Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

SNS "razpada". :bravo:

 

Jelincicu zna mal kuzla v rit skakat pred volitvam, ker odsli so mu dokaj prepoznavni in "mocni" ljudje, in se zna zgodit, da ne preseze 4%. Samo vseeno mislim, da mu bo uspelo. Nisem pa prepican za odhajajoce poslance. Ostro in pazljivo bodo mogli vlect poteze v naslednjih dneh. Pece lahko zdribla Jelincica, ker Jelincic bo definitivno pljuval in si reseval kozo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam zadnje ?ase je tak trend, da ?e na koga pljuva? si pol sam moker, ker se ti vrne kot bumerang.

 

Vedno sem smatral Jelin?i?a kot neko karizmati?no osebo in nekako se mi je zdel pozitiven lik ?eprav se z njim dostikrat nisem strinjal, ker je bil preve? radikalen (?e?elj/?irinovski wannabe).

 

Ampak namesto, da bi odhod mastnolasega sprejel dostojanstveno ga za?ne zmerjat z izdajalcem in ?isto ven pade z izjavami. S tem izgublja vso svojo kredibilnost saj tako napasti nekoga ni niti malo politi?no sploh pa do ?loveka, ki mu je bil do nedavnega prijatelj in ga je Zmago pripeljal tudi na predvolilna predsedni?ka soo?enja, da mu je dr?al ?tango.

 

V tej zgodbi bolj verjamem Sa?kotu :hudicek: saj se v nasprotju z Zmagecem resni?no obna?a kot opozicijski poslanec skupaj z drugimi tremi poslanci SNS v odhodu. In ?e je res Pe?e po Jelin?i?evo problem, le zakaj je 2/3 poslanske skupine SNS potegnilo s Pe?etom... hmmm

 

Mogo?e je pa le res da je Plemeniti vedno en tihi zaveznik vladajo?e vlade (te al pa ?e prej LDS-ove) in trobilo vladajo?e garniture kadar je treba kaj ?okantnega v javnost spravit brez vpletanja vladajo?e koalicije. Lani se je ?e tako "izkazal", ker je vedno udrihal ?ez tur?ina, orgli?arja se pa ?e dotaknil ni.

 

Ne vem no - bo pa ?as pokazal kdo govori resnico in kdo la?e. In la?nivec bo potegnil kratko na volitvah. V glavnem letos bo res pestiro. :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah sem potlej vidu pri ponovitvi dnevnika, kake je metal ven Jelincic. Po moje pricakovano cisto v njegovem stilu, Peceta pa je Barovic mal zajebal. Po moje mu je Jelincic dal par zbirk svojega orozja pa pol zbirke dnarja pa se kako micno gospodicno za povrh ;). Zdej bo zanimivo spremljat odziv Peceta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje je Jelin?i? stisnil Barovi?a s kak?no t.i. "dark secret" ... in "ubo??ek" je moral k ateju plemenitemu nazaj privekat, ker ?e ne ... je konec Barovi?a in njegove politi?ne kariere. :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

predvolilne bitke - JJ-ev zelo dober prijatelj Sanader je z odkrivanjem tajkunstva dobil volitve. Zdaj pa isto posku?a ?e u?enec saj je taktika na Hrva?kem bila uspe?na.

 

Moram pa priznati JJ, da je res pravi mojster manipuliranja.

 

Torej kak?ni bombon?ki nas ?e ?akajo? Da vidimo...

- Vinjete bi bile dobra predvolilna poteza, da se zmanj?ajo vrste pred sezono,

- poroka z Ur?ko (predvidevam, da bo to v juliju ali avgustu, malo pred volitvami), sa bodo mamce od navdu?enja okrog padale, ?e je dobro planiral, bi lahko zneslo ?e za kak?nega otro?i?ka.

- Dvig pla?, pokojnin (za par procentov, da bo ljudem goflje zaprl),

- ustavitev inflacije (noben problem saj je ?lo ?e tako visoko, da bo zadnjih nekaj mesecev tamal problem dr?at na 0,1%)

- pljuvanje po nasprotnikih, da so mu nagajali med izredno pomembnim vodenjem EU

 

in ?e in ?e... zapomnite se moje besede, pa bomo videli a sem imel prav ali ne :hohoho::hohoho:

 

 

Aja, da ne bo pomote... nikakor ne zagovorjam Zidarjev in drugih mafijozotov ampak to so samo kolateralne ?rtve v boju za obdr?anje oblasti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnja,se povsem strinjam z tvojimi ugotovitvami in tudi predpostavljanji za prihodnost...... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaki surprise......... :( Bo? mogla si ?e kaj pol zmislit,da ne bom vedo za to. :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Tole ful ne ?tekam, al ga je ?enska naklju?no (zard pleha) zabodla, al so ji podtaknil in je v resnic en drug krivec za uboj, ker verjetno ?e bi ?enska vsaj malo uporabljala mozak, bi vsaj rahlo zakrila sledove k.d.-ja, ne pa da se gre furat okol in zbujat pozornost z ukradenim avtom! :ne vem: <_<

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...311_3119487.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne vem kam naj to dam,ampak naj bo tu......... :blink: Mislim no....... :ne vem:

 

KLIKNI TU

 

 

?zmeden??zmeden??zmeden?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pazi, da se nam nalimala na moj super oh in sploh mixer :D

 

 

Ma jaz te z mikserjem vred odnesem v pojstlo! :hohoho::hohoho: ?e bo malo vibriralo zraven...... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hah to bi pa rad vidu :)

 

Sorry stari,samo v na?i postli je prostor samo za 2............pa za kaki mikser mogo?e! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.