Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No ?e se vrnemo k zbijanju kalorij med gibanjem! :D

 

Kolega k dost obvlada fikmez scene, pa nektere borilne ?porte, no dost se je tut poglablu u ?tudij anatomije itd., mi je predlagu;

 

Npr. idealno za zgublat kalorije je da gre? laufat ?e zutri, predn ?e karkol poje?, medtem ko to kar sm jz najprej delu - najprej odteku za pov urce, pol pa mav pokvihtu, da to pa je totalno kurjenje mi?ic in ne unih drugih stvari! :ne vem:

 

Tko da pol je reku da ?e sm ?e prelen, da bi zutri prej ustaju in ?ov laufat ?e pred slu?bo, da pol je bol? da najprej mav z ute?mi oddelam in grem pol laufat in ne obratno oz. ?e bi mev doma kolo, najprej par minut bicikla kao ogrevanje, pol ute?i in nakonc tek! :danzoman:

 

Ampak baje (sm ?e ve?kat sli?u), da takoj zutri na te??e da je najbl efektivno! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja zjutri naj bi blo nejbol ja,..ampak zmerna intenzivnost,..na ?alost moja lenoba ne podpira ustajanja ob 5h zavoljo orbija :hohoho:

 

 

mam pa u planu kupt sobn kolo in ga namontirat pred postlo tko da bom zjutri dobesedno padla nanga :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbol efektivno je, samo kaj ko je zjutraj lep?e spat 1uro dlje kot zunaj letat :P

 

Najbolj efektiven je ?port ki ga izvajamo v dvoje in postelji.

Pa re?te ?e ni to najbol?, ?e vstat nam ni treba(ok samo delno-okon?ina), pa ve?krat in raje se ga lahko ponavlja. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj efektiven je ?port ki ga izvajamo v dvoje in postelji.

Pa re?te ?e ni to najbol?, ?e vstat nam ni treba(ok samo delno-okon?ina), pa ve?krat in raje se ga lahko ponavlja. :bravo:

 

Ja,pa ?e je ?e zelo vro?e ?e savno dobi? zastonj.Kaj bi hotu v ?ivljenju ve?? :bravo::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pri vsem tem ti niti ni treba iz postelje, ?e to ni zakon pol ne vem kaj je. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok,..glede na to da je tlele kr neki takih k redno laufajo,...nej mi en mal pomaga,..

 

dons sm uzela eno uro pred laufanjem 2g l.karnitina & 2 power forca,..za?ela z 10min hitre hoje za ogrevanje,..za?ela z mejhnim klancom,..in mela kr konkretn tempo,..po ene 5h minutah pogledam,..pulza 170 ?zmeden? ok,..zman?am tempo,..pulz no?e pod 160,..laufam 15min,..sledi 5min hoje,..pulz skoz okol 145 ?zmeden? (ponavad mi pade na 120-130) po 5h minutah za?nem spet laufat,..in sicer tok po?as, da me je prehitu pol? + en vrabc je od smeha padu u grmovje,..pulz 160 ?zmeden? laufam 20min,..in do doma ?e 25 min hoje,..prvih 10min pulz okol 145 ?eprou je bla po?asna hoja,..pol mi je po?as padu na 130,..

 

mislm...wtf? a je to zard prevelke doze kofeina,..zarad premal spanca al zard tega kr sm ?la prej in je blo bl vro?e kukr ponavad? Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Jest vidim tudi problem v tem, da avtobusi zamujajo, npr, avtobus na katerega bi lahko jest šu, med tednom zamuja 20-30min, vsak dan. Druga stvar je pa pol spet neučinkovitost LPPja, k recimo da prideš do LJ, pol pa lovit LPP pa presedat za kamor greš ... Najboljši primer neumnosti je 8ica, k gre na Brnčičevo (v industrijsko cono) enkrat na pol ure!? oziroma med šolskimi počitnicami enkrat na uro!!!  
    • Upam, da jih boste potem za seboj tudi pospravili... ne da se potem valjajo se pol leta okoli  ...     
    • Danes popoldne bomo postavljali panoje za EU volitve, ki bodo v nedeljo, ampak dež očitno ne misli nehat niti za trenutek, MAMUMUJEBEM!
    • To se dela ravno s subvencijami (se privablja z nižjimi cenami, ker del krije "država"), ali z višanjem trošarin na pogonska goriva (prisila, da bi uporabljali javni prevoz), pa v obeh primerih nismo zadovoljni ... 😁
    • Ni interes zrihtat javnega prevoza. Država plača monopolne avtobusne firme, da se prazni vozijo medkrajevno po 2,5€ po km. Normalno, da je prevozniku interes, da je avtobus prazen...  Podizvajalec dobi pa 1,6€... Ljudi treba privabit na avtobuse in vlake...al pa prisilit...  Roman se lahko napiše glede tega...  V LJ bi bilo treba narediti novo mrežo mestnega prometa... Na SŽ v konicah na 10 minut vlake...  Vse se da, če je interes...samo interesa ni...   
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.