Skoči na vsebino

Lu?ke


Marija

Priporočeno sporočilo

Zivjo!

 

 

Mene pa zanima, ka?ne lu?i so to, ki "spreminjajo" barvo iz oran?ne v modro in v belo, vse skupaj pa je zelo hladna svetloba ?zmeden? .

 

So zelo mote?e ?e ti prisvetijo nasproti in ?e ti svetijo od zadaj. Zadnji? sem mislila, da mi nekdo non-stop me?ika za ritjo, pa sem ugotovila, da na vsakem kucerlu na cesti "spremeni" barvo. Pustila sem ga da me prehiti, ker so te lu?i RES grozno mote?e. Ko me je prehitel sem videla da je to Mazda6. Torej, kak?ne ?arnice so to in ali so res bolj?e / koristnej?e, kak?ne so prednosti slabosti…

 

Hvala in lep dan vam ?elim!

 

Marija

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa so te ?arnice kej bolj?e in ce se jih da namestiti v vozila starej?ih letnikov, kot je npr.: xedos 6 96?

in ali je slabost samo ta, da nasproti voze?e in pred sabo voze?e spravlja? ob ?ivce :blink: ?

 

lp Marija

 

 

jah zarnice zlo zlo lepse in bolse dellajo sama svetloba pred vozilom je orenk bolsa!!!!

 

seveda se da to vgradit tudi v ta voz samo bo potrbno kupit celoten kit pa se kaka vgradnja bi znala mal ? pobrat! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ni biv slu?ajno kak?n fejk ksenon! <_<

 

jah mozno je vse sam tako al pa tako te te xsenon lampe totalen zablescijo sploh pa u mxsi a ne borut!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se vgradit tud v tvoj avto take lu?ke!!!

 

ziher gre za xenon lu?i kjer se barva spreminja s kotom pogleda nanje!!!!!(kot voznik s takimi lu?mi pa ne do?ivlja? razlike)

 

Npr. jaz imam vijola xenon in se vidi vijol?no pod drga?nim kotom modrikasto od bli?je pa belo!!!(to je normalno)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa so te ?arnice kej bolj?e in ce se jih da namestiti v vozila starej?ih letnikov, kot je npr.: xedos 6 96?

in ali je slabost samo ta, da nasproti voze?e in pred sabo voze?e spravlja? ob ?ivce :blink: ?

 

lp Marija

 

Js jih mam na xedosu in so zakon sploh ni primerjave z original H1 ?arnicami.

Ob ?ive se spravlja samo nasproti voze?e, ki imajo o?i preob?utljive in se jim prepo?asi privajajo na spremembo svetlobe.Je pa res da na "ble??anje" zelo vpliva tudi svinjarija na steklih lu?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in so zakon sploh ni primerjave z original H1 ?arnicami.

 

 

Se strinjam!!!

(zato pa pravjo da bi mogl met tisti ki imajo xenonke urejeno pranje ?arometov)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S Xenoni je takole - sicer bom napisal za Mazdo 6, na?eloma pa velja za vse avtomobile s serijso vgrajenim Xenonom.

 

Po zakonu morajo imeti Xenonke vgrajeno avtonivelacijo vi?ine snopa lu?i in pranje ?arometov. Pranje ni toliko pomembno kot pa samodejna nastavitev vi?ine. Serviserji zadevo nastavijo privzeto vi?ino na neobremenjen avto, ko pa je avto nalo?en (potniki, prtljaga, prikolica) pa skrbi avtomatika, ki na osnovi senzorjev na vseh ?tirih obesih ugotavlja obremenjenost posameznih koles in temu primerno uravnava vi?ino lu?i.

 

Logika (oziroma neke vrste enostaven program) pa skrbi da na osnovi podatkov iz senzorjev tudi skrbi za primerno vi?ino. Se pa zgodi (in ne tako poredko) da pri nas nekateri serviserji ob menjavi ?arometa "pozabijo", da rabi lu? tudi vnos teh parametrov, kar nato pomeni, da ta lu? pri obremenjenem avtomobilu ne vzdr?uje vi?ine in sveti visoko oz. zelo visoko ter moti nasproti voze?e. Je pa vseeno naloga voznika, da ko opazi (in pri xenonu je to sila enostavno - razlika med ?rtama, ki ju me?e zgornji rob snopa) pomanjklivost v delovanju, da to na servisu ?imprej odpravi.

 

Tolk o xenonkah in zakaj je lahko zadeva problemati?na za nasprotivoze?e ;) - aja, ?e imajo pa ?e dodatno zni?ane avte in SLOganksta' style vo?nje je pa to dobitna kombinacija za rde?e o?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z BOSS-om, je pa res tudi da tisti ki nimamo serjskih xenon ?arometov imamo namenoma no?je nastavljene snope, tako da nasproti voze?e moti samo pari zelo hitrem speljevanju in pospe?evanju, pa ?e to je odvisno od podvozja avta, je pa enako pri navadnih ?arnicah, samo barva svetlobe je druga?na..Je pa malo bol "drek" pri ostrem zaviranju, ko lu?i posvetijo bilj na kratko- v tla, kar pa serijski xenon sam "porihta" in dvigne snop.

 

Osebno pa mislim da to svetenje no tak hud problem, huje je ko se svetloba zaradi svinjarije na steklu ?arometa "razpr?i" in potem se res nasproti voze?emu zdi, da se pelje nasproti sonca z napa?no barvo svetlobe.

 

Je pa tudi, bolj ima? imazano sprednje-zadnje steklo na avtU (ZUNAJ IN ZNOTRAJ) bolj te motijo vsakr?ne lu?i, pa naj si bodo xenon ali navadne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skratka xenon rules!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez dvoma - in naslednji avto jih bo tudi imel

 

Moj tudi, ?e ne serijsko, pa bodo nachbau. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.