Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Verjetno jo res trenira.Samo kaj,ko ga ga ne poslu?a spljoh. :P:D

 

po?as gre to ... mam komi zeleni pas iz diete - ?e kak?no kato al pa dve, kilco al pa dve manj pa bo nov pas (pr tastarmu mi je ?e zmanjkal lukenj). :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po?as gre to ... mam komi zeleni pas iz diete - ?e kak?no kato al pa dve, kilco al pa dve manj pa bo nov pas (pr tastarmu mi je ?e zmanjkal lukenj). :P

 

Pri dieti,baje,je najbolj va?no to,da spremeni? na?in prehranjevanja.

Nobenih ćevapov,ni? bureka,?e manj hamburgerjev.Samo salata mora bir v giru.(upam,da ne poslu?a Labi tega). ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri dieti,baje,je najbolj va?no to,da spremeni? na?in prehranjevanja.

Nobenih ćevapov,ni? bureka,?e manj hamburgerjev.Samo salata mora bir v giru.(upam,da ne poslu?a Labi tega). ;)

 

pol pa rata? peder... vsaj tako prav Labi :bravo::hohoho:

 

Pizze, ?evapi in hamburgerji morjo biti del "zdrave" diete... ?e je? sam solatke sicer hitr shuj?a? sam pol hitr nazaj dobi? pa ?e ve?. Razen ?e pol cel ?ivljenje vztraja? na solatki :blink: I'am not ready for that kind of commitment :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

EU ima vedno bolj neumne ideje. :whatever: ?e malo pa bodo posegali v vsako malenkost v na?em ?ivljenju. Oziroma kot je napisal v komentar:

Delali bomo 12 in ve? ur,

morali bomo kupovati nove avtomobile,

imeeti moramo samo var?ne ?arnice,

rit si bomo brisali v Palomo.

Lahko sploh ?e ?ivimo,

ali bodo tudi to omejili??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

 

Sem videl tole ja... :whatever:

Pa to ne more? verjet in ta dr?ava ho?e v Evropo, da ne re?em, da se ima tako ali tako za oh in sploh in naj-naj, pa demokracija, pa.... BS!!!

 

Ko sem v?eraj poslu?al zgodbo okrog tega zakona, se mi je utrnila odli?na zamisel za bussines...

Po njihovi interpretaciji gre nekako takole: Pojavi se investitor, ki ho?e od nekoga odkupiti dolo?eno zemlji??e za svojo investicijo. Lastniku ponudi neko mizerno vsoto za m2, ki jo lastnik seveda zavrne. Po novem zakonu, v tem primeru dr?ava avtomati?no razlasti lastnika in omogo?i investitorju nakup, lastnik pa dobi neko malo od?kodnino.

Torej dragi moji, gremo na Hrva?ko kupit kak?en del obale, ponudimo lastnikom 3? za m2, ker nam ne bo prodal ga bo dr?ava razlastila, mi damo najve? tak znesek za m2 za od?kodnino in gradimo... :jupiii::danzoman:

Gre kdo z mano v bussines??? ?ala mala :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... bravo Hrva?ka :bravo: zelo evropsko moram re?. Kr tako naprej, ste na dobri poti za v EU. Predlagam edino da ime Croatia zamenjate za Coruptia (tako malo bolj po romunsko se sli?i - no ja sej ste v isti ligi), da bo vsem jasno kako se je treba pri vas obna?at. ?estitke :jupiii::jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno se gre za to, da bi ?imve? zemlje pobrali od nas Janezov, baje je ve?ina lastnikov zemlje, za katero se gre trenutno, z na?ih koncev...

 

Hrvati bi bli super ljudje, ?e ne bi meli tak blesavih politikov... pa pismo, pa saj niso edini v taki situaciji :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam so pozabil teli hrvati napisat da za slovenijo ne velja ta zakon ... ker ce bi bi lahko pol drzava slovenija kot investitor celo hrvasko spremenila v golf igrisce :P hahahaha paj spet mal sale

 

 

:bravo::D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo ?lo takole naprej bom ?e Rupsija Pahorju odpustu! :PB)

 

Je ?ok ja, ko se ti nekdo z katerim leta in leta pometa? upre. :bravo:

 

Upam samo, da ne bo Hrva?ka "od zadaj nabrisala" nas in EU. EU bodo ponudili kak?no "spravo" nakar nas bo mama Evropa okrcala ?e? kaj se pa greste vi majhni slovenceljni. <_< Mi bomo ostali umazanci, Hrva?ka se nam bo pa spet smejala tako kot se je v vsej svoji zgodovini ?e marsikateremu sosedu. :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Globalna finan?na kriza bo prizadela tudi Ford, ki je lastnik Mazde. Torej tudi slednja ne bo mogla brez zategovanja pasu. Kak?ni bodo pretresi, oziroma kirur?ki posegi, bo pokazal ?as, vendar brez "po?kodb" ne bo ?lo. Obstaja tudi mo?nost menjave lastnika.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novi uporabniki je ne bodo mogli ve? dobiti za slovo:

Adijo, delavska knji?ica

 

pa ?e:

Dobrodo?li v neciviliziran svet:

Iranske oblasti zaprle urad organizacije za ?lovekove pravice

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale gostilna (film?ek) je zanimiva, bi jo ?ou enkat pogledat, pa jebe? medsosedske prepire, ?ist iz gostinske radovednosti!

 

http://24ur.com/novice/slovenija/vrnil-slo...o-in-stole.html

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e je kdo gledal v?eraj?nji TV intervju z Borutom Pahorjem, ampak jaz sem bil zelo prijetno presene?en nad njegovim nastopom. Zelo gladko, umirjeno in odlo?no je govoril o vseh pere?ih temah, ki so prisotne v tem ?asu. In to brez tistega znanega"govoriti, lepore?iti in v bistvu ni? povedati". Predvsem pri odnosih s Hrva?ko me je prijetno presenetila odlo?nost in argumentacija celotne zadeve. Skratka, pohvalno :bravo: .

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.