Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Men je pa genau ravno za tele volitve, upam samo da ste dobre izglasovali (sem bil namre? par 100 km stran).

 

Raj? mi povejte, ?e se kej bojite duhov :ne vem: :hohoho:

 

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/posn...ga-dekleta.html

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V mojo vednost... :lol: neko negativno nastrojenost je ?utiti... :hohoho:

 

Marsikaj je v?teto v seznam Financ, kar ?e ni 100% izvr?eno, pa tudi bolj va?no je kdaj so se ti prevzemi za?eli pripravljati in kdo je za njimi, ne pa kdaj so jih formalno izvr?ili po njihovih zakonih. Tudi prevzemniki so ve?inoma ?lani foruma 21...nekateri celo ?lani stranke SD. 12 let priprave terena dela svoje.

 

 

Pa sploh ni bila to poanta film?ka - razvidno je predvsem to, da zna Pahor zelo fajn lepore?it, ko se je pa potrebno pogovarjat o konkretnih zadevah pa zmrzne. Glede na to, da povabljeni vedo, kaj bodo teme oddaje, sploh pa ?e sami na?nejo to temo, bi pri?akoval, da so vsaj malo pripravljeni. O konkretnih zadevah se zna pogovarjati od nove trojice le Golobi?, ki je tudi edini sposoben, una je pa itak nedol?na... ?e ji kdo verjame (o tem, kako je sploh skupaj pri?la s Senico in kako je pustila svojega biv?ega - povpre?nega dr?avljana, je pa raje tiho :hohoho: )

 

 

In nekdo tak naj bi vodil vlado..... saj bo ob odgovarjanju na Jeliln?i?eva in Jan?eva kritiziranja potreboval zraven govorni?kega odra suflerja kot v gledali??u + ta veliko ?katlo s paloma rob?ki....da si bo lahko ?elo brisal.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej theBill spet nabija? v tri PM in povzema? zgodbice unih SDS brezpla?nikov ter reporterja, da o Grimsovih pravljicah sploh ne govorim... sploh ?e niso prevzeli vlade pa je ?e cel hudi? in natolcvanje kako slabi so - daj vsaj toliko po?akaj, da za?nejo svoje funkcije opravljat, potem bomo pa videli kaj bo. In verjemi, da ?e ga bodo srali bom tudi njih kritiziral, kot sem neko? tudi Ropa in Drnov?ka, ko je bil ?e premije.

 

 

 

Pa samo ?e to in neham - kar se ti?e prevzemov; 4 leta so imeli vse vzvode oblasti, da bi sprejeli kakr?enkoli zakon, da bi prepre?il tak?ne prevzeme - pa ga niso. Zakaj ne? Zato ker jim je pasalo, da so lahko okoristili razni prjatelj?ki JJ, kot sta Bav?ar in ?rot. Da, prav sem napisal - ?rot je bil neko? JJ-ev prijatelj in JJ mu je tudi omogo?il prevzem Mercatorja (to "napako" je JJ tudi celo priznal ?zmeden? ) z nakupom delnic po polovi?ni ceni. Namensko je bil o?kodovano javno premo?enje zato, da je JJ dobil nadzor v Delu, Ve?eru in Primorskih novicah.

 

Sicer ga je Bo?ko potem izigral in nategnil ampak to je ?e druga zgodba. Kaj ho?em povedat je nekaj drugega. Vlada je sveto obljubljala umik politike iz gospodarstva a izkazalo se je ravno nasprotno saj je bilo vme?avanja ?e mnogo ve? - kadri, ki se niso bili prave barve so kljub dobremu delu morali oditi in vsem ostalim je bil to alarm pete stopnje - ?e so hoteli prepre?iti svoje odstavitve so morali narediti najbolj drasti?ne ukrepe, kot so odkupi podjetij. ?e 1x - ?e bi politika pustila gospodarstvo na miru se dobri managerji nikoli ne bi bali za svoje pozicije in ti povem, da verjetno nikoli ne bi pomislili, da bi se ?li v tak riziko kot so prevzemi.

 

 

Pa da ne bo preve? resno ?e malo heca:

 

?e bo novi premije postal Barbika, kdo je v tej zgodbi Ken?

 

Analitiki pravijo da je to Jan?a saj ga bo jebal naslednje 4 leta. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej theBill spet nabija? v tri PM in povzema? zgodbice unih SDS brezpla?nikov ter reporterja, da o Grimsovih pravljicah sploh ne govorim... sploh ?e niso prevzeli vlade pa je ?e cel hudi? in natolcvanje kako slabi so - daj vsaj toliko po?akaj, da za?nejo svoje funkcije opravljat, potem bomo pa videli kaj bo. In verjemi, da ?e ga bodo srali bom tudi njih kritiziral, kot sem neko? tudi Ropa in Drnov?ka, ko je bil ?e premije.

Pa samo ?e to in neham - kar se ti?e prevzemov; 4 leta so imeli vse vzvode oblasti, da bi sprejeli kakr?enkoli zakon, da bi prepre?il tak?ne prevzeme - pa ga niso. Zakaj ne? Zato ker jim je pasalo, da so lahko okoristili razni prjatelj?ki JJ, kot sta Bav?ar in ?rot. Da, prav sem napisal - ?rot je bil neko? JJ-ev prijatelj in JJ mu je tudi omogo?il prevzem Mercatorja (to "napako" je JJ tudi celo priznal ?zmeden? ) z nakupom delnic po polovi?ni ceni. Namensko je bil o?kodovano javno premo?enje zato, da je JJ dobil nadzor v Delu, Ve?eru in Primorskih novicah.

 

Sicer ga je Bo?ko potem izigral in nategnil ampak to je ?e druga zgodba. Kaj ho?em povedat je nekaj drugega. Vlada je sveto obljubljala umik politike iz gospodarstva a izkazalo se je ravno nasprotno saj je bilo vme?avanja ?e mnogo ve? - kadri, ki se niso bili prave barve so kljub dobremu delu morali oditi in vsem ostalim je bil to alarm pete stopnje - ?e so hoteli prepre?iti svoje odstavitve so morali narediti najbolj drasti?ne ukrepe, kot so odkupi podjetij. ?e 1x - ?e bi politika pustila gospodarstvo na miru se dobri managerji nikoli ne bi bali za svoje pozicije in ti povem, da verjetno nikoli ne bi pomislili, da bi se ?li v tak riziko kot so prevzemi.

Pa da ne bo preve? resno ?e malo heca:

 

?e bo novi premije postal Barbika, kdo je v tej zgodbi Ken?

 

Analitiki pravijo da je to Jan?a saj ga bo jebal naslednje 4 leta. :D

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo novi premije postal Barbika, kdo je v tej zgodbi Ken?

 

Analitiki pravijo da je to Jan?a saj ga bo jebal naslednje 4 leta. :D

 

Ampak tale je pa dobra :hohoho:

 

 

V bistvu bosta 2 Kena, kot je bilo ?e pri lutkah - beli in ?rni. Jan?a in Jelin?i?.

 

 

Se pa tudi meni ne da ve? pregovarjati, ker to prav ni? ne spremeni - eno tro?enje energijev prazno, te politi?ne debate.

 

 

BTW. - Mercatorja sploh ni v seznamu Financ :D

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tale je pa dobra :hohoho:

V bistvu bosta 2 Kena, kot je bilo ?e pri lutkah - beli in ?rni. Jan?a in Jelin?i?.

Se pa tudi meni ne da ve? pregovarjati, ker to prav ni? ne spremeni - eno tro?enje energijev prazno, te politi?ne debate.

BTW. - Mercatorja sploh ni v seznamu Financ :D

 

Ma? prav - res je ?koda energije.

 

 

V Me?katorju (?e) ni bilo managerskega odkupa - jim hvala kurcu ?e ni ratalo al pa ?iga nima dost jajc :hohoho:

 

No ker smo pa glih pri Mercatorju - baje so zgubili naslov "najbolj?ega soseda" :unsure:

 

Zdaj ga ima policija: ?e pla?a? v osmih dneh ma? 50% popusta pa ?e pike ti tri leta veljajo ;):P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?enska zapeljala ubogega nedol?nega ?upnika? :hohoho: jasno, reve? se jo je branil kot hudi? kri?a (hihi) a ga je ka?a babja premagala. :hohoho:

 

kakor je bil v?asih Doom kriv za pokole se zdaj pi?e tako kot, da je Youtube kriv za tak?ne pokole. :blink: Krivi so bumbarji s pi?tolami, dana?nja dru?ba itd... Sicer pa ?alostno tole vse skupaj. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj smo rekli, da ne bomo ve? politizirali ampak porkamadona a se tale Janez ne more sprijazniti s porazom? Vsi drugi so krivi le on in njegova 4 leta vladanja ne. :angry:

 

Politika in volitve pa? nista tako postranski stvari kot je ?port, in zato je neko vle?enje vzporednic in puhlice o ?portnem sprejemu poraza niso na mestu.

 

Gre se mu za dodatni mandat v parlamentu - nekje sem zasledil podatek, da 1 mandat za stranko pomeni 50000 ? letno - 200000? v 4ih letih (ampak za ta podatek ne bi dal roke v ogenj). Torej se gre za ?..... kako ?e gre una od Abbe..... money,money,money.... :D

 

Menim, da bi bilo bolje (?e zaradi tega, ker sta tako predsednik kot njegov namestnik dr?avne volilne komisije levo usmerjena - in zavrnitev vseh ugovorov na volitve ob evidentnih kr?itvah ni nobeno presene?enje <_< ), ?e bi enostavno ?estital zmagovalcem in jim pustil voditi dr?avo naslednje 4 leta, hkrati pa kriti?no deloval iz opozicije in v tandemu s Plemenitim sesuval nekorektno delo vlade in premierja - kar pa verjamem, da mu res ne bo te?ko, ob vseh teh cvetkah, ki se pojavljajo v medijih kot mo?ni kandidati za ministre :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi mislim, da je Jan?a veliko bolj?i v vlogi opozicije, kjer deluje res konstruktivno ni v prid dr?ave! :bravo:

 

Sicer pa si tole poglejte, o?itno neke ful nevarne snovi v siru, ki spada med dra?je, da ne re?em, da je Maximarket z naskokom najdra?ja ?tacuna v LJ in rezervirana za tiste z globjim ?epom! Pol pa tkole :whatever:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/preverite...-sir-jeste.html

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..... in pravkar sem videl leteti slone... :hohoho::hohoho::hohoho:

 

WTF je s temi sloni?

 

Sem ?e sli?al za to akcijo LDS-ovega podmladka, ko so ?li najprej v ?ivalski vrt in tam pokupili otrokom izpred nosa vse helijeve balone v obliki slona, potem pa pred vladno pala?o in ?e neki so se drl zraven, vsi raz?telani....? Sli?at je bilo vse skupaj kot da bi Predinovo pesem sam Pero Lov?in zapel...

 

:blink:

 

O ?em se to zdej to?no gre? Ali je to samo akcija da se poka?e, na kako bebav nivo (roko na srce - veliko truda res ni potrebno, saj so drga?e le na malenkost vi?jem nivoju) se lahko spusti LDS-ov podmladek?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ti bom razlo?il, kaj je s temi sloni... to je "umotvor" velikega vodje JJ-ja, ki je tako nesramno poni?ujo?e odgovarjal novinarjema Dnevnika, ko sta imela intervju z njim. V intervjuju je takoj pokazal kdo je ve? in kaj si on misli o novinarjih saj je na vpra?anja, ki jih ni hotel ali znal verodostojno odgovoriti rekel, da "sloni letijo".

 

No to je ene 3x ponovil in se zdel sam sebi blazno sme?en in talentiran za izigravanje klovna (OK, Erjavc se s tem ne bi strinjal :) ).

 

Nazadnje sem tako nesramno obna?anje do novinarjev videl v enem Castrovem govoru. Pa? je tako, da nih?e ne sme podvomiti v lik in delo velikega vodje JJ-ja in to je ?e eden izmed dejavnikov, da je pu?nil volitve.

 

No toliko o teh slonih in kdo jih je "izumil".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ti bom razlo?il, kaj je s temi sloni... to je "umotvor" velikega vodje JJ-ja, ki je tako nesramno poni?ujo?e odgovarjal novinarjema Dnevnika, ko sta imela intervju z njim. V intervjuju je takoj pokazal kdo je ve? in kaj si on misli o novinarjih saj je na vpra?anja, ki jih ni hotel ali znal verodostojno odgovoriti rekel, da "sloni letijo".

 

No to je ene 3x ponovil in se zdel sam sebi blazno sme?en in talentiran za izigravanje klovna (OK, Erjavc se s tem ne bi strinjal :) ).

 

Nazadnje sem tako nesramno obna?anje do novinarjev videl v enem Castrovem govoru. Pa? je tako, da nih?e ne sme podvomiti v lik in delo velikega vodje JJ-ja in to je ?e eden izmed dejavnikov, da je pu?nil volitve.

 

No toliko o teh slonih in kdo jih je "izumil".

 

Se popolnoma strinjam. Ko sem bral intervju z JJ v dnevnikovi prilogi o katerem govori Boss, nisem mogel verjeti svojim o?em. Toliko arogance, nesramnosti, cinizma in sarkazma si v nekem intervjuju ?e dolgo ni nih?e privo??il. Pa ne re?em, da bi bila vpra?anja tako provokativna ali kakorkoli nesramna. Ni? od tega. Povsem navadna in vsakdanje aktualna so bila, iz JJ-ja je pa kar bljuvalo sovra?tvo. Filozofiral je tudi o ?asopisni hi?i Dnevnik kot o nekem 3 razrednem trobilu, obto?eval vsepoprek in ?alil oba novinarja. Res, toliko nesramnosti in politi?ne nekulture si nekdo, ki je toliko ?asa v politiki, bil 4 leta premier in pol leta "vodil" EU ne bi smel privo??iti niti ob kozarcu piva na va?ki veselici :whatever:, kaj ?ele v tak?nem mediju :whatever: . Sicer pa, mene ni presenetil, samo iza maske je zopet zlezel <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF je s temi sloni?

 

 

od tu so sloni:

http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042206597

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: ?ele zdaj sem v celoti prebral interviju in lahko re?em le to, da sem ?okiran in presre?en, da se je vlada zamenjala. ?e ga bodo pa tile tako srali jih pa ravno tako lahko prizemljimo. :P

 

Teli so ga ?e srali, in to celih 12 let + nekateri ?e na nekaj ve? let podlage (tovari? Potr? recimo, pa Milan?ek in ?e kdo)

 

Ampak to se je o?itno vse zelo na hitro pozabilo, ker zgleda da je Slovencem forma bolj va?na od vsebine.

 

?tejejo dejanja, ne besede.

 

Pa saj pozna? tisti mail - 5 let bi moral kri?ati, da bi s proizvedeno energijo segrel ?alco vode - a se spla?a? ;)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teli so ga ?e srali, in to celih 12 let + nekateri ?e na nekaj ve? let podlage (tovari? Potr? recimo, pa Milan?ek in ?e kdo)

 

Ampak to se je o?itno vse zelo na hitro pozabilo, ker zgleda da je Slovencem forma bolj va?na od vsebine.

 

?tejejo dejanja, ne besede.

 

Pa saj pozna? tisti mail - 5 let bi moral kri?ati, da bi s proizvedeno energijo segrel ?alco vode - a se spla?a? ;)

 

Hej, z vsem spo?tovanjem do politi?ne pluralizacije in do tega, da imamo demokracijo, predvsem pa SVOJO GLAVO, da lahko spremljamo, ocenjujemo, vrednotimo in mislimo. Se strinjam, da jih je kar nekaj v bodo?i koaliciji, ki imajo konkretno politi?no kilometrino. Ne pozabi pa, da jih je tudi kar nekaj konkretno odletelo iz te linije, ki ti, glede na tvoje poste, niso v?e? (?kolj?, Anderli?, Zalokar-Ora?em in ?e nekaj njih). In sploh ne bi polemiziral s tabo glede politike, ker se ne uvr??am ne med ene, ne med druge (pa ?e brez veze se mi zdi), spodbodle so me tvoje besede "?tejejo dejanja, ne besede". To?no to! In zadnja 4 leta je bilo veeeeeeliko besed in zelo malo dejanj. Ne pozabi, da so se stvari "za rajo" intenzivno dogajale zadnje pol leta, prej?nja 3 leta in pol pa so se stvari bolj dogajale za "ne rajo" :whatever: . In ker ?tejejo dejanja, ne besede, mi ti sedaj prosim povej nekaj konkretnih in res spo?tovanja in pohvale vrednih dejanj, ki jih je zadnja vlada sprejela in udejanjila v korist prebivalstva in dr?avljanov. Reforma izobra?evalnega sistema? Pla?na reforma javnih uslu?bencev? Zadol?evanje brez primere do sedaj? Nedokon?ana reforma dav?nega sistema? Odnosi in re?itve s Hrva?ko? 1001 afera za prav vsako malenkost? Odgovorno obna?anje do javnih financ pri JN velikih vrednosti? Uvedba vinjet brez podra?itev za tranzitni oz. tovorni promet? Privatizacija brez primere, ?eprav so bili vsi vzvodi za spremembo zakonodaje v vladnih rokah? Ne govorim sicer, da ni bilo ni? dobrega narejeno (protikadilski zakon npr), trdim pa, da odlo?no premalo glede na mo?nosti, ki so bile, predvsem pa obljube, ki so bile dane. Nobena politika od osamosvojitve do danes ni bila vsemogo?na in pisana na ko?o vseh nas. Vendar oprosti, primerjava finan?nih ministrov tipa Gaspari, predvsem pa Mramor vs. Bajuk... Ni vredno niti najmanj?ega komentarja, pa spomni se biv?e kmetijske ministrice, pa ?e in ?e bi lahko na?teval.

Nisem proti tebi, ?e manj proti temu, da ima? svoje mnenje, me pa moti vsakr?no pav?alno poveli?evanje vlade v odhajanju in ve?no zani?evanje ter etiketiranje vsega in tistih, ki so bili v vladi v preteklosti. Bom dobil odgovor na svoje vpra?anje?

 

Lp

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po moje Boj? ne bo? dobil odgovora vsaj ne konstruktivnega saj theBill samo poustvarja slog komunikacije, ki nam ga je vsilalil Jan?a z SDS s svojimi sateliti.

 

Njegov odgovor bo spet ?el po poti pluvanja tistih 12 let pa kaj jaz vem koliko podlage - pa da smo vsi komunajzerji in rde?karji pa kaj jaz vem kaj ?e, kljub temu, da je bil najbolj zagret komunist parav veliki vodja JJ, ki bi lahko v malo druga?nih razmerah celo kandidiral za sodobnega Tita - obna?a se ?e tako, da je on najve?ji, edini in da brez njega ne bi bilo ni? oziroma bo brez njega v vladi sam kaos, Slovenija bo propadala in ljudje, ki ne volimo zanj smo idioti.

 

Ko poslu?am JJ in njegove prile?nike imam ob?utek kot bi poslu?al otroke v vrtcu:"mami zakaj me krega?, sej Petr?ek je tud nagajal". Dragi JJ&Co a ni ?e ?as, da odrastete in da se za?nete obna?at tako kot je politiku dostojno in da pridete do spoznanja, da za ve?ino svojih te?av ste krivi sami s svojo nesposobnostjo in arogantno despotskim odnosom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e malo za hec: moja priredba Predinovih (La?ni Franc) Zarjavelih trobent

 

 

 

Zarjavele politi?ne obljube

 

 

Nostalgi?en nek je ve?er

Janez in Andrej

v vladi sta plesala

v cirkusu dr?avnega zbora

 

Janez je pozabil Bajuka

globoko nekje v blatu

zagledal ga je brez mo?i

na politi?nem parketu

 

?elel je, da sloni letijo

in ga zbudijo, in ga zbudijo

zarjavele volilne obljube svojo glasbo

da ga zbudijo. da ga zbudijo

 

Kresalka, Golobi? in Pahor

veseli so politi?no levi

Janez poslu?al je obljube

raztrgal volilne plakate

 

?elel je, da sloni letijo

in ga zbudijo, in ga zbudijo

zarjavele volilne obljube svojo glasbo

da ga zbudijo. da ga zbudijo

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e malo za hec: moja priredba Predinovih (La?ni Franc) Zarjavelih trobent

Zarjavele politi?ne obljube

Nostalgi?en nek je ve?er

Janez in Andrej

v vladi sta plesala

v cirkusu dr?avnega zbora

 

Janez je pozabil Bajuka

globoko nekje v blatu

zagledal ga je brez mo?i

na politi?nem parketu

 

?elel je, da sloni letijo

in ga zbudijo, in ga zbudijo

zarjavele volilne obljube svojo glasbo

da ga zbudijo. da ga zbudijo

 

Kresalka, Golobi? in Pahor

veseli so politi?no levi

Janez poslu?al je obljube

raztrgal volilne plakate

 

?elel je, da sloni letijo

in ga zbudijo, in ga zbudijo

zarjavele volilne obljube svojo glasbo

da ga zbudijo. da ga zbudijo

 

He,he :bravo: ,ko bomo rabli kak?no besedilo za kak nov komad,te bomo izkoristili.Garant bo nov hit. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.