Skoči na vsebino

gume 2007


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 320
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Aha se pravi si jih komaj dobil - sice je pa tako, da rabljene gume niso najbolj?i nakup, ker so "ule?ane" po geometriji prej?njega avta in bo? rabil verjetno kar nekaj kilometrov, da se bodo "prilagodile" tvojemu avtu.

 

Meni se pozna ?e to, ko zamenjam zadnje s prednjimi, da je kak?nih 1000km mal hecen ob?utek pol se pa ule?ejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,ma? prav Labi,v SLO narejene pa nem?ke niso iste kvalitete.....?al pa? tak je. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

dunlop wintersport 3D...boljse zimske gume (najbrz) ni

 

Te pridejo na mojo Mazduro to zimo gor. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bridgstone blizzak je sportna zimska guma in je super, ce ni kakih hujsih klancev ali pa vec snega...za tiste, ki se vecinoma peljejo po avtocesti je to dobra izbira...za bolj konkretno zimsko gumo je dunlop 3d vseen boljsa (to pa iz mojih izkusenj)

 

haha 18 col za zimo...za tako dimenzijo je skor vseen a mas letno al zimsko...sploh ce je kaka voda zraven

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bolj sem mislil, da velike feltne za zimo imajo samo en plus in to je izgled...ostalo je pa smi ogromni mimusi

sirina 225 M+S v mokrem je ze prava drsalnica...

potem pa moj (in bossov) nacin razmisljanja: ena 225/45 18 M+S guma stane toliko kot recimo 205/55 16 M+S plus feltna...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bolj sem mislil, da velike feltne za zimo imajo samo en plus in to je izgled...ostalo je pa smi ogromni mimusi

sirina 225 M+S v mokrem je ze prava drsalnica...

potem pa moj (in bossov) nacin razmisljanja: ena 225/45 18 M+S guma stane toliko kot recimo 205/55 16 M+S plus feltna...

 

Al pa 195/65 15 + feltna + 10 porcij ?evapov+burek. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.