se kje drgje dobit kt da narocis iz tujine?

 

Najbr? jih res ne bo? dobil pri nas po moje jih tudi A3M nima. Mora? kupit Hondo, ?e ho?e? celo paleto lexusk. :hohoho: Sicer pa ne vem no, kako bi izgledale na 323F BA. Raje samo tako u?timaj kot je una na prvi sliki, ker je res lepa.

+a so eibach najbols ce se pravim 323F BA spuscat?

 

Da. In pri Skorn?ku so, ?e se ne motim najceneje. ;)

 

:bravo: Lepa fuul
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D plastiko mam samo je malo manjka na levem koncu

drugace pa bom jaz verjetno prodal moje odbijace in pragove tudi tam za okoli 100.000sit ni se pa receno,se se odlocam

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D plastiko mam samo je malo manjka na levem koncu

drugace pa bom jaz verjetno prodal moje odbijace in pragove tudi tam za okoli 100.000sit ni se pa receno,se se odlocam

 

Lahko me kontaktira? pa se bova kaj zmenila :D Jaz bi to imel ker zgleda dobr :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam kokr vidim ti spredi nimas meglenk, js pa neb lukn not rezu :)

pa sam tist podalsek spredn bi mel k sm dal na prvem linku (zdi se mi da ma GT varjanta enakega oz zlo podobnega.. oz bi si rad ful podobn bodykit kt ga ma GT gor dal, zdi se mi da tist kar sm slike prpopu da sm dost skinu) sam problem je da pojma niam kje dobit to robo! .. najraj bi nasploh vse v enem kosu nabavu.

btw kk bi kej zgledlo ce bi sideskrte in podalske crno lakiru? :) (avto je temnozelen)

 

eh lexuske bojo pol pocakale.. sm nasu ene 30k iz avstrije :) crno ozadje, k mi je leps kot krom :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

btw kk bi kej zgledlo ce bi sideskrte in podalske crno lakiru? :) (avto je temnozelen)

 

eh lexuske bojo pol pocakale.. sm nasu ene 30k iz avstrije :) crno ozadje, k mi je leps kot krom :)

 

?rni podalj?ki? Meni osebno bi izpadlo, grdo, vse mora biti v isti barvi.

 

?rno ozadje je pa DEFINITIVNO lep?e kot krom! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pol noben neve kje bi se doblo? :| dans sm bil na AS velenje pa ma sam cele odbijace pa se komplet bi prsu 300k... k se mi zdi mal too much za en kup plastike vseeno, sploh za 8 let star avto

 

tocno tak bodykit bi mel! :)

EVO!

ubistvu je to od GT V6 verzije, sideskirt sam ozadi mau, spredn podaljsek pa zadej levo/desno.. lih tok da je , da ni prevec :D a kdo ve kje bi slucajno lahk to dobu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: pa to ti ni doben body kit so orginalne zavesice ki jih mam tudi jaz pa tisti pragi mali pri zadnjih vratih so na nekaterih gt verzijah orginal,toti pa ma gumo pod sprednjim odbijacom,samo te male stvari na orginal servisu stanejo dosti vec kot kak pravi body kit,za 300k sit jaz naredim mojo f-ko v nulo tako da nebi vec blo videt da je f-ka-pa? moje mnenje <_<

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pol noben neve kje bi se doblo? :| dans sm bil na AS velenje pa ma sam cele odbijace pa se komplet bi prsu 300k... k se mi zdi mal too much za en kup plastike vseeno, sploh za 8 let star avto

 

tocno tak bodykit bi mel! :)

EVO!

ubistvu je to od GT V6 verzije, sideskirt sam ozadi mau, spredn podaljsek pa zadej levo/desno.. lih tok da je , da ni prevec :D a kdo ve kje bi slucajno lahk to dobu

 

Mislim da je ?traus to prodaju za zelo nizko ceno v primerjavi z to ki si jo napisal.Cena pa je 22.000 sit

?e mi bobi proda pragove ti dam jst zastojn tiste sideskirt-e :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pol noben neve kje bi se doblo? :| dans sm bil na AS velenje pa ma sam cele odbijace pa se komplet bi prsu 300k... k se mi zdi mal too much za en kup plastike vseeno, sploh za 8 let star avto

 

tocno tak bodykit bi mel! :)

EVO!

ubistvu je to od GT V6 verzije, sideskirt sam ozadi mau, spredn podaljsek pa zadej levo/desno.. lih tok da je , da ni prevec :D a kdo ve kje bi slucajno lahk to dobu

 

Raje si GT-jko vzem pa ma? re?eno. Zdej ma? avto+GT bodykit=pre?vih avto z hudim izgledom, ?e pa vzame? GT-jko pa ma? izgled+powah. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje si GT-jko vzem pa ma? re?eno. Zdej ma? avto+GT bodykit=pre?vih avto z hudim izgledom, ?e pa vzame? GT-jko pa ma? izgled+powah. :bravo:

 

pa ja , sam js sm mlad voznik in je zavarovanje drago ze samo po seb :D pa se 2.0 V6 je nam nikol najdu temno zelene z bez ledrom :P:P

 

BOBI: Sej lih to hocem, da zgleda tk ko Fka se kr, sam da ni tak offorad visok pizdarija :D vec od ceste ko mamin scenic :D

sj zato se mi zdi pa bv 300k pr mazda AS dat zato ko so sam zadni stranski podaljski, pa spredn odbijac sicer cel...

btw, kje mas kej slike od avta k jih nism nasu :unsure: , pa zakaj bos prodal svojo plastiko? menjas stil?

 

 

tale GT komplet mi je pa lih tok kul da je mal zrihtano. pol se sam zadnjo plato pa lexuske pa je to to.

btw, na dolocenih sm vidu da je tist spredn podalsek (guma) pofarbana, toj plastika gume verjetn ne strihajo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ja , sam js sm mlad voznik in je zavarovanje drago ze samo po seb :D pa se 2.0 V6 je nam nikol najdu temno zelene z bez ledrom :P:P

 

Js sem svojega V6 danes po 13 letih peljal na tehni?nega+registracijo, naredu brez najmanj?ega problema, tud za pozicijske(modre) ni nih?e ni? reku. Zavarovanje so mi pocenil za 5%, ker sem dobil popust kterga dobim vsako leto, pol pa ?e 5% ker imam ve? kot 10 let izpit, pa ?e 5% na ke?, rezultat, cnej zavarovanje za suckerja kot moped :danzoman: , s tem da sem za suckerja vzel ?e kup dodatkov. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D Ploki tu mas link pa malo poglej slike http://www.avtomobilizem.com/modules/carsh...php?car_id=9987

al bo drugo leto presenecenje glede izgleda al pa nem vec nic mel,ker zdaj rabim bol avto za druzinske namene bomo vidli kak se bo izteklo pogajanje z mojo zensko :ph34r: mogoce bom pa celo avto menjal :ne vem:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se kak?ne plasti?ne ?are ne da dobit al pa ?e je predraga, predlagam, da se obrne? na kakega ki se ukvarja z izdelavo teh stvari iz poliestral al ?esarkoli ?e, npr. jaz ti dam loh cifro od maherja, ki je moje odbija?e in pragove ustvarjal! :bravo:

 

P.S. Original zadevce pa men nekatere prov sme?ne zgledajo, kaj ?ele da bi jih pla?vov kot da si direkt z Lune prletu! :rolleyes:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se kak?ne plasti?ne ?are ne da dobit al pa ?e je predraga, predlagam, da se obrne? na kakega ki se ukvarja z izdelavo teh stvari iz poliestral al ?esarkoli ?e, npr. jaz ti dam loh cifro od maherja, ki je moje odbija?e in pragove ustvarjal! :bravo:

 

P.S. Original zadevce pa men nekatere prov sme?ne zgledajo, kaj ?ele da bi jih pla?vov kot da si direkt z Lune prletu! :rolleyes:

 

uf ja bi te prosu :) sj bom tko sele po zimi delu to pa dobr.. :) k spredi bi mel res sam mali spojlercek ne neke prevlke zadeve

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko si pa lahko tut pomaga? z raznimi improvizacijami; jaz imam npr. na zimskem odbija?u podalj?ek od megan kupeja, ki mi ga je dav kolega, pa zgleda dost bolj? kot pa serijsko! <_<

 

Za nekoga s foruma sem sli?al, da je imel na 323 C podalj?ek od Espacea in je baje noro zgledal, pa ?e fora je da tak?en kos dobi? prakti?no al pa ?isto zastonj! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko si pa lahko tut pomaga? z raznimi improvizacijami; jaz imam npr. na zimskem odbija?u podalj?ek od megan kupeja, ki mi ga je dav kolega, pa zgleda dost bolj? kot pa serijsko! <_<

 

Za nekoga s foruma sem sli?al, da je imel na 323 C podalj?ek od Espacea in je baje noro zgledal, pa ?e fora je da tak?en kos dobi? prakti?no al pa ?isto zastonj! :jupiii:

 

Ja sam problem je tist k neve? od katerega avta ti kaj pa?e na avto <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za take primere predlagam, da kontaktirate mojga maherja Edota iz Toma?eva!

 

Tle je cifra, pa se probite kej zment, ker npr. pragi se mi zdijo dost ugodni - Zemir dobr bi ti pasal! <_<

 

Edo: 041 508 794

 

 

in NE - n? nimam od tega, ?e sem ga mal pohvalu! :angry:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko si pa lahko tut pomaga? z raznimi improvizacijami; jaz imam npr. na zimskem odbija?u podalj?ek od megan kupeja, ki mi ga je dav kolega, pa zgleda dost bolj? kot pa serijsko! <_<

 

Za nekoga s foruma sem sli?al, da je imel na 323 C podalj?ek od Espacea in je baje noro zgledal, pa ?e fora je da tak?en kos dobi? prakti?no al pa ?isto zastonj! :jupiii:

 

ocitno sta mazda in renault z roko v roki, kar se podaljskov tice :D:D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.