Skoči na vsebino

Tablice


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

a kdo ?e ima tako tablco in kok so velke? :ne vem:

 

A je to to kar ima? ti Marko?!

 

mal sm prebiral tist topic na a.com in ?e sem prav zasledu so velikosti 30x8cm..s po?tnino vred te pa pridejo 2700 sit

 

mogo?e kdo ve ?e je mo?nost da da? ?e grb zraven tiskat??

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nova tema!

 

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...asc&start=0

 

Prednovoletno in s tem zadnje tolarsko naro?ilo. Tablice so velike 30 x 8 cm, po potrebi kak centimeter vec, ce je dolg napis. Napis je lahko dolg do 9 znakov (odvisno od sirine crk). Znaki so lahko samo velike ?rke brez ??? in posebnih znakov. XY sta mo?na. Tablice bom po?iljal IZKLJU?NO po povzetju ; Cena je 2300 SIT za komad + 550 SIT postnina in kuverta po povzetju.

 

Narocila sprejemam IZKLJUCNO na e-mail reklamne.tablice@email.si do vkljucno SREDE, 20. decembra 2006 (23:59). Narocilo MORA vsebovati naslednje podatke:

 

ime in priimek

celoten po?tni naslov

telefonska ?tevilka

napis na tablici

?tevilo tablic

 

 

Nepopolna naro?ila gredo v ko?.

 

Tisti, ki ste mi ?e po?iljali PMje in maile za tablice, prosim po?ljite ?e enkrat mail po zgornjem postopku, saj v nasprotnem primeru tablice ne bodo izdelane. Stare maile sem izbrisal.

 

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ponovno si lahko naro?ite tablice :D

 

Do SREDE, 14. februarja 2007

 

By a popular request - ponavljam pobiranje naro?il, vendar - POZOZ. Zaradi neresnega naro?nika, ki je naro?il in ne prevzel (SHADOW 42) dva komada tablic, je nova cena za to rundo povisana na 10,60? + postnina in kuverta (1? razlike). Tablice so velike 30 x 8 cm, po potrebi kak centimeter vec, ce je dolg napis. Napis je lahko dolg do 9 znakov (odvisno od sirine crk). Znaki so lahko samo velike ?rke brez ??? in posebnih znakov. XY sta mo?na. Tablice bom po?iljal IZKLJU?NO po povzetju!

 

Narocila sprejemam IZKLJUCNO na e-mail reklamne.tablice@email.si do vkljucno SREDE, 14. februarja 2007 (23:59). ?asa je torej 8 dni. V kolikor bo narocil manj kot 20, bom narocilo odpovedal, saj si izgube ne mislim vec delat. Narocilo MORA vsebovati naslednje podatke:

 

ime in priimek

celoten po?tni naslov

telefonska ?tevilka

napis na tablici

?tevilo tablic

 

 

Nepopolna naro?ila gredo v ko?.

 

Tisti, ki ste mi ?e po?iljali PMje in maile za tablice, prosim po?ljite ?e enkrat mail po zgornjem postopku, saj v nasprotnem primeru tablice ne bodo izdelane. Stare maile sem izbrisal.

 

 

Objavljena slika

 

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...&highlight=

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No,v?eraj sn ?e jaz dobo svojo tablico! :bravo: Mi je kr v?e?,tak da gre v avtek v kratkem! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem pa v?eraj zamenjal original z LJ DANDO, na GO DANDO, kar sredi Ljubljane, ni blo nobenmu n? jasn.dnd

 

 

norc....?e dobro da te ni keri prijavil da si ukradel avto!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

Vem da je stara tema,ampak vseeno,?e koga zanima kje se dobijo te tablce z raznimi imeni,napisi,zajebancijami ala JEBIVETER pa take,mam tlele cifro od mo?akarja ki te tablice izdeluje in prodaja.

 

041 911 383,ali email: mico.milosavljevic@gmail.com

 

Pa lep pozdrav vsem !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.