Skoči na vsebino

Nov uporabnik na Forumu , Nov voznik mazde :)


pacek

Priporočeno sporočilo

Odlo?al sem se med cliotom in puntotom toda na koncu mi je v o?i padla Mazda :P

 

Danes sem polo?il dolo?en $ v ponedeljek zrihtam zavarovanje ostale papirje v torek jo grem pa iskat :)

 

Letnik: 6/1997

Cena: 970.000 SIT

Prevo?eni kilometri: 107.400 km

Sede?ev: 5

Gorivo: bencin

?t. valjev: 4

Prostornina: 1324 ccm

Mo?: 54 kW

Menjalnik: ro?ni

?t. prestav: 5

pogon: spredaj

Barva: rde?a

?t. lastnikov: 1

Ohranjenost: odli?no

 

Oprema:

 

* Centralni zaklep

* Naprava za pranje zadnjega stekla

* Nasloni za glavo - zadaj

* Nastavitev voznikovega sede?a po vi?ini

* Preklopna zadnja klop - deljiva

* Servo volan

* Tonirana stekla

 

 

Slikca

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako BTW to ni mazda 323C ampak 323 P, da nebo kake pomote. Druga?e pa dobrodo?el.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako sem navdu?en in i??em ?e cel dan po internetu razne podatke itd vse slikce mi lahko napi?ete mal ve? podatkov o avtu itd poraba katero dodatno opremo se lahko kupi potem za styling kaj je vse mo?no itd kolko kaj kuri itd itd :)

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja prijateljica je imela tak avto. 1.5 motor. Poraba ni bil problem, pac pa ful beden mehanizem za sedeze. Recimo ce se hoces zadaj vsest (al pa druge aktivnosti delat) moras potegnit eno zajlo, pol je blo tko da se sedez ni vrnil v prvotni polozaj.

Drugace pa je bil avto kar v redu. Totalno nezahteven.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja prijateljica je imela tak avto. 1.5 motor. Poraba ni bil problem, pac pa ful beden mehanizem za sedeze. Recimo ce se hoces zadaj vsest (al pa druge aktivnosti delat) moras potegnit eno zajlo, pol je blo tko da se sedez ni vrnil v prvotni polozaj.

Drugace pa je bil avto kar v redu. Totalno nezahteven.

@Labi: ti , moja MXa je vi?ek exclusive :) pa ma isto sede?e nerodno narejene

 

@pacek: Welcome to CLUB ! :) pa veliko varnih in u?iva?kih kilometrov...

 

nekateri pravijo: enkrat Mazda, vedno Mazda !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ave? kaj mi ni jasno zakaj ima tale http://www.as-velenje.com/shop_index.php?cid=2_1_3

 

tako navite cene npr na ath jovi uradni strani je za pol ceneje

 

Sedaj ko smo v evropski uniji mislim da se da naro?it preko po?te in ne pla?am 0 carine :)

Al je kej problemov z homologacijo itd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navite cene;jaz sem malo prera?unal ATHjeve cene v EUR v tolarje;in so cene skoraj identi?no;za kak?nega jurja ali pa dva se razlikujejo;1 EUR je pa 240 SIT.

lEIbach fedri so tam 155 EUR,tukaj pa okoli 38000 SIT., tako da anvitih cen jaz ne vidim. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ave? kaj mi ni jasno zakaj ima tale http://www.as-velenje.com/shop_index.php?cid=2_1_3

 

tako navite cene npr na ath jovi uradni strani je za pol ceneje

 

Sedaj ko smo v evropski uniji mislim da se da naro?it preko po?te in ne pla?am 0 carine :)

Al je kej problemov z homologacijo itd

navite cene ?

pa saj so cene iste kot pri skorn?ku, pa pri?tej si 50 eurov po?tnine, pa potem povej kolk bo? pla?al za fedre :blink:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem sem bolj na hitro pogledal evro @ tolarje sem potem za?el prepra?unavat samo se mi zdi ful drago verjetno zato ker je toliko malo mazd

Zanima me pa ?e ?e ma vse to vse papirje itd da ne bo problem homologirat ker no?em imet opravka z policaji in pla?evat nevem koliko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.